Zdjęcie profilowe Hadziuk

by Hadziuk

Tomasz Hajto

Maj 12, 2019 in Bez kategorii

Morderca kobiety,ekspert piłkarski i idol młodzieży ewidentnie pod wpływem środków odurzających 5,03 Pozdro

 

2
2
Zdjęcie profilowe Hadziuk

by Hadziuk

„Misiek” zatrzymany

Wrzesień 27, 2018 in Bez kategorii

Policjanci zatrzymali Pawła M., pseudonim „Misiek”, który był poszukiwany m.in. w związku z popełnieniem przestępstw narkotykowych. Paweł M., uważany za lidera małopolskich kibiców ukrywał się we Włoszech. O sprawie Pawła M., pseudonim „Misiek”, oraz powiązań światka przestępczego z Wisłą Kraków zrobiło się głośno po reportażu Szymona Jadczaka, który ukazał się w „Superwizjerze” TVN.

„Misiek”, który w 1998 roku w trakcie meczu z włoską Parmą rzucił nożem w głowę Dino Baggio, wynajmował od TS Wisła obiekty, w których prowadził siłownię. W specjalnym oświadczeniu klub stwierdził, że umowa została zawarta przez poprzedni zarząd, z którym obecny nie jest związany w żaden sposób. Dodatkowo umowa nie może zostać rozwiązana ze względów prawnych bez wypłaty odszkodowania.

W czwartek Radio ZET poinformowało, że „Misiek”, który był poszukiwany listem gończym m.in. w związku z popełnieniem przestępstw narkotykowych, został zatrzymany we Włoszech. Paweł M. miał posługiwać się fałszywym dowodem osobistym.

12
1