Zdjęcie profilowe 18-88

by 18-88

Kompromitacja FantasyEkstraklasa

Lipiec 13, 2018 in Bez kategorii

I jednocześnie rozwiązanie zagadki co oznacza słynne na Weszło C. Carlitos

Bez tytułu

2
8
Zdjęcie profilowe 18-88

by 18-88

Miejsca 5.-8.

Lipiec 10, 2018 in Bez kategorii

Co sądzicie o wprowadzeniu na mistrzostwach drabinki dla przegranych od ćwierćfinału? Ćwierćfinał ćwierćfinałowi nierówny, a tak mielibyśmy dodatkowe 4 mecze rywalizacji :)

1
4
Zdjęcie profilowe 18-88

by 18-88

#1 ANtY

Czerwiec 24, 2018 in Bez kategorii

W tym wpisie zapraszam kibiców Ekstraklasy, którzy byli niezadowoleni z faktu, że najlepsza liga świata była przez ostatnie lata w cieniu reprezentacji Polski. Łapiemy się, tworzymy wianuszek! :)

 

Na poważnie już pisząc

  1. ciekawe ile ludzi odwróci się teraz od PZPNu i Bońka, zobaczymy na ile ich dobry wizerunek stworzyli oni sami, a na ile tylko nasza reprezentacja.
  2. czy Boniek zdecyduje się zatrudnić trenera z zagranicy – nie mamy niestety dobrych trenerów, a jeśli są to małe szanse, że nie będą brać swoich ulubieńców i/lub będą mieć duży autorytet w szatni
  3. czy któryś z piłkarzy zdecyduje się wypowiedzieć szerzej i szczerzej na temat kadry, widziałem Grosickiego, który płakał, więc nie uważam, że im się nie chciało. Ale czy występ na MŚ zmusi ich na temat większej refleksji co do tego co zrobili? Moje odczucie jest takie, że starali się najbardziej Pazdan i Góralski, reszta nie zdawała sobie jakby sprawy z powagi sytuacji i/lub nie utrzymali jej

 

Osoby, które są z Warszawy i okolic zapraszam na Lotnisko Chopina kiedy przylecą nasi „reprezentanci”, powinniśmy im urządzić stosowne powitanie.

Dodam na koniec, że do tego meczu nie krytykowałem jakoś Nawałki, dla każdego który nie zmarnuje szans do końca udzielam kredytu zaufania. Niezależnie od meczu z Japonią powinien odejść z posady selekcjonera.

3
0

INNE SPORTY