Wstrzymano druk

Szymek Marciniak nasz ,, najlepszy ,, sędzia został zmieniony przez sędziego Jakubika na dzisiejszy mecz pomiędzy Arką a Brukbetem Termalika . Raczej nie w nagrodę, czyli oficjalnie zmęczony, a nieoficjalnie trzeba wyciszyć sprawy z tzw. ,,pomylkami,, w ekstraklasie i LM. Już nie mogę się doczekać co o tym powie nam nieomylny wszechwiedzacy Pan Sławek. Może wyszły jakieś nowe dyrektywy, może pzpn się wystraszyl.  Co na to polski Bayern , jeżeli absencja szymka potrwa za długo lub będzie miał zakaz gwizdania Lechowi, Jagiellonii.

3
12

KOMENTARZE (5)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
kajko

Nie musisz się martwić, tęgie głowy już wymyśliły i zrealizowały sposób żeby sprawę wyciszyć albo poprawić samopoczucie najlepszemu z polskich sędziów.
W niedzielnym meczu Lecha i Jagi pomimo konsultacji z VAR, Musiał (kumpel Marciniaka) podyktowanł karnego z dupy, Jevtic zamienił go na gola.
W ten prosty sposób jednym strzałem ustrzelono kilka zajączków :
– dano argument kibicom „miszcza”, że Lechowi tez sędziowie pomagają.
Przez najbliższych kilka lat przy każdej okazji, ,w każdej dyskusji, ten karny będzie wyciągany jako przykład jak to sedziowie pomagają Lechowi, a kibice Lecha ten proceder z radością akceptują.
– udowodniono że nie tylko Marciniak
wali babole
-próbuje się zamknąć gęby „wiecznie pokrzywdzonym” kibicom Lecha.

Aerth

1. Gdyby Musiał miał jakieś instrukcje z Warszawy to prędzej by sędziował tak, żeby był remis. Podział punktów w Poznaniu nic nie zmieniał w kwestii rywalizacji Jagielloni i Legii, ale praktycznie wywalał Lecha z walki o tytuł.

2. Kibicowskie pyskówki na forach nikogo wśród ludzi związanych z polską piłką nie obchodzą.

kajko

I tu mógłbyś się zdziwić, dlaczego Marciniak dostał w poniedziałek wolne – chyba że uwierzyłeś w to co mówił wczoraj ŻŻŻ (żenujący Żelek Żyżyński), że wczorajsze wolne to nagroda dla Marciniaka

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Pasta

Nadal drukuja, trzeba byc przyglupem, zeby sadzic, ze nie drukuja bo zamnkeli fryzjera

wpDiscuz