Stranieri [22-28.11.2019]

brzeczek

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

Jan Bednarek (Southampton FC)
Arsenal 2-2 Southampton – cały mecz

Bartosz Białkowski (Millwall FC)
Swansea 0-1 Millwall – cały mecz


Millwall 2-2 Wigan – cały mecz

Krystian Bielik (Derby County)
Derby 1-0 Preston – cały mecz
Fulham 3-0 Derby – cały mecz

Bartosz Cybulski (Derby County)
Aston Villa U18 3-3 Derby U18 – zmieniony w 80′, 2 gole 41′ 67′


Derby U19 4-1 Akranes U19 – wszedł w 65′, żółta kartka 77′

Mateusz Bogusz (Leeds United)
Wigan U23 0-2 Leeds U23 – zmieniony w 90′

Mateusz Klich (Leeds United)
Luton 1-2 Leeds – cały mecz
Reading 0-1 Leeds – zmieniony w 66′

Kamil Miazek (Leeds United)
Wigan U23 0-2 Leeds U23 – ławka

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Bournemouth 1-2 Wolves – ławka

Łukasz Fabiański (West Ham United)
West Ham 2-3 Tottenham – poza kadrą

Brian Galach (Crawley Town)
Crawley 0-1 Exeter – ławka

Kamil Grabara (Huddersfield Town)
Huddersfield 1-1 Birmingham – cały mecz
Huddersfield 1-1 Swansea – cały mecz

Kamil Grosicki (Hull City)
Middlesbrough 2-2 Hull – zmieniony w 90+1′
Hull 4-0 Preston – zmieniony w 79′, gol 51′

Bartosz Kapustka (Leicester City)
Brighton 0-2 Leicester – poza kadrą

Maksymilian Stryjek (Eastleigh FC)
Halifax 1-1 Eastleigh – cały mecz
Eastleigh 3-2 Torquay – cały mecz

Sebastian Boenisch (Floridsdorfer AC)
Juniors 2-2 Floridsdorfer – cały mecz, asysta 10′, żółta kartka 90+1′

Michał Janota (Al Fateh SC)
Abha 3-1 AL Fateh – zmieniony w 39′

Filip Kurto (Western United)
Mariners 1-0 Western – cały mecz

Radosław Majewski (Western Sydney Wanderers)
Wanderers 2-3 Melbourne – poza kadrą

Rafał Pietrzak (Royal Excel Mouscron)
Mouscron 2-2 Genk – poza kadrą

Jakub Piotrowski (KRC Genk)
Mouscron 2-2 Genk – poza kadrą

Jacek Góralski (Ludogorets Razgrad)
Ludogorets 2-1 Lokomotiv P – poza kadrą
CSKA 1-1 Ludogorets – poza kadrą

Jakub Świerczok (Ludogorets Razgrad)
Ludogorets 2-1 Lokomotiv P – wszedł w 83′
CSKA 1-1 Ludogorets – wszedł w 87′

Adrian Mierzejewski (Chongqing Lifan)
Shandong 2-0 Chongqing – cały mecz
Chongqing 0-1 Wuhan – cały mecz

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb)
Dinamo 1-1 Hajduk – zmieniony w 73′
Atalanta 2-0 Dinamo – ławka

Michał Masłowski (HNK Gorica)
Gorica 1-0 Varazdin – ławka

Łukasz Zwoliński (HNK Gorica)
Gorica 1-0 Varazdin – wszedł w 46′

Krystian Nowak (Slaven Koprivnica)
Slaven 1-0 Lokomotiv Z – wszedł w 78′

Patryk Procek (AEL Limassol)
Limassol 0-0 Ol Nikozja – poza kadrą

Mateusz Szczepaniak (Enossis Neon Paralimniou)
Paralimni 0-2 Omonia – wszedł w 72′

Kamil Wilczek (Brondby IF)
Aarhus 2-1 Brondby – cały mecz, gol 76′, żółta kartka 85′

Marcin Bułka (Paris Saint-Germain)
PSG 2-0 Lille – poza kadrą
Real 2-2 PSG – poza kadrą

