Szczecin leci (?)

No to leci Szczecin parafrazując, znane głównie jedynie w samym Szczecinie powiedzenie – No to lecim na Szczecin.
Po 18 kolejce ekstraklapy, Pogoń Szczecin z dorobkiem(!!!) 10 punkcików okupuje ostatnie miejsce.
Do końca 2017 roku w tej NAJSŁABSZEJ lidze nowożytnej Europy, pozostały do rozegrania 3 (trzy) kolejki.
Duma Pomorza rozegrać ma dwa domowe i jedno wyjazdowe , mecze. Aby myśleć, mieć odrobinę nadziei na utrzymanie w ekstrakalpie, MUSI zdobyć 9 punktów czyli wygrać wszystkie trzy(3) mecze! Czy to jest możliwe? Dwa mecze u siebie, tyle tylko, że Portowcy nie wygrali ani JEDNEGO, dotychczas, ligowego meczu przy Twardowskiego!  No na wyjazdach to trochę „poszaleli” coś tam wygrali.
Czyli jest niewykluczone, iż jeszcze w tym roku (to jest prawdopodobnie pierwszy tego typu przypadek w historii rodzimej piłki nożnej?) będzie znany spadkowicz z ekstraklapy!
Tabela nie kłamie! 10 punktów Dumy Pomorza, przed nimi 3 tegoroczne mecze w których MUSZĄ zdobyć 9 punktów, czyli rok kończąc z dorobkiem 19 punktów. Daje to odrobinę nadziei na utrzymanie Pogoni w ekstraklapie. No i co najważniejsze Portowcy muszą liczyć, modlić się do wszystkiego co się da (do Pana Niebieskiego, Światowida, Sediny, czy innego Manitu) aby sąsiedzi z ligowej tabeli tracili wszystkie punkty(czy to jest możliwe?).
Wiadomo iż rok 2018 to ważna data w historii klubu z Twardowskiego. Oby nie był  to GORZKI jubileusz!
Ale to już wasze małpy i wasz cyrk!
ps. W temacie utrzymywania się w lidze.  Pogoń w 18 ligowych meczach zdobyła 10 punktów, w trzech najbliższych meczach MUSI ZDOBYĆ 9 punktów…CZY TO REALNE? Cuda się zdarzały. Była (była gdyż już nie istnieje) taka drużyna która 10(upsss) ostatnich swoich ligowych spotkań NIE PRZEGRAŁA ! Można? Można! Ale zielone stoliki się uginały…aż się wygły :))

 

 

0
5
Zdjęcie profilowe Ted Ted

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Larry Gopnik

nowożytny nie jest synonimem nowoczesnego

wpDiscuz