Stranieri [07-13.02.2020]

stranieri3

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

 

Bartosz Białkowski (Millwall FC)
Millwall 0-2 West Brom – cały mecz
Millwall 1-1 Fulham – cały mecz

Krystian Bielik (Derby County)
Swansea 2-3 Derby – poza kadrą
Bristol 3-2 Derby – poza kadrą

Mateusz Bogusz (Leeds United)
Nottingham 2-0 Leeds – poza kadrą
Brentford 1-1 Leeds – poza kadrą

Mateusz Klich (Leeds United)
Nottingham 2-0 Leeds – cały mecz
Brentford 1-1 Leeds – cały mecz

Kamil Miazek (Leeds United)
Nottingham 2-0 Leeds – poza kadrą
Brentford 1-1 Leeds – poza kadrą

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Sheffield Utd 2-1 Bournemouth – ławka

Kamil Grabara (Huddersfield Town)
Huddersfield 2-0 QPR – poza kadrą
Huddersfield 0-3 Cardiff – poza kadrą

Kamil Grosicki (West Bromwich Albion)
Millwall 0-2 West Brom – wszedł w 66′, asysta 84′


Reading 1-2 West Brm – wszedł w 72′

Maksymilian Stryjek (Eastleigh FC)
Harrogate 2-0 Eastleigh – ławka
Eastleigh 2-2 Fylde – cały mecz

Rafał Pietrzak (Royal Excel Mouscron)
Mouscron 3-1 Oostende – poza kadrą

Jakub Piotrowski (KVRS Waasland-Beveren)
Waasland 1-2 Kortrijk – zmieniony w 83′

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb)
Dinamo 2-0 Gorica – cały mecz, gol 86′

Michał Masłowski (HNK Gorica)
Dinamo 2-0 Gorica – ławka

Patryk Procek (AEL Limassol)
Paphos 2-0 Limassol – ławka
Limassol 0-0 Larnaka – ławka

Marcin Bułka (Paris Saint-Germain)
PSG 4-2 Lyon – poza kadrą
Dijon 1-6 PSG – poza kadrą

Kamil Glik (AS Monaco)
Amiens 1-2 Monaco – ławka

Damian Szymański (AEK Ateny)
AEK 1-0 Panathinaikos – cały mecz, żółta kartka 61′

Karol Świderski (PAOK Saloniki)
PAOK 4-0 Kreta – ławka
Panathinaikos 0-1 PAOK – zmieniony w 72′, gol 11′

Filip Bednarek (SC Heerenveen)
Heerenveen 1-1 Venlo – cały mecz

Łukasz Gikiewicz (Al Faisaly SC)
Al Faisaly 0-0 Wathbah – cały mecz

Jakub Bednarczyk (FC Sankt Pauli)
Holstein 2-1 St. Pauli – poza kadrą

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
Holstein 2-1 St. Pauli – zmieniony w 79′

David Blacha (VFL Osnabruck)
Osnabruck 0-1 Nurnberg – poza kadrą

Adam Bodzek (Fortuna Dusseldorf)
Wolfsburg 1-1 Fortuna – poza kadrą

Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf)
Wolfsburg 1-1 Fortuna – poza kadrą

Rafał Gikiewicz (Union Berlin)
Werder 0-2 Union – cały mecz

Marcin Kamiński (VFB Stuttgart)
Stuttgart 0-0 Erzgebirge – poza kadrą

Sonny Kittel (Hamburger SV)
Hamburg 2-0 Karlsruher – cały mecz

Martin Kobylański (Eintracht Braunschweig)
Duisburg 1-1 Braunschweig – ławka

Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
Bayern 0-0 Lipsk – cały mecz

Marcel Zylla (Bayern Monachium)
Viktoria 2-4 Bayern II – poza kadrą

Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen)
Uerdingen 2-1 Grossaspach – poza kadrą

Sebastian Mrowca (Wehen Wiesbaden)
Wehen 0-1 Bochum – cały mecz

Krzysztof Piątek (Hertha Berlin)
Herta 1-3 Mainz – cały mecz

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Bayer 4-3 Borussia – ławka

Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen)
Bayer 4-3 Borussia – ławka

Adam Dźwigała (Desportivo Aves)
Aves 0-4 Rio Ave – ławka

Paweł Kieszek (Rio Ave FC)
Aves 0-4 Rio Ave – cały mecz

Tomasz Kucz (Vitoria Guimaraes)
Famalicao 0-7 Vitoria – poza kadrą

Grzegorz Sandomierski (CFR Cluj)
Gaz Metan 0-0 Cluj – cały mecz

Jakub Kiwior (MSK Zilina)
Zilina 6-2 Tychy – cały mecz

Dawid Kurminowski (MSK Zilina)
Zilina 6-2 Tychy – wszedł w 67′

Patryk Klimala (Celtic Glasgow)
Clyde 0-3 Celtic – zmieniony w 75′, asysta 40′

Celtic 5-0 Hearts – poza kadrą

Daniel Łukasik (MKE Ankaragucu)
Malatyaspor 0-1 Ankaragucu – cały mecz

Michał Pazdan (MKE Ankaragucu)
Malatyaspor 0-1 Ankaragucu – poza kadrą

Konrad Michalak (MKE Ankaragucu)
Malatyaspor 0-1 Ankaragucu – wszedł w 65′

Jakub Kosecki (Adana Demirspor)
Demirspor 4-1 Adanaspor – wszedł w 90+1′

Radosław Murawski (Denizlispor Kulubu)
Konyaspor 0-0 Denizlispor – cały mecz

Adam Stachowiak (Denizlispor Kulubu)
Konyaspor 0-0 Denizlispor – cały mecz

Paweł Olkowski (Gazisehir Gaziantep)
Besiktas 3-0 Gaziantep – cały mecz

Bartłomiej Pawłowski (Gazisehir Gaziantep)
Besiktas 3-0 Gaziantep – poza kadrą

Artur Sobiech (Fatih Karagumruk)
Karagumruk 1-1 Hatayspor – wszedł w 65′

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua)
Torino 1-3 Sampdoria – cały mecz

Karol Linetty (Sampdoria Genua)
Torino 1-3 Sampdoria – cały mecz

Thiago Cionek (SPAL Ferrara)
SPAL 1-2 Sassuolo – ławka

Damian Maksymowicz (SPAL Ferrara)
Venezia U19 0-1 SPAL U19 – ławka

Patryk Peda (SPAL Ferrara)
Venezia U19 0-1 SPAL U19 – ławka

Arkadiusz Reca (SPAL Ferrara)
SPAL 1-2 Sassuolo – cały mecz

Bartosz Salamon (SPAL Ferrara)
SPAL 1-2 Sassuolo – ławka

Paweł Dawidowicz (Hellas Werona)
Hellas 2-1 Juventus – ławka

Mariusz Stępiński (Hellas Werona)
Hellas 2-1 Juventus – ławka

Patryk Dziczek (Salernitana Calcio)
Salernitana 1-0 Trapani – cały mecz, żółta kartka 30′

Paweł Jaroszyński (Salernitana Calcio)
Salernitana 1-0 Trapani – cały mecz

Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina)
Fiorentina 1-2 Atalanta – cały mecz

Hubert Idasiak (SSC Napoli)
Inter U19 5-0 Napoli U19 – ławka

Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
Napoli 2-3 Lecce – cały mecz, gol 48′, żółta kartka 73′


Inter 0-1 Napoli – wszedł w 73′

Piotr Zieliński (SSC Napoli)
Napoli 2-3 Lecce – cały mecz, żółta kartka 57′
Inter 0-1 Napoli – zmieniony w 83′

Filip Jagiełło (Genoa CFC)
Genoa 1-0 Cagliari – ławka

Tomasz Kupisz (Trapani Calcio)
Salernitana 1-0 Trapani – cały mecz

Filip Piszczek (Trapani Calcio)
Salernitana 1-0 Trapani – zmieniony w 62′, żółta kartka 57′

Wiktor Pleśnierowicz (AS Roma)
Roma U19 2-1 Fiorentina U19 – ławka

Nicola Zalewski (AS Roma)
Roma U19 2-1 Fiorentina U19 – wszedł w 82′

Łukasz Skorupski (Bologna FC)
Roma 2-3 Bologna – cały mecz, żółta kartka 88′

Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn)
Hellas 2-1 Juventus – cały mecz
Milan 1-1 Juventus – ławka

Przemysław Szymiński (Frosinone Calcio)
Venezia 0-1 Frosinone – ławka

Łukasz Teodorczyk (Udinese Calcio)
Brescia 1-1 Udinese – ławka

Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio)
Genoa 1-0 Cagliari – wszedł w 15′

Szymon Żurkowski (Empoli FC)
Cittadella 1-2 Empoli – ławka

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()