Kamil Glik (AS Monaco)
Bordeaux 2-1 Monaco – ławka

Rafał Kurzawa (Amiens SC)
Amiens 0-4 Strasbourg – poza kadrą

Karol Świderski (PAOK Saloniki)
PAOK 1-0 Larissa – zmieniony w 69′, gol 16′

Javier Hyjek (Atletico Madryt)
Juventus U19 2-1 Atletico U19 – cały mecz

Filip Bednarek (SC Heerenveen)
PSV 2-1 Heerenveen – ławka

Krzysztof Kamiński (Jubilo Iwata)
Sapporo 1-2 Iwata – poza kadrą

Maciej Krakowiak (FC Imabari)
Imabari 2-2 Lock – poza kadrą

Jakub Słowik (Vegalta Sendai)
Gamba 2-0 Vegalta – cały mezc

Jakub Bednarczyk (FC Sankt Pauli)
St. Pauli II 1-1 Werder II – cały mecz

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
Erzgebirge 3-1 St. Pauli – cały mecz, asysta 56′
https://www.spox.com/de/video/fussball-2-liga-highlights/1911/2-bundesliga-erzgebirge-aue-fc-st-pauli-dazn-highlights.html

David Blacha (VFL Osnabruck)
Bochum 1-1 Osnabruck – ławka

Marco Drawz (Hannover 96)
Hannover II 2-1 Jeddeloh – zmieniony w 68′

Rafał Gikiewicz (Union Berlin)
Union 2-1 Gladbach – cały mecz

Marcin Kamiński (VFB Stuttgart)
Stuttgart 3-0 Karlsruher – poza kadrą

Sonny Kittel (Hamburger SV)
Hamburg 2-1 Drezno – cały mecz, gol 67′
https://www.spox.com/de/video/fussball-2-liga-highlights/1911/2-bundesliga-hamburger-sv-dynamo-dresden-dazn-highlights.html

Martin Kobylański (Eintracht Braunschweig)
Braunschweig 2-1 Chemnitzer – cały mecz

Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf)
Foruna 0-4 Bayern – zmieniony w 79′

Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
Foruna 0-4 Bayern – cały mecz, asysta 70′


Crvena 0-6 Bayern – zmieniony w 77′, 4 gole rz.k. 53′ 60′ 64′ 68′

Marcel Zylla (Bayern Monachium)
TSV 1860 1-1 Bayern II – poza kadrą

Marcel Lotka (Bayer 04 Leverkusen)
Lokomotiv U19 1-3 Bayer U19 – cały mecz

Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen)
Bayer 1-1 Freiburg – ławka
Lokomotiv U19 1-3 Bayer U19 – zmieniony w 90+2′, żółta kartka 24′

Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen)
Wurzburger 1-2 Uerdingen – poza kadrą

Sebastian Mrowca (Wehen Wiesbaden)
Wehen 3-6 Holstein – zmieniony w 82′

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Borussia 3-3 Paderborn – cały mecz
Barcelona 3-1 Borussia – zmieniony w 76′

Maciej Gostomski (FK Haugesund)
Sarpsborg 1-1 Haugesund – poza kadrą

Paweł Kieszek (Rio Ave FC)
Rio Ave 1-0 Alverca – ławka

Tomasz Kucz (Vitoria Guimaraes)
Vitoria 1-1 Standard – poza kadrą

Rafał Augustyniak (Ural Jekaterynburg)
Ural 0-0 Spartak – cały mecz

Michał Kucharczyk (Ural Jekaterynburg)
Ural 0-0 Spartak – zmieniony w 86′

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiv Moskwa)
Tambow 2-3 Lokomotiv – cały mecz, 2 gole 29′ 55′


Lokomotiv 0-2 Bayer – cały mecz

Maciej Rybus (Lokomotiv Moskwa)
Tambow 2-3 Lokomotiv – cały mecz, asysta 29′

Lokomotiv 0-2 Bayer – cały mecz

Konrad Michalak (Achmat Grozny)
Orenburg 1-2 Achmat – ławka

Damian Szymański (Achmat Grozny)
Orenburg 1-2 Achmat – ławka

Sebastian Szymański (Dynamo Moskwa)
Dynamo 2-1 Rostów – cały mecz, żółta kartka 60′

