Wisła może zostać uratowana przez Pana Kwietnia

Warszawę bolało, że kibice rządzą klubem,  nie biznesy i menedżery. Wisła Kraków była przykładem dla całej Polski, że może być jak w Hiszpanii, gdzie władze mają socios. To był strach dla biznesów i powiązanych do nich dziennikarzy płaszczących się za wstęp na silvera.

Warszawa przywaliła w Wisłę w mediach. Leśny zna się z ITI od dealu z Legią, wzięli Jadczaka do dojechania. Stanowski zrobił Jadczakowi fame na twitterze i bukmacherskim portalu.

Chcą zmusić TS do oddania Wisły Leśnemu. Dziś keszują.  Na prezesa Wisły wchodzi mapet Leśnego Wisłocki (Leśny do niego doszedł przez Stolarskiego). Wisły jeszcze bronią panowie z TS, powiedzieli na konfie, że grunty TS są święte i nie oddadzą.   Odrazu poszedł pojazd na dwóch panów z TS.

Deal TS i inwestorów może obronić Kraków przed Warszawą. Nie wiadomo, gdzie jest właściciel i akcje. Leśny i Stanowski nie mogą zabrać Wisły Krakowi. Leśny i Boniek już wiedzą i się wściekli. Do orzeczenia własności do Wisły będzie niezbędny proces. Procesy są długie, może będzie musiał być w Zurychu, i minie termin rozgrywek, i pójdą walkowery.

Kraków może obronić Wisłę przed Warszawą. Panie Kwiecień, jak masz Wisłę w sercu, zrób deal z panem Hartlingiem. On ma umowę, ty masz kasę. Dogadacie się z TS, wyrzucacie Wisłockiego i Lesnego, i Wisła jest obroniona. Musicie uratować klub zanim Komisji Legii ukarze Wisłę trzema walkowerami.

2
8
Zdjęcie profilowe StaszekPrawy StaszekPrawy

KOMENTARZE ()