Stranieri [25-31.10.2019]

brzeczek

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

Jan Bednarek (Southampton FC)
Southampton 0-9 Leicester – cały mecz
Man City 3-1 Southampton – cały mecz

Bartosz Białkowski (Millwall FC)
Millwall 2-0 Stoke – cały mecz

Krystian Bielik (Derby County)
Hull 2-0 Derby – cały mecz

Mateusz Bogusz (Leeds United)
Leeds U23 1-1 Burnley U23 – cały mecz

Mateusz Klich (Leeds United)
Sheffield Wed 0-0 Leeds – cały mecz

Kamil Miazek (Leeds United)
Sheffield Wed 0-0 Leeds – ławka
Leeds U23 1-1 Burnley U23 – ławka

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Watford 0-0 Bournemouth – ławka

Łukasz Fabiański (West Ham United)
West Ham 1-1 Sheffield Utd – poza kadrą

Brian Galach (Crawley Town)
Crawley 0-4 Swindon – ławka
Crawley 1-3 Colchester – poza kadrą

Kamil Grabara (Huddersfield Town)
Huddersfield 2-1 Barnsley – cały mecz

Kamil Grosicki (Hull City)
Hull 2-0 Derby – zmieniony w 90+1′, 2 asysty 74′ 80′

Bartosz Kapustka (Leicester City)
Southampton 0-9 Leicester – poza kadrą
Burton 1-3 Leicester – poza kadrą

Jakub Stolarczyk (Leicester City)
Leicester U23 3-0 Southampton U23 – ławka

Maksymilian Stryjek (Eastleigh FC)
Woking 1-1 Eastleigh – cały mecz
Dover 3-1 Eastleigh – cały mecz

Sebastian Boenisch (Floridsdorfer AC)
Floridsdorfer 0-2 Klagenfurt – cały mecz

Michał Janota (Al Fateh SC)
Al Feiha 3-1 Al Fateh – cały mecz
Al Fateh 3-3 Al Hilal – zmieniony w 58′

Filip Kurto (Western United)
Western 1-2 Melbourne – cały mecz

Radosław Majewski (Western Sydney Wanderers)
WS Wanderers 1-0 Sydney – poza kadrą

Rafał Pietrzak (Royal Excel Mouscron)
Charleroi 1-0 Mouscron – cały mecz
Cercle 2-2 Mouscron – cały mecz

Jakub Piotrowski (KRC Genk)
Genk 1-0 Cercle – poza kadrą
Genk 2-2 Antwerp – ławka

Jacek Góralski (Ludogorets Razgrad)
Tsarsko 0-2 Ludogorets – poza kadrą

Jakub Świerczok (Ludogorets Razgrad)
Tsarsko 0-2 Ludogorets – cały mecz, gol 21′

Adrian Mierzejewski (Chongqing Lifan)
Chongqing 1-0 Shanghai – zmieniony w 87′

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb)
Dinamo 1-0 Osijek – cały mecz, gol 42′

Opatija 0-3 Dinamo – zmieniony w 74′, gol 7′, asysta 36′

Michał Masłowski (HNK Gorica)
Rijeka 1-2 Gorica – poza kadrą
Gorica 2-1 Hajduk – poza kadrą

Łukasz Zwoliński (HNK Gorica)
Rijeka 1-2 Gorica – wszedł w 61′, gol 62′

Gorica 2-1 Hajduk – cały mecz, żółta kartka 89′

Krystian Nowak (Slaven Koprivnica)
Hajduk 2-0 Slaven – ławka
Bijelo 0-2 Slaven – ławka

Patryk Procek (AEL Limassol)
Apollon 1-2 AEL – ławka

Mateusz Szczepaniak (Enossis Neon Paralimniou)
Larnaka 4-4 Paralimni – lawka

Kamil Wilczek (Brondby IF)
Brondby 5-2 Randers – czerwona kartka 90+2′, 2 gole 25′ rz.k. 32′



Brondby 0-1 Sonderjyske – zmieniony w 65′

Marcin Bułka (Paris Saint-Germain)
PSG 4-0 Marsylia – poza kadrą

Kamil Glik (AS Monaco)
Nantes 0-1 Monaco – cały mecz
Monaco 2-1 Marsylia – poza kadrą

Rafał Kurzawa (Amiens SC)
St. Etienne 2-2 Amiens – poza kadrą
Amiens 3-2 Angers – poza kadrą

Karol Świderski (PAOK Saloniki)
Volos 0-2 PAOK – zmieniony w 75′

Filip Bednarek (SC Heerenveen)
Heerenveen 1-1 Groningen – ławka
Maassluis 0-3 Heerenveen – ławka

Maciej Krakowiak (FC Imabari)
Nara 1-1 Imabari – poza kadrą

Piotr Grzelczak (FK Atyrau)
Kaisar 0-1 Atyrau – zmieniony w 90+1′, gol 39′

Szachtior 0-1 Atyrau – zmieniony w 90+2′, gol 20′

Konrad Wrzesiński (Kajrat Ałmaty)
Kajrat 2-0 Tobol – zmieniony w 70′

Kamil Biliński (Riga FC)
Riga 1-1 RFS – ławka

Ariel Borysiuk (Sheriff Tiraspol)
Sfintul 0-1 Sheriff – cały mecz
Dinamo-Auto 0-5 Sheriff – ławka

Jakub Bednarczyk (FC Sankt Pauli)
Weiche 4-1 St. Pauli II – cały mecz, gol 44′
St. Pauli II 1-1 Hamburg II – cały mecz

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
Heidenheim 1-0 St. Pauli – ławka
St. Pauli 1-2 Frankfurt – cały mecz, gol rz.k. 42′
https://youtu.be/EpgNZWZLA7M?t=147

David Blacha (VFL Osnabruck)
Osnabruck 0-0 Greuther – cały mecz, żółta kartka 88′

Adam Bodzek (Fortuna Dusseldorf)
Paderborn 2-0 Fortuna – cały mecz
Fortuna 2-1 Erzgebirge – wszedł w 77′

Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf)
Paderborn 2-0 Fortuna – cały mecz, żółta kartka 88′
Fortuna 2-1 Erzgebirge – cały mecz

Marco Drawz (Hannover 96)
Lubeck 4-0 Hannover II – ławka

Rafał Gikiewicz (Union Berlin)
Bayer 2-1 Union – cały mecz
Freiburg 1-3 Union – cały mecz

Marcin Kamiński (VFB Stuttgart)
Hamburg 6-2 Stuttgart – poza kadrą
Hamburg po dog. 1-2 (1-1) Stuttgart – poza kadrą

Martin Kobylański (Eintracht Braunschweig)
Grossaspach 1-3 Braunschweig – zmieniony w 69′, gol 26′
https://youtu.be/5ZcLsEIQnts?t=73

Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
Bayer 2-1 Union – cały mecz, gol 53′


Bochum 1-2 Bayern – wszedł w 46′

Marcel Zylla (Bayern Monachium)
Bayern II 2-2 Mannheim – zmieniony w 72′

Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen)
Uerdingen 2-0 Jena – cały mecz

Sebastian Mrowca (Wehen Wiesbaden)
Sandhausen 0-0 Wehen – zmieniony w 69′, żółta kartka 25′

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Schalke 0-0 Dortmund – cały mecz
Dortmund 2-1 Gladbach – cały mecz, asysta 77′
https://youtu.be/7eTiwSGdSC8?t=125

Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen)
Bayer 2-2 Werder – ławka
Bayer 1-0 Paderborn – ławka

Maciej Gostomski (FK Haugesund)
Haugesund 2-2 Stromsgodset – poza kadrą
Odds 0-3 Haugesund – poza kadrą

Adam Dźwigała (Desportivo Aves)
Belenenses 3-2 Aves – cały mecz, żółta kartka 50′

Paweł Kieszek (Rio Ave FC)
Ferreira 0-0 Rio Ave – cały mecz
Rio Ave 1-1 Moreirense – cały mecz

Tomasz Kucz (Vitoria Guimaraes)
Sporting 3-1 Guimaraes – poza kadrą
Guimaraes 5-0 Belenenses – poza kadrą

Rafał Augustyniak (Ural Jekaterynburg)
Rubin 0-0 Ural – cały mecz
Ural rz.k. 5-4 (2-2) Arsienał – cały mecz, wykorzystany rzut karny

Michał Kucharczyk (Ural Jekaterynburg)
Rubin 0-0 Ural – poza kadrą
Ural rz.k. 5-4 (2-2) Arsienał – poza kadrą

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiv Moskwa)
Lokomotiv 0-3 Spartak – cały mecz

Maciej Rybus (Lokomotiv Moskwa)
Lokomotiv 0-3 Spartak – ławka

Konrad Michalak (Achmat Grozny)
Achmat 1-1 Arsienał – ławka
Achmat 5-1 Luch – zmieniony w 74′, gol 64′

Damian Szymański (Achmat Grozny)
Achmat 1-1 Arsienał – poza kadrą
Achmat 5-1 Luch – ławka

Sebastian Szymański (Dynamo Moskwa)
CSKA 0-1 Dynamo – zmieniony w 80′

Maciej Wilusz (FK Rostów)
Rostów 2-0 Sochi – ławka
Spartak 2-1 Rostów – zmieniony w 75′

Łukasz Gikiewicz (FCSB)
Hermannstadt 0-4 FCSB – poza kadrą
Universitatea 0-1 FCSB – poza kadrą

Jakub Kiwior (MSK Zilina)
Trnava 0-1 Zilina – wszedł w 70′

Dawid Kurminowski (MSK Zilina)
Trnava 0-1 Zilina – wszedł w 66′, żółta kartka 85′

Mateusz Zachara (FK Pohronie)
Pohronie 0-2 DAC – cały mecz

Maciej Dąbrowski (Cowdenbeath FC)
Stirling 0-0 Cowdenbeath – cały mecz

Jakub Kosecki (Adana Demirspor)
Demirspor 1-1 Karagumruk – poza kadrą

Radosław Murawski (Denizlispor Kulubu)
Genclerbirligi 0-2 Denizlispor – cały mecz, gol rz.k. 90+6′
http://tr.beinsports.com/haber/genclerbirligi-yukatel-denizlispor
Denizlispor 4-1 Icel – poza kadrą

Adam Stachowiak (Denizlispor Kulubu)
Genclerbirligi 0-2 Denizlispor – cały mecz
Denizlispor 4-1 Icel – poza kadrą

Paweł Olkowski (Gazisehir Gaziantep)
Gaziantep 1-1 Alanyaspor – wszedł w 90+6′
Gaziantep 3-0 Turgutluspor – cały mecz

Bartłomiej Pawłowski (Gazisehir Gaziantep)
Gaziantep 1-1 Alanyaspor – zmieniony w 77′
Gaziantep 3-0 Turgutluspor – poza kadrą

Michał Pazdan (MKE Ankaragucu)
Rizespor 2-0 Ankaragucu – cały mecz
Kirklarelispor 1-0 Ankaragucu – poza kadrą

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów)
Dynamo 1-1 Karpaty – ławka
Dynamo po dog. 2-1 (1-1) Szachtar – cały mecz, żółta kartka 74′

Dariusz Formella (Sacramento Republic)
Reno 1-3 Sacramento – wszedł w 69′, asysta 75′

