Stranieri 08-14.03.2019

stranieri

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

 

Jan Bednarek (Southampton FC)
Southampton 2-1 Tottenham – cały mecz

Bartosz Białkowski (Ipswich Town)
West Brom 1-1 Ipswich – cały mecz


Bristol City 1-1 Ipswich – cały mecz

Krystian Bielik (Charlton Athletic)
Charlton 2-1 Portsmouth – zmieniony w 46′
Charlton 2-1 Burton – poza kadrą

Mateusz Bogusz (Leeds United)
Leeds U23 4-0 Charlton U23 – cały mecz, gol 80′, asysta 45+3′

Mateusz Klich (Leeds United)
Bristol City 0-1 Leeds – zmieniony w 83′
Reading 0-3 Leeds – zmieniony w 75′, gol 14′
https://youtu.be/140BkwFctEs?t=4

Artur Boruc (Bournemouth AFC)
Huddersfield 0-2 Bournemouth – cały mecz

Marcin Bułka (Chelsea Londyn)
Chelsea U23 2-0 Man City U23 – ławka

Łukasz Fabiański (West Ham United)
Cardiff 2-0 West Ham – cały mecz

Kamil Grosicki (Hull City)
Nottingham 3-0 Hull – cały mecz
Norwich 3-2 Hull – wszedł w 72′, asysta 87′

Mateusz Hewelt (Everton FC)
Everton U23 0-0 Arsenal U23 – ławka

Tomasz Kuszczak (Birmingham City)
Birmingham 0-1 Aston Villa – poza kadrą
Birmingham 0-2 Millwall – poza kadrą

Paweł Olkowski (Bolton Wanderers)
Bolton 2-1 Millwall – cały mecz, gol 48′

Bolton 0-2 Sheffield Wed – cały mecz

Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)
Wycombe 1-1 Sunderland – poza kadrą
Barnsley 0-0 Sunderland – poza kadrą

Paweł Wszołek (Queens Park Rangers)
QPR 0-0 Stoke – zmieniony w 46′, żółta kartka 45+1′
QPR 1-2 Rotherham – wszedł w 80′

Jakub Rzeźniczak (Qarabag Agdam)
Qarabag 0-0 Zira – ławka

Bartosz Kapustka (Oud-Heverlee Leuven)

Jakub Piotrowski (KRC Genk)
Genk 1-0 Lokeren – wszedł w 88′

Jacek Góralski (Ludogorets Razgrad)
Levski 0-2 Ludogorets – wszedł w 82′

Jakub Świerczok (Ludogorets Razgrad)
Levski 0-2 Ludogorets – wszedł w 70′ asysta 90+2′

Daniel Kajzer (Botew Plowdiw)
Cherno 0-0 Botew – cały mecz

Adrian Mierzejewski (Chongqing Lifan)
Chongqing 0-4 Beijing – poza kadrą

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb)
Dinamo 3-1 Rijeka – zmieniony w 60′, asysta 57′

Benfica po dog. 3-0 (1-0) Dinamo – zmieniony w 75′

Michał Masłowski (HNK Gorica)
Istra 0-3 Gorica – poza kadrą

Łukasz Zwoliński (HNK Gorica)
Istra 0-3 Gorica – cały mecz

Krystian Nowak (Slaven Belupo)
Slaven 1-2 Hajduk – cały mecz

Patryk Procek (AEL Limassol)
Limassol 0-3 Apollon – cały mecz

Kamil Grabara (Aarhus GF)
Aarhus 1-2 Odense – cały mecz

Rafał Kurzawa (FC Midtjylland)
Hobro 1-2 Midtjylland – ławka
Kolding 0-2 Midtjylland – cały mecz

