Stranieri [04-10.10.2019]

brzeczek

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

 

Jan Bednarek (Southampton FC)
Southampton 1-4 Chelsea – cały mecz

Bartosz Białkowski (Millwall FC)
Millwall 2-1 Leeds – cały mecz, żółta kartka 82′

Krystian Bielik (Derby County)
Derby 2-0 Luton – zmieniony w 89′

Mateusz Bogusz (Leeds United)
Leeds U23 0-0 Birmingham U23 – cały mecz

Mateusz Klich (Leeds United)
Millwall 2-1 Leeds – cały mecz

Kamil Miazek (Leeds United)
Millwall 2-1 Leeds – ławka

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Arsenal 1-0 Bournemouth – ławka

Łukasz Fabiański (West Ham United)
West Ham 1-2 Palace – poza kadrą

Brian Galach (Crawley Town)
Forest 3-1 Crawley – ławka

Kamil Grabara (Huddersfield Town)
Huddersfield 3-0 Hull – cały mecz

Hubert Graczyk (Arsenal Londyn)
Reading U18 0-1 Arsenal U18 – cały mecz

Kamil Grosicki (Hull City)
Huddersfield 3-0 Hull – zmieniony w 75′

Bartosz Kapustka (Leicester City)
Liverpool 2-1 Leicester – poza kadrą

Jakub Ojrzyński (Liverpool FC)
Everton U18 1-6 Liverpool U18 – cały mecz

Maksymilian Stryjek (Eastleigh FC)
Chesterfield 1-2 Eastleigh – cały mecz
Eastleigh 2-1 Maidenhead – cały mecz

Sebastian Boenisch (Floridsdorfer AC)
Floridsdorfer 0-2 Amstetten – ławka

Martin Pajaczkowski (Floridsdorfer AC)
Floridsdorfer 0-2 Amstetten – wszedł w 82′

Michał Janota (Al Fateh SC)
Al Fateh 2-2 Al Raed – cały mecz

Rafał Pietrzak (Royal Excel Mouscron)
Genk 2-1 Mouscron – poza kadrą

Jakub Piotrowski (KRC Genk)
Genk 2-1 Mouscron – poza kadrą

Jacek Góralski (Ludogorets Razgrad)
Ludogorets 2-0 Levski – zmieniony w 68′, żółta kartka 66′

Jakub Świerczok (Ludogorets Razgrad)
Ludogorets 2-0 Levski – poza kadrą

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb)
Dinamo 1-0 Slaven – zmieniony w 68′

Michał Masłowski (HNK Gorica)
Osijek 2-1 Gorica – wszedł w 71′

Łukasz Zwoliński (HNK Gorica)
Osijek 2-1 Gorica – zmieniony w 61′, asysta 54′

Krystian Nowak (Slaven Koprivnica)
Dinamo 1-0 Slaven – cały mecz, żółta kartka 5′

Patryk Procek (AEL Limassol)
Salamis 3-2 Limassol – ławka

Mateusz Szczepaniak (Enossis Neon Paralimniou)
Doxa 1-3 Paralimni – cały mecz

Kamil Wilczek (Brondby IF)
Brondby 3-1 Kopenhaga – cały mecz, 2 gole 23′ 76′

Marcin Bułka (Paris Saint-Germain)
PSG 4-0 Angers – poza kadrą

Kamil Glik (AS Monaco)
Montpellier 3-1 Monaco – cały mecz

Rafał Kurzawa (Amiens SC)
Amiens 3-1 Marsylia – poza kadrą

Karol Świderski (PAOK Saloniki)
Asteras 1-2 PAOK – zmieniony w 77′, gol 33′

Filip Bednarek (SC Heerenveen)
Heerenveen 1-0 Zwolle – ławka
Heerenveen 1-0 Ajax – cały mecz

Krzysztof Kamiński (Jubilo Iwata)
Iwata 0-2 Yokohama – ławka

Maciej Krakowiak (FC Imabari)
Honda 3-1 Imabari – poza kadrą

Jakub Słowik (Vegalta Sendai)
Vegalta 0-1 Yamaga – cały mecz

Piotr Grzelczak (FK Atyrau)
Kaisar po dog. 2-1 (1-1) Atyrau – cały mecz, gol 67′

Konrad Wrzesiński (Kajrat Ałmaty)
Kajrat 6-0 Aktobe – cały mecz, gol 4′, asysta 68′

Ariel Borysiuk (Sheriff Tiraspol)
Sheriff 2-0 Dinamo-Auto – poza kadrą

Jakub Bednarczyk (FC Sankt Pauli)
Nurnberg 1-1 St. Pauli – ławka

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
Nurnberg 1-1 St. Pauli – zmieniony w 87′

David Blacha (VFL Osnabruck)
Osnabruck 0-1 Arminia – cały mecz

Adam Bodzek (Fortuna Dusseldorf)
Hertha 3-1 Fortuna – cały mecz, żółta kartka 45′

Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf)
Hertha 3-1 Fortuna – poza kadrą

Rafał Gikiewicz (Union Berlin)
Wolfsburg 1-0 Union – cały mecz
Dynamo 0-0 Union – poza kadrą