Maciej Wilusz (FK Rostów)
Dynamo 2-1 Rostów – ławka

Łukasz Gikiewicz (FCSB)
FCSB 1-3 Astra – poza kadrą

Jakub Kiwior (MSK Zilina)
Nitra 0-0 Zilina – cały mecz

Mateusz Zachara (FK Pohronie)
Pohronie 1-1 Moravce – ławka

Jakub Kosecki (Adana Demirspor)
Osmanlispor 2-3 Demirspor – ławka

Radosław Murawski (Denizlispor Kulubu)
Denizlispor 2-0 Rizespor – cały mecz, gol rz.k. 90+1′, żółta kartka 41′
https://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2019-2020/12/denizlispor-2-0-caykur-rizespor-mac-ozeti

Adam Stachowiak (Denizlispor Kulubu)
Denizlispor 2-0 Rizespor – cały mecz

Paweł Olkowski (Gazisehir Gaziantep)
Antalyaspor 1-1 Gaziantep – ławka

Bartłomiej Pawłowski (Gazisehir Gaziantep)
Antalyaspor 1-1 Gaziantep – wszedł w 77′

Michał Pazdan (MKE Ankaragucu)
Ankaragucu 0-3 Trabzonspor – cały mecz

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów)
Dynamo 3-0 Mariupol – ławka
Malmo 4-3 Dynamo – cały mecz

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua)
Sampdoria 2-1 Udinese – poza kadrą

Karol Linetty (Sampdoria Genua)
Sampdoria 2-1 Udinese – wszedł w 44′

Thiago Cionek (SPAL Ferrara)
SPAL 1-1 Genoa – poza kadrą

Arkadiusz Reca (SPAL Ferrara)
SPAL 1-1 Genoa – cały mecz

Bartosz Salamon (SPAL Ferrara)
SPAL 1-1 Genoa – ławka

Paweł Dawidowicz (Hellas Werona)
Hellas 1-0 Fiorentina – wszedł w 81′

Mariusz Stępiński (Hellas Werona)
Hellas 1-0 Fiorentina – wszedł w 84′

Patryk Dziczek (Salernitana Calcio)
Juve Stabia 2-0 Salernitana – poza kadrą

Paweł Jaroszyński (Salernitana Calcio)
Juve Stabia 2-0 Salernitana – cały mecz

Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina)
Hellas 1-0 Fiorentina – cały mecz

Szymon Żurkowski (ACF Fiorentina)
Hellas 1-0 Fiorentina – ławka

Hubert Idasiak (SSC Napoli)
Atalanta U19 4-1 Napoli U19 – cały mecz
Liverpool U19 7-0 Napoli U19 – ławka

Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
Milan 1-1 Napoli – poza kadrą
Liverpool 1-1 Napoli – poza kadrą

Piotr Zieliński (SSC Napoli)
Milan 1-1 Napoli – cały mecz
Liverpool 1-1 Napoli – zmieniony w 85′

Filip Jagiełło (Genoa CFC)
SPAL 1-1 Genoa – ławka

Tomasz Kupisz (SSC Bari)
Bari 1-1 Teramo – ławka

Krzysztof Piątek (AC Milan)
Milan 1-1 Napoli – zmieniony w 85′

Wiktor Pleśnierowicz (AS Roma)
Roma U19 4-3 Sassuolo U19 – ławka

Nicola Zalewski (AS Roma)
Roma U19 4-3 Sassuolo U19 – cały mecz, gol rz.k. 32′, asysta 60′

Łukasz Skorupski (Bologna FC)
Bologna 2-2 Parma – cały mecz

Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn)
Atlanta 1-3 Juventus – cały mecz
Juventus 1-0 Atletico – cały mecz

Przemysław Szymiński (Frosinone Calcio)
Spezia 2-0 Frosinone – ławka

Łukasz Teodorczyk (Udinese Calcio)
Sampdoria 2-1 Udinese – wszedł w 89′

Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio)
Lecce 2-2 Cagliari – ławka

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()