Image and video hosting by TinyPic

Trybuna Ludu

Trybuna na Weszło pewnie w zamyśle powstała po to, aby jakieś talenty co to umieją pisać, a nie są dziennikarzami mogli swoje przemyślenia wypisywać. Taki ukłon komercji dla podziemia hehe. I tak oto powstał Rozkład Jazdy zajebiste coś. Bo pomaga w ogarnięciu wszystkich meczów. Ale zawsze ktoś się napatoczy i zjebie, że chujnia i wiadomo kto gdzie gra. I tak oto powstał jak co jakiś czas wujo. Skomercjalizowali go i stała się chujnia na maxa aż  jebnął w kalendarz oryginał i się skończyło. I pojawił się bardzo przyjemny temat o reprezentacjach na mundialu Pana Jakuba G. Radek, który ogarnia i przedstawia  każdą reprezentację w fajny i przystępny sposób. I ekstra, że nikt nie neguje tej pracy. Coś pozytywnego! Ale kurwa goły pajac z pucharem, czy trollowisko, rykowisko czy inne złożone zdania w postaci ekstrawaganckich ekspertów z koziej dupy zalewających tą jakże spoko inicjatywę rozpierdolił cały ten pomysł na coś…Wiadomo, nie chcesz nie czytaj. Ale kurwa tyle tematów jest spuszczanych w dół przez zakompleksionych cieci bez życia. O procesach i innych zjebanych wyzwiskach… Kurwa ja rozumiem, że trybuna została oddana czytelnikom jako takie niby forumo blogowe coś, ale tak jak w tytule. Trybuna ludu kurwa. Czy aż tak jesteśmy zjebani jako lud, że takie gówna nic nie warte, bez żadnej jebanej polemiki w komentarzach z którego Weszło słynęło zakopuje te  zacne tematy gdzie ktoś ma coś do napisania? Kurwa więcej komentarzy i wyświetleń ma to jobowate coś(bez wrzut osobistych może masz coś do powiedzenia, ale nie umiesz o tym dyskutować) czy inne bzdury typu goły pajac ruchający puchar łał Tak się tutaj pierdoli o szyderze z jakiej słynęło Weszło, gdzie ta szydera? Jak większość trolli zasypuje pierdoleniem bez ładu i składu swoimi zjebanymi przemyśleniami. To nie jest Bravo i listy do Pani Iwony… Chyba jednak nie czaję tego co tutaj się odpierdala na co dzień. Żal jedynie tych nie komercyjnych którym się chce tutaj pisaś coś normalnego. Ale oni swoje grono pewnie mają. Tyle, że ta debilna grupa nieudaczników niestety bez jakiejkolwiek moderacji przejęła więcej treści ta tym portalu. Ale cóż nie chcesz nie czytaj. hehe

5
2
Zdjęcie profilowe pisze bier to biere pisze bier to biere

KOMENTARZE (6)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
dariusz

Zgadzam się w calej rozciągłości. Trochę to smutne i przykre że nie umiemy ze sobą rozmawiać. Takie czasy:-(

MarioGol

Jak nie umiemy, jak umiemy – trafił tu się skończony kretyn, który na jakikolwiek komentarz negatywny dotyczący jego częstych absurdalnych teorii odpowiada tylko obrażaniem i wyzwiskami.
Ślepy nie jest i widzi, że wiele osób te teorie śmieszą, ale dalej tworzy taśmowo wypociny w tej samej tonacji.
Dlaczego pod wpisami – Jakuba G. Radka, Janusza Ciamciary, Odzidzii_Pajszao i wielu Innych mimo też zwracania uwagi na pojawiające się błędy, posiadanie innego zdanie nie ma syfu w komentarzach???
Wystarczy wejść na ostatni wpis tego osobnika o nicku job – „Dlaczego rzeczowych Blogerów na Trybunie atakują Zniewieściali Mizogini?!” i przeczytać kulturalny i niezwykle trafny komentarz użytkownika Gino Lettieri vel Wunderwaffe, a tuż pod odpowiedź joba.
Wniosek z tych komentarzy bardzo łatwo wyciągnąć.
Teraz nagle ujawnili się – sumienie sędziego i podsluch(Kto ich zna z komentarzy na Weszło???) w dodatku z wierszykami w jakże różnym tonie. A wcale nie zdziwiłbym się, jakby to była kolejna śmieszna zagrywka jednego osobnika próbującego wprowadzić tu jeszcze większe zamieszanie.
Tylko, jaki cel w tym jest???
Jak chcą zamknięcia Trybuny, to nikt nie będzie zaskoczony, jak Krzysiek się naprawdę wku*** i to w końcu zrobi.
Często można choćby na twitterze spotkać się, że o ciekawym wpisie z Trybuny Ktoś wspomina, a więc ludzie sportu zaglądają tu.
Więc po co właściwie Stanowskiemu taka „syfiasta” reklama.

dariusz

Miałem na myśli, piszac ” nie umiemy” ogół społeczeństwa. Nie chodzi mi tylko o portale społecznościowe, ale codziennie wzajemne komunikowanie się.Co do pozostałej części Twojej wypowiedzi to pełna zgoda

Fat ASSS

Bo niestety, każdy uważa się za lepszego

Budda MRW
Iskra Stolec

niestety, trybuna jest na takim zenujacym poziomie glownie przez skompromitowana Trollownie krawczyka

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY