Trochę śmiechu ale co dalej?

Balonik pękł jak gumki durexa, śmieszny fail, ale czy ktokolwiek zamierza się zabrać za posprzątanie tego ? Bo naprawdę jest gdzieś granica żenady, marnotrastwa i zaklinania rzeczywistości. Nasza piłka pędzi do przodu jak trabant po koleinach, a zmiany na stołkach są na zasadzie gry w gorące krzesła, niezależnie czy chodzi o pzpn(specjalnie z małej bo nie szanuje) czy ławki trenerskie, dalej leży szkolenie młodzieży i nikt nawet palcem nie kiwa by cokolwiek poprawić, a my jako kibice dajemy poniekąd przyzwolenie, bo nie ma z naszej strony żadnej reakcji, osobiście proponowałbym bojkot stadionów, szkoda naszych pieniędzy i oczu a finansami tylko można nacisnąć na nietykalnych na stołkach.

4
0
Zdjęcie profilowe lolek_RTS lolek_RTS

KOMENTARZE (2)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
PhoenixLk
Legia Warszawa

z jednej strony – bojkot stadionów brzmi kusząco… Z drugiej – kluby rozłożą ręce, zamiast wziąć się do roboty u podstaw zaczną robić akcje marketingowe, byleby ktokolwiek chodził na mecze… W efekcie kasa znowu pójdzie nie tam, gdzie trzeba

PanSrajkub

Przecież na Legii po frekwencji już widać że kibice przejrzeli na oczy. Wczoraj nawet 10 000 nie było, na Lechię pofatygowało się 16 000 a na Lubinie 12 000 i będzie tylko gorzej. Żadne śmieszne akcje z rozdawaniem biletów nie pomagają. Teraz to piłka jest po stronie stacji telewizyjnych bo zaraz zacznie się „walka” o prawa do pokazywania w kolejnych latach tej żenady. Gdyby stacje tę walkę zbojkotowały to byłby koniec polskiej piłki klubowej w takim stanie bo dla większości klubów kasa z praw tv to znaczna część budżetu. Do tego niech przestaną samorządy miejskie dawać kasę i wtedy można zacząć odbudowę polskiej piłki klubowej. A tak nic się nie zmieni.

wpDiscuz

INNE SPORTY