Stranieri [31.01-06.02.2020]

stranieri3

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

Jan Bednarek (Southampton FC)
Liverpool 4-0 Southampton – cały mecz
Tottenham 3-2 Southampton – cały mecz, żółta kartka 55′

Łukasz Bejger (Manchester United)
Man Utd U18 1-0 Leeds U18 – cały mecz

Bartosz Białkowski (Millwall FC)
Sheffield Wed 0-0 Millwall – cały mecz

Krystian Bielik (Derby County)
Derby 4-0 Stoke – poza kadrą
Derby 4-2 Northampton – poza kadrą

Mateusz Bogusz (Leeds United)
Leeds 0-1 Wigan – poza kadrą

Mateusz Klich (Leeds United)
Leeds 0-1 Wigan – cały mecz

Kamil Miazek (Leeds United)
Leeds 0-1 Wigan – poza kadrą

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Bournemouth 2-1 Aston Villa – ławka

Łukasz Fabiański (West Ham United)
West Ham 3-3 Brighton – cały mecz

Kamil Grabara (Huddersfield Town)
Fulham 3-2 Huddersfield – poza kadrą

Hubert Graczyk (Arsenal Londyn)
Arsenal U18 1-5 West Ham U18 – cały mecz
Arsenal U18 4-3 Brighton U18 – cały mecz

Kamil Grosicki (West Bromwich Albion)
West Brom 2-0 Luton – poza kadrą

Bartosz Kapustka (Leicester City)
Chelsea U23 2-2 Leicester U23 – zmieniony w 83′

Jakub Stolarczyk (Leicester City)
Chelsea U23 2-2 Leicester U23 – ławka

Kacper Kuryłowicz (Tottenham Hotspur)
Norwich U18 1-1 Tottenham U18 – cały mecz

Maksymilian Stryjek (Eastleigh FC)
Eastleigh 2-0 Woking – cały mecz

Michał Janota (Al Fateh SC)
Al Shabab 2-1 Al Fateh – poza kadrą
Al Nasr 1-1 Al Fateh – poza kadrą

Filip Kurto (Western United)
Jets 0-0 Western – cały mecz

Radosław Majewski (Western Sydney Wanderers)
Mariners 1-3 WS Wanderers – poza kadrą

Rafał Pietrzak (Royal Excel Mouscron)
Anderlecht 1-0 Mouscron – poza kadrą

Jakub Piotrowski (KVRS Waasland-Beveren)
Waregem 5-0 Waasland – wszedł w 46′

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb)
Slaven 0-2 Dinamo – zmieniony w 90′
Rijeka 1-0 Dinamo – zmieniony w 71′

Michał Masłowski (HNK Gorica)
Gorica 0-0 Osijek – wszedł w 77′

Łukasz Zwoliński (HNK Gorica)
Gorica 0-0 Osijek – zmieniony w 72′

Patryk Procek (AEL Limassol)
Limassol 2-0 Apollon – ławka

Marcin Bułka (Paris Saint-Germain)
PSG 5-0 Montpellier – poza kadrą
Nantes 1-2 PSG – poza kadrą

Kamil Glik (AS Monaco)
Nimes 3-1 Monaco – ławka
Monaco 1-0 Angers – cały mecz

Karol Świderski (PAOK Saloniki)
Panathinaikos 2-0 PAOK – zmieniony w 71′
PAOK 2-0 Panathinaikos – zmieniony w 81′

Damian Szymański (AEK Ateny)
Atromitos 0-1 AEK – zmieniony w 85′, asysta 65′, żółta kartka 70′

Panetolikos 1-1 AEK – wszedł w 66′

Filip Bednarek (SC Heerenveen)
Sittard 2-1 Heerenveen – cały mecz

Jakub Bednarczyk (FC Sankt Pauli)
St. Pauli 1-1 Stuttgart – poza kadrą

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
St. Pauli 1-1 Stuttgart – zmieniony w 90+2′

David Blacha (VFL Osnabruck)
Darmstadt 2-2 Osnabruck – 2 żółte kartki 34′ 64′

Adam Bodzek (Fortuna Dusseldorf)
Fortuna 1-1 Eintracht – poza kadrą
Kaiserslautern 2-5 Fortuna – poza kadrą

Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf)
Fortuna 1-1 Eintracht – wszedł w 69′
Kaiserslautern 2-5 Fortuna – poza kadrą

Rafał Gikiewicz (Union Berlin)
Borussia 5-0 Union – cały mecz
Verl 0-1 Union – cały mecz

Marcin Kamiński (VFB Stuttgart)
St. Pauli 1-1 Stuttgart – poza kadrą
Bayer 2-1 Stuttgart – poza kadrą

Sonny Kittel (Hamburger SV)
Bochum 1-3 Hamburg – zmieniony w 89′, gol 87′
https://www.spox.com/de/video/fussball-2-liga-highlights/2002/2-bundesliga-vfl-bochum-1848-hamburger-sv-dazn-highlights.html

Martin Kobylański (Eintracht Braunschweig)
Braunschweig 1-1 Jena – wszedł w 46′

Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
Mainz 1-3 Bayern – cały mecz, gol 6′


Bayern 4-3 Hoffenheim – zmieniony w 81′, 2 gole 36′ 80′
https://youtu.be/P8VcHagfDx8?t=86
https://youtu.be/P8VcHagfDx8?t=146