Marcin Kamiński (VFB Stuttgart)
Stuttgart 1-2 Wehen – poza kadrą

Martin Kobylański (Eintracht Braunschweig)
Bayern II 2-0 Braunschweig – ławka

Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
Bayern 1-2 Hoffenheim – cały mecz, gol 73′

Marcel Zylla (Bayern Monachium)
Bayern II 2-0 Braunschweig – wszedł w 78′

Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen)
Uerdingen 0-0 Magdeburg – cały mecz

Sebastian Mrowca (Wehen Wiesbaden)
Stuttgart 1-2 Wehen – poza kadrą
Wehen 1-2 Paderborn – poza kadrą

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Freiburg 2-2 Borussia – zmieniony w 14′

Maciej Gostomski (FK Haugesund)
Haugesund 2-1 Rosenborg – poza kadrą

Adam Dźwigała (Desportivo Aves)
Aves 0-1 Tondela – cały mecz

Paweł Kieszek (Rio Ave FC)
Portimonense 1-1 Rio Ave – ławka

Rafał Augustyniak (Ural Jekaterynburg)
Ural 1-3 Zenit – cały mecz

Michał Kucharczyk (Ural Jekaterynburg)
Ural 1-3 Zenit – poza kadrą

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiv Moskwa)
Lokomotiv 2-1 Arsienał – poza kadrą

Maciej Rybus (Lokomotiv Moskwa)
Lokomotiv 2-1 Arsienał – cały mecz

Konrad Michalak (Achmat Grozny)
Ufa 0-1 Achmat – ławka

Damian Szymański (Achmat Grozny)
Ufa 0-1 Achmat – ławka

Sebastian Szymański (Dynamo Moskwa)
Orenburg 2-0 Dynamo – cały mecz

Maciej Wilusz (FK Rostów)
CSKA 1-3 Rostów – ławka

Łukasz Gikiewicz (FCSB)
FCSB 1-1 Dinamo – poza kadrą

Jakub Kiwior (MSK Zilina)
Zilina 1-0 Sered – ławka

Dawid Kurminowski (MSK Zilina)
Poprad 0-1 Zilina B – cały mecz, żółta kartka 88′

Mateusz Zachara (FK Pohronie)
Pohronie 2-2 Michalovce – wszedł w 71′

Maciej Dąbrowski (Cowdenbeath FC)
Cowdenbeath 1-0 Edinburgh – poza kadrą

Jakub Kosecki (Adana Demirspor)
Demirspor 0-1 Belediye – poza kadrą

Radosław Murawski (Denizlispor Kulubu)
Malatyaspor 5-1 Denizlispor – cały mecz, żółta kartka 61′

Adam Stachowiak (Denizlispor Kulubu)
Malatyaspor 5-1 Denizlispor – cały mecz, żółta kartka 76′

Paweł Olkowski (Gazisehir Gaziantep)
Gaziantep 1-2 Basaksehir – ławka

Bartłomiej Pawłowski (Gazisehir Gaziantep)
Gaziantep 1-2 Basaksehir – wszedł w 46′, zmieniony w 83′

Michał Pazdan (MKE Ankaragucu)
Sivasspor 3-1 Ankaragucu – cały mecz

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów)
Kolos 0-4 Dynamo – wszedł w 74′

Dariusz Formella (Sacramento Republic)
Tulsa 2-3 Sacramento – ławka

Przemysław Frankowski (Chicago Fire)
Orlando 2-5 Chicago – cały mecz, 2 gole 67′ 87′

Konrad Plewa (Real Monarchs)
Reno 1-2 Monarchs – cały mecz
Monarchs 2-0 Orange – cały mecz

Kacper Przybyłko (Philadelphia Union)
Philadelphia 1-2 NY City – poza kadrą

Przemysław Tytoń (FC Cincinnati)
DC United 0-0 Cincinnati – cały mecz

Wojciech Wójcik (Hartford Athletic)
Hartford 2-2 Swope – wszedł w 81′
Hartford 4-0 Birmingham – wszedł w 81′, gol 86′, asysta 81′

Adrian Cieślewicz (The New Saints)
Caernarfon 1-0 TNS – cały mecz

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua)
Hellas 2-0 Sampdoria – zmieniony w 77′

Karol Linetty (Sampdoria Genua)
Hellas 2-0 Sampdoria – poza kadrą

Thiago Cionek (SPAL Ferrara)
SPAL 1-0 Parma – ławka

Arkadiusz Reca (SPAL Ferrara)
SPAL 1-0 Parma – cały mecz

Bartosz Salamon (SPAL Ferrara)
SPAL 1-0 Parma – poza kadrą

Paweł Dawidowicz (Hellas Werona)
Hellas 2-0 Sampdoria – ławka

Mariusz Stępiński (Hellas Werona)
Hellas 2-0 Sampdoria – cały mecz

Patryk Dziczek (Salernitana Calcio)
Salernitana 1-1 Frosinone – ławka

Paweł Jaroszyński (Salernitana Calcio)
Salernitana 1-1 Frosinone – cały mecz

Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina)
Fiorentina 1-0 Udinese – cały mecz

Szymon Żurkowski (ACF Fiorentina)
Fiorentina 1-0 Udinese – wszedł w 81′

Hubert Idasiak (SSC Napoli)
Empoli U19 1-1 Napoli U19 – cały mecz

Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
Torino 0-0 Napoli – ławka

Piotr Zieliński (SSC Napoli)