Konrad Plewa (Real Monarchs)
Monarchs 6-2 Orange – cały mecz

Kacper Przybyłko (Philadelphia Union)
Atlanta 2-0 Philadelphia – poza kadrą

Adrian Cieślewicz (The New Saints)
TNS 1-0 Bala – wszedł w 83′

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua)
Bologna 2-1 Sampdoria – cały mecz, żółta kartka 73′
Sampdoria 1-1 Lecce – ławka

Karol Linetty (Sampdoria Genua)
Bologna 2-1 Sampdoria – poza kadrą
Sampdoria 1-1 Lecce – poza kadrą

Thiago Cionek (SPAL Ferrara)
SPAL 1-1 Napoli – wszedł w 54′, żółta kartka 90+2′
Milan 1-0 SPAL – cały mecz, żółta kartka 68′

Arkadiusz Reca (SPAL Ferrara)
SPAL 1-1 Napoli – cały mecz
Milan 1-0 SPAL – zmieniony w 82′

Bartosz Salamon (SPAL Ferrara)
SPAL 1-1 Napoli – ławka
Milan 1-0 SPAL – ławka

Paweł Dawidowicz (Hellas Werona)
Hellas 0-1 Sassuolo – wszedł w 55′
Parma 0-1 Hellas – poza kadrą

Mariusz Stępiński (Hellas Werona)
Hellas 0-1 Sassuolo – wszedł w 82′
Parma 0-1 Hellas – cały mecz

Patryk Dziczek (Salernitana Calcio)
Salernitana 1-1 Perugia – ławka
Pisa 2-1 Salernitana – ławka

Paweł Jaroszyński (Salernitana Calcio)
Salernitana 1-1 Perugia – cały mecz
Pisa 2-1 Salernitana – cały mecz

Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina)
Fiorentina 1-2 Lazio – cały mecz, obroniony rzut karny 90+7′

Sassuolo 1-2 Fiorentina – cały mecz

Szymon Żurkowski (ACF Fiorentina)
Fiorentina 1-2 Lazio – ławka
Sassuolo 1-2 Fiorentina – ławka

Filip Jagiełło (Genoa CFC)
Genoa 3-1 Brescia – ławka
Juventus 2-1 Genoa – ławka

Hubert Idasiak (SSC Napoli)
Chievo U19 1-1 Napoli U19 – cały mecz, obroniony rzut karny 76′

Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
SPAL 1-1 Napoli – cały mecz, gol 9′


Napoli 2-2 Atalanta – zmieniony w 82′, gol 71′

Piotr Zieliński (SSC Napoli)
SPAL 1-1 Napoli – cały mecz
Napoli 2-2 Atalanta – wszedł w 11′

Tomasz Kupisz (SSC Bari)
Catania 0-0 Bari – ławka

Krzysztof Piątek (AC Milan)
Roma 2-1 Milan – wszedł w 63′
Milan 1-0 SPAL – cały mecz

Wiktor Pleśnierowicz (AS Roma)
Roma U19 4-1 Genoa U19 – ławka

Nicola Zalewski (AS Roma)
Roma U19 4-1 Genoa U19 – cały mecz, gol 90+2′, asysta 19′

Łukasz Skorupski (Bologna FC)
Bologna 2-1 Sampdoria – cały mecz
Cagliari 3-2 Bologna – cały mecz

Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn)
Lecce 1-1 Juventus – cały mecz
Juventus 2-1 Genoa – ławka

Przemysław Szymiński (Frosinone Calcio)
Cremonese 1-1 Frosinone – ławka
Frosinone 3-0 Trapani – ławka

Łukasz Teodorczyk (Udinese Calcio)
Atalanta 7-1 Udinese – ławka
Udinese 0-4 Roma – ławka

Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio)
Torino 1-1 Cagliari – ławka
Cagliari 3-2 Bologna – ławka

Łukasz Cieślewicz (B36 Torshavn)
Torshavn 0-3 Klaksvik – wszedł w 46′, żółta kartka 75′

Michał Przybylski (B36 Torshavn)
Torshavn 0-3 Klaksvik – cały mecz

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()