Marcel Zylla (Bayern Monachium)
Bayern II 1-0 Hansa – poza kadrą

Marcel Lotka (Bayer 04 Leverkusen)
Duisburg U19 3-1 Bayer U19 – cały mecz

Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen)
Hoffenheim 2-1 Bayer – ławka
Bayer 2-1 Stuttgart – ławka

Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen)
Unterhaching 1-0 Uerdingen – poza kadrą

Sebastian Mrowca (Wehen Wiesbaden)
Hannover 2-2 Wehen – poza kadrą

Krzysztof Piątek (Hertha Berlin)
Hertha 0-0 Schalke – wszedł w 63′
Schalke po dog. 3-2 (2-2) Hertha – cały mecz, gol 39′
https://youtu.be/ZyzkLotH-bY?t=47

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Borussia 5-0 Union – cały mecz
Werder 3-2 Borussia – ławka

Adam Dźwigała (Desportivo Aves)
Maritimo 1-2 Aves – ławka

Paweł Kieszek (Rio Ave FC)
Rio Ave 2-2 Famalicao – cały mecz

Tomasz Kucz (Vitoria Guimaraes)
Boavista 2-0 Vitoria – poza kadrą

Grzegorz Sandomierski (CFR Cluj)
Cluj 1-0 FCSB – ławka

Patryk Klimala (Celtic Glasgow)
Hamilton 1-4 Celtic – ławka
Motherwell 0-4 Celtic – wszedł w 83′

Daniel Łukasik (MKE Ankaragucu)
Ankaragucu 1-1 Kasimpasa – cały mecz

Michał Pazdan (MKE Ankaragucu)
Ankaragucu 1-1 Kasimpasa – cały mecz

Konrad Michalak (MKE Ankaragucu)
Ankaragucu 1-1 Kasimpasa – wszedł w 77′

Jakub Kosecki (Adana Demirspor)
Keciorengucu 1-3 Demirspor – ławka

Radosław Murawski (Denizlispor Kulubu)
Denizlispor 1-1 Goztepe – cały mecz

Adam Stachowiak (Denizlispor Kulubu)
Denizlispor 1-1 Goztepe – cały mecz

Paweł Olkowski (Gazisehir Gaziantep)
Gaziantep 5-1 Sivasspor – ławka

Bartłomiej Pawłowski (Gazisehir Gaziantep)
Gaziantep 5-1 Sivasspor – ławka

Artur Sobiech (Fatih Karagumruk)
Menemen 0-1 Karagumruk – poza kadrą

Kamil Wilczek (Goztepe SK)
Denizlispor 1-1 Goztepe – wszedł w 86′

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua)
Sampdoria 2-4 Napoli – poza kadrą

Karol Linetty (Sampdoria Genua)
Sampdoria 2-4 Napoli – cały mecz, żółta kartka 87′

Thiago Cionek (SPAL Ferrara)
Lazio 5-1 SPAL – poza kadrą

Arkadiusz Reca (SPAL Ferrara)
Lazio 5-1 SPAL – cały mecz

Bartosz Salamon (SPAL Ferrara)
Lazio 5-1 SPAL – poza kadrą

Paweł Dawidowicz (Hellas Werona)
Milan 1-1 Hellas – wszedł w 90+5′
Lazio 0-0 Hellas – wszedł w 90′

Mariusz Stępiński (Hellas Werona)
Milan 1-1 Hellas – ławka
Lazio 0-0 Hellas – ławka

Patryk Dziczek (Salernitana Calcio)
Benevento 1-1 Salernitana – cały mecz

Paweł Jaroszyński (Salernitana Calcio)
Benevento 1-1 Salernitana – cały mecz, żółta kartka 13′

Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina)
Juventus 3-0 Fiorentina – cały mecz

Hubert Idasiak (SSC Napoli)
Napoli U19 0-1 Bologna U19 – cały mecz

Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
Sampdoria 2-4 Napoli – cały mecz, gol 3′

Piotr Zieliński (SSC Napoli)
Sampdoria 2-4 Napoli – cały mecz, asysta 3′

Filip Jagiełło (Genoa CFC)
Atalanta 2-2 Genoa – poza kadrą

Tomasz Kupisz (Trapani Calcio)
Trapani 0-3 Cittadella – wszedł w 71′

Filip Piszczek (Trapani Calcio)
Trapani 0-3 Cittadella – poza kadrą

Łukasz Skorupski (Bologna FC)
Bologna 2-1 Brescia – cały mecz

Wiktor Pleśnierowicz (AS Roma)
Roma U19 1-2 Torino U19 – ławka
Hellas U19 2-0 Roma U19 – poza kadrą

Nicola Zalewski (AS Roma)
Roma U19 1-2 Torino U19 – zmieniony w 56′
Hellas U19 2-0 Roma U19 – wszedł w 64′

Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn)
Juventus 3-0 Fiorentina – cały mecz

Przemysław Szymiński (Frosinone Calcio)
Frosinone 1-0 Entella – ławka

Łukasz Teodorczyk (Udinese Calcio)
Udinese 0-2 Inter – wszedł w 83′

Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio)
Cagliari 2-2 Parma – ławka

Szymon Żurkowski (Empoli FC)
Empoli 3-1 Crotone – poza kadrą

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()