TVP Sport online. Stream i transmisja z Polska – Macedonia

Telewizja TVP Sport online udostępni stream na żywo za darmo z meczu Polska – Macedonia Północna. Transmisja TV dostępna będzie w TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. Początek spotkania w niedzielę 13.10.2019 o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie.

MECZ POLSKA – MACEDONIA W INTERNECIE ZA DARMO <- KLIKNIJ

Mecz Polska – Macedonia Północna na żywo obejrzeć będzie chciało mnóstwo kibiców. Nie każdy może jednak skorzystać z transmisji TV w TVP 1 lub Polsacie Sport i chętnie obejrzałby mecz online.

Gdzie znaleźć transmisję z Polska – Macedonia w internecie? Jest na to kilka legalnych i darmowych sposobów. Oto one:

TVP Sport online stream udostępni na sport.tvp.pl oraz swojej aplikacji mobilnej. Transmisja nie wymaga logowania, ale dostępna jest tylko na terenie Polski.

TVP 1 na żywo w internecie można śledzić na WP Pilot, który dostęp do transmisji daje również internautom spoza Polski.

Zachęcamy do oglądania transmisji z Polska – Macedonia w TV (TVP 1 i Polsat Sport) lub serwisie TVP Sport online, który stream udostępnia za darmo.

Polska w czwartek pokonała Łotwę 3:0 i polepszyła swoja sytuację w grupie G eliminacji Euro 2020. Jeśli w niedzielę pokona Macedonię Północną, to będzie już pewna awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w TVP 1, TVP Sport lub internecie.

Łotwa - Polska stream online w TVP Sport

0
1
Zdjęcie profilowe 11Jankes11 11Jankes11

KOMENTARZE ()