Wstrzymano druk

Szymek Marciniak nasz ,, najlepszy ,, sędzia został zmieniony przez sędziego Jakubika na dzisiejszy mecz pomiędzy Arką a Brukbetem Termalika . Raczej nie w nagrodę, czyli oficjalnie zmęczony, a nieoficjalnie trzeba wyciszyć sprawy z tzw. ,,pomylkami,, w ekstraklasie i LM. Już nie mogę się doczekać co o tym powie nam nieomylny wszechwiedzacy Pan Sławek. Może wyszły jakieś nowe dyrektywy, może pzpn się wystraszyl.  Co na to polski Bayern , jeżeli absencja szymka potrwa za długo lub będzie miał zakaz gwizdania Lechowi, Jagiellonii.

3
12
Zdjęcie profilowe xavy1234 xavy1234

KOMENTARZE (5)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
kajko

Nie musisz się martwić, tęgie głowy już wymyśliły i zrealizowały sposób żeby sprawę wyciszyć albo poprawić samopoczucie najlepszemu z polskich sędziów.
W niedzielnym meczu Lecha i Jagi pomimo konsultacji z VAR, Musiał (kumpel Marciniaka) podyktowanł karnego z dupy, Jevtic zamienił go na gola.
W ten prosty sposób jednym strzałem ustrzelono kilka zajączków :
– dano argument kibicom „miszcza”, że Lechowi tez sędziowie pomagają.
Przez najbliższych kilka lat przy każdej okazji, ,w każdej dyskusji, ten karny będzie wyciągany jako przykład jak to sedziowie pomagają Lechowi, a kibice Lecha ten proceder z radością akceptują.
– udowodniono że nie tylko Marciniak
wali babole
-próbuje się zamknąć gęby „wiecznie pokrzywdzonym” kibicom Lecha.

Aerth

1. Gdyby Musiał miał jakieś instrukcje z Warszawy to prędzej by sędziował tak, żeby był remis. Podział punktów w Poznaniu nic nie zmieniał w kwestii rywalizacji Jagielloni i Legii, ale praktycznie wywalał Lecha z walki o tytuł.

2. Kibicowskie pyskówki na forach nikogo wśród ludzi związanych z polską piłką nie obchodzą.

kajko

I tu mógłbyś się zdziwić, dlaczego Marciniak dostał w poniedziałek wolne – chyba że uwierzyłeś w to co mówił wczoraj ŻŻŻ (żenujący Żelek Żyżyński), że wczorajsze wolne to nagroda dla Marciniaka

13mistrz13

Podobno ma odpocząć i w piątek będzie sędziował Lech -Lechia

Pasta

Nadal drukuja, trzeba byc przyglupem, zeby sadzic, ze nie drukuja bo zamnkeli fryzjera

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY