Stranieri [05-11.07.2019]

stranieri1

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

Bartosz Białkowski (Ipswich Town)
Paderborn 3-2 Ipswich – wszedł w 46′

Mateusz Bogusz (Leeds United)
York 0-5 Leeds – poza kadrą
Guiseley 1-2 Leeds – cały mecz, gol 79′

Mateusz Klich (Leeds United)
York 0-5 Leeds – poza kadrą
Guiseley 1-2 Leeds – cały mecz

Kamil Miazek (Leeds United)
York 0-5 Leeds – ławka
Guiseley 1-2 Leeds – poza kadrą

Jacek Góralski (Ludogorets Razgrad)
Ferencvaros 2-1 Ludogorets – zmieniony w 78′

Jakub Świerczok (Ludogorets Razgrad)
Ferencvaros 2-1 Ludogorets – cały mecz, gol 31′

Adrian Mierzejewski (Chongqing Lifan)
Guangzhou 4-2 Chongqing – cały mecz, gol 49′

Beijing 4-1 Chongqing – cały mecz, asysta 3′, żółta kartka 17′

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb)
Orenburg 2-2 Dinamo – cały mecz, gol 47′

Michał Masłowski (HNK Gorica)
Gorica 1-0 Sezana – cały mecz

Łukasz Zwoliński (HNK Gorica)
Gorica 1-0 Sezana – cały mecz, gol 54′

Krystian Nowak (Slaven Koprivnica)
Śląsk 2-0 Slaven – wszedł w 59′

Kamil Wilczek (Brondby IF)
Union 2-1 Brondby – cały mecz
Brondby 4-1 Turku – cały mecz, 2 gole 5′ 67′

Dawid Kort (Atromitos Ateny)
Drezno 1-1 Atromitos – cały mecz

Karol Świderski (PAOK Saloniki)
Zwolle 2-2 PAOK – zmieniony w 32′, 2 gole 1′ 31′

Krzysztof Kamiński (Jubilo Iwata)
Kashima 2-0 Iwata – cały mecz

Maciej Krakowiak (FC Imabari)
Ryutsu 2-3 Imabari – poza kadrą

Jakub Słowik (Vegalta Sendai)
Urawa 1-0 Vegalta – poza kadrą

Konrad Wrzesiński (Kajrat Ałmaty)
Kajrat 0-1 Ordabasy – poza kadrą
Siroki 1-2 Kajrat – cały mecz

Kamil Biliński (Riga FC)
Dundalk 0-0 Riga – ławka

Jarosław Jach (Sheriff Tiraspol)
Sireti 0-15 Sheriff – ławka
Sheriff 0-3 Saburtalo – cały mecz

Jakub Bednarczyk (FC Sankt Pauli)
Ingolstadt 0-3 St. Pauli – wszedł w 46′

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
Ingolstadt 0-3 St. Pauli – wszedł w 46′

Rafał Gikiewicz (Union Berlin)
Union 2-1 Brondby – poza kadrą

Marcin Kamiński (VFB Stuttgart)
Zurich 3-5 Stuttgart – cały mecz
Winterthur 3-1 Stuttgart – cały mecz

Martin Kobylański (Eintracht Braunschweig)
Braunschweig 1-4 Hertha – cały mecz

Marcel Lotka (Bayer 04 Leverkusen)
Wuppertaler 0-4 Bayer – ławka

Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen)
Wuppertaler 0-4 Bayer – ławka

Maciej Gostomski (FK Haugesund)
Viking 0-0 Haugesund – ławka
Cliftonville 0-1 Haugesund – ławka

Rafał Augustyniak (Ural Jekaterynburg)
Krasnodar 0-2 Ural – cały mecz, gol 2′

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiv Moskwa)
Zenit 2-3 Lokomotiv – cały mecz, asysta 78′

Maciej Rybus (Lokomotiv Moskwa)
Zenit 2-3 Lokomotiv – cały mecz

Sebastian Szymański (Dynamo Moskwa)
Dynamo 1-0 Liberec – cały mecz, gol 54′

Mateusz Zachara (FK Pohronie)
Karwina 2-0 Pohronie – cały mecz
Budafoki 2-1 Pohronie – cały mecz, gol 49′

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów)
Olympiakos 1-1 Dynamo – cały mecz

Przemysław Frankowski (Chicago Fire)
Sporting 1-0 Chicago – cały mecz

Kacper Przybyłko (Philadelphia Union)
Philadelphia 2-2 Orlando – cały mecz, gol 90′

Przemysław Tytoń (FC Cincinnati)
Cincinnati 3-2 Houston – ławka

Adrian Cieślewicz (The New Saints)
TNS 2-2 Feronikeli – cały mecz, asysta 77′

 

1
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()