Kamil Wilczek (Brondby IF)
Brondby 3-3 Aalborg – cały mecz, 2 gole rz.k. 28′ 46′

Kamil Glik (AS Monaco)
Monaco 1-1 Bordeaux – poza kadrą

Igor Lewczuk (Girondins Bordeaux)
Monaco 1-1 Bordeaux – poza kadrą

Damien Perquis (Gazelec Ajaccio)
Orleans 2-2 Ajaccio – poza kadrą

Dawid Kort (Atromitos Ateny)
PAOK 3-0 Atromitos – wszedł w 83′

Karol Świderski (PAOK Saloniki)
PAOK 3-0 Atromitos – wszedł w 80′, gol 81′
https://youtu.be/8IW1JOV-Fj8?t=93

Paweł Kieszek (Malaga CF)
Malaga 1-2 Osasuna – ławka

Filip Bednarek (SC Heerenveen)
ADO 2-3 Heerenveen – ławka

Karol Niemczycki (NAC Breda)
PSV 2-0 Breda – ławka

Krzysztof Kamiński (Jubilo Iwata)
Iwata 1-2 Oita – cały mecz
Shimizu 1-0 Iwata – poza kadrą

Konrad Wrzesiński (Kajrat Ałmaty)
Kajrat 2-0 Taraz – cały mecz

Kamil Biliński (Riga FC)
Jelgava 0-1 Riga – zmieniony w 65′

Jarosław Jach (Sheriff Tiraspol)
Sheriff rz.k. 4-5 (0-0) Milsami – ławka

Jakub Bednarczyk (FC Sankt Pauli)
Hannover II 1-0 St. Pauli II – cały mecz

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
St. Pauli 0-4 Hamburg – wszedł w 73′

Marco Drawz (Hamburger SV)
Lubeck 2-0 Hamburg II – ławka

Rafał Gikiewicz (Union Berlin)
Union 2-0 Ingolstadt – cały mecz

Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf)
Fortuna 0-3 Eintracht – cały mecz

Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf)
Fortuna 0-3 Eintracht – zmieniony w 19′

Martin Kobylański (Preusen Munster)
Energie 3-0 Preusen – zmieniony w 80′
Preusen 0-1 Hansa – zmieniony w 78′

Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
Bayern 6-0 Wolfsburg – cały mecz, 2 gole 37′ 85′


Bayern 1-3 Liverpool – cały mecz

Jarosław Lindner (Sportfreunde Lotte)
Lotte 1-2 Fortuna – poza kadrą
Jena 1-1 Lotte – poza kadrą

Marcel Lotka (Bayer 04 Leverkusen)
Preusen U19 1-3 Bayer U19 – cały mecz

Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen)
Preusen U19 1-3 Bayer U19 – cały mecz

Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen)
Uerdingen 1-3 Karlsruher – zmieniony w 46′, żółta kartka 21′
Zwickau 2-0 Uerdingen – zmieniony w 81′

Sebastian Mrowca (Wehen Wiesbaden)
Wehen 0-1 Munich – cały mecz
Grossaspah 2-3 Wehen – cały mecz, asysta 60′
https://youtu.be/r8oRgMyInSY?t=57

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Borussia 3-1 Stuttgart – poza kadrą

Dominik Steczyk (FC Nurnberg)
Memmingen 2-0 Nurnberg II – cały mecz

Sebastian Tyrała (FSV Mainz 05)
Elversberg 3-1 Mainz II – poza kadrą
Mainz II 1-1 Astoria – ławka

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix)
Mariners 2-8 Wellington – cały mecz, żółta kartka 36′

Filip Kurto (Wellington Phoenix)
Mariners 2-8 Wellington – cały mecz

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiv Moskwa)
Anży 0-2 Lokomotiv – cały mecz

Maciej Rybus (Lokomotiv Moskwa)
Anży 0-2 Lokomotiv – poza kadrą

Damian Szymański (Achmat Grozny)
Achmat 1-1 Ural – cały mecz

Maciej Wilusz (FK Rostów)
Rostów 0-0 Arsienał – poza kadrą

Sebastian Rudol (Sepsi OSK)
Cluj 3-1 Sepsi – zmieniony w 46′

Gerard Bieszczad (Zemplin Michalovce)
Michalovce 4-2 Trencin – ławka
Michalovce 2-1 Poprad – cały mecz, żółta kartka 90′

