Złota piłka, Król jest jeden !

Messi po raz 6 z złotą piłką !

Wszystko już o tym zostało napisane, można się zgadzać lub nie, to teraz bez znaczenia.

Mnie ten wybór bardzo ucieszył, przebiłaby  to tylko wygrana Lewego.

Dlaczego ucieszył ?

Bo Messi to nie jest zwykły piłkarz, jest ponad wszystkimi innymi , dlatego gdy przy złotej piłce widziałem liczbę 5, a przy niej na równi dwa nazwiska, to ogarniał mnie śmiech…..

Crystiano wielokrotnie mówił, że jest najlepszy, mówił że po zakończeniu kariery chce mieć jak najwiecej rekordów, chce być najlepszy w historii.

Lecz ta 6 złota piłka dla Messiego, ustawia wszystko w idealnej kolejności, tak to wyglada w rzeczywistości i tak było odkąd zaczęli swoją rywalizację.

  1. Messi
  2. Crystiano

Patrząc na to że obydwaj  niedługo kariery zakończą, patrząc na to jak duży zjazd formy zaliczył Crystiano + zmiana ligi, do tego młodzi coraz bardziej napierają, już nic raczej nie powinno się w tej układance pozmieniać.

Jeszcze zdanie o Lewandowskim, to 8 miejsce to żart, powinien być w pierwszej 3.

Ma ogromną szansę na złota piłkę w przyszłym roku, jest na najlepszej drodze aby ten cel zrealizować ,  zaczął od początku tego sezonu zbierać liczby które mogą mu to zagwarantować, warunek jest jeden, nie może się zatrzymywać, musi być nadal tak piekielnie skuteczny. Złoty but też bardzo by pomógł, do tego pobity  rekord króla strzelców w Bundeslidze, no i sukces w ME oraz LM.

Jest to do zrobienia…

 

1
1
Zdjęcie profilowe 14mistrz14 ! 14mistrz14 !

KOMENTARZE ()