Tomasz Kucz (DAC Dunajska Streda)
Moravce 1-2 DAC – ławka

Dawid Kurminowski (MSK Zilina)
Podbrezova 0-2 Zilina – poza kadrą
Zilina 4-1 Skalica – poza kadrą

Patryk Małecki (Spartak Trnava)
Sered 3-1 Trnava – poza kadrą
Kosice rz.k. 3-4 (0-0) Trnava – poza kadrą

Jakub Kiwior (Zeleziarne Podbrezova)
Podbrezova 0-2 Zilina – cały mecz

Jakub Więzik (Zeleziarne Podbrezova)
Podbrezova 0-2 Zilina – poza kadrą

Maciej Dąbrowski (Hibernian FC)
Hibernian 1-1 Rangers – ławka

Jakub Kosecki (Adana Demirspor)
Demirspor 0-0 Osmanlispor – poza kadrą

Michał Pazdan (Ankaragucu SK)
Ankaragucu 0-0 Bursaspor – cały mecz

Adam Stachowiak (Denizlispor Kulubu)
Denizlispor 0-0 Umraniyespor – cały mecz

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów)
Dynamo 4-0 Arsenał – poza kadrą
Dynamo 0-5 Chelsea – cały mecz

Przemysław Frankowski (Chicago Fire)
Chicago 1-1 Orlando – wszedł w 68′, asysta 90+5′

Kacper Przybyłko (Bethlehem Steel)
Legion 0-2 Bethlehem – zmieniony w 90+4′, gol 53′

Przemysław Tytoń (FC Cincinnati)
Atlanta 1-1 Cincinnati – poza kadrą

Przemysław Bargiel (Spezia Calcio)
SPAL U19 1-3 Spezia U19 – cały mecz, gol 67′
Spezia U19 2-1 Carrarese – poza kadrą
Milan U19 3-1 Spezia U19 – zmieniony w 71′

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua)
Sampdoria 1-2 Atalanta – wszedł w 59′

Karol Linetty (Sampdoria Genua)
Sampdoria 1-2 Atalanta – zmieniony w 84′

Thiago Cionek (SPAL Ferrara)
Inter 2-0 SPAL – poza kadrą

Paweł Dawidowicz (Hellas Werona)
Perugia 1-2 Hellas – cały mecz, żółta kartka 28′

Bartłomiej Drągowski (Empoli FC)
Roma 2-1 Empoli – cały mecz

Paweł Jaroszyński (Chievo Werona)
Chievo 1-2 Milan – ławka

Mariusz Stępiński (Chievo Werona)
Chievo 1-2 Milan – cały mecz

Tomasz Kupisz (AS Livorno)
Ascoli 1-1 Livorno – ławka

Michał Marcjanik (Carpi FC)

Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
Sassuolo 1-1 Napoli – wszedł w 66′
Salzburg 3-1 Napoli – cały mecz, gol 14′, żółta kartka 44′

Piotr Zieliński (SSC Napoli)
Sassuolo 1-1 Napoli – ławka
Salzburg 3-1 Napoli – zmieniony w 74′

Radosław Murawski (Palermo Calcio)
Venezia 1-1 Palermo – cały mecz

Przemysław Szymiński (Palermo Calcio)
Venezia 1-1 Palermo – ławka

Krzysztof Piątek (AC Milan)
Chievo 1-2 Milan – cały mecz, gol 57′

Arkadiusz Reca (Atalanta Bergamo)
Sampdoria 1-2 Atalanta – ławka

Bartosz Salamon (Frosinone Calcio)
Frosinone 1-2 Torino – cały mecz

Łukasz Skorupski (Bologna FC)
Bologna 2-0 Cagliari – cały mecz

Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn)
Juventus 4-1 Udinese – cały mecz
Juventus 3-0 Atletico – cały mecz

Łukasz Teodorczyk (Udinese Calcio)
Juventus 4-1 Udinese – poza kadrą

1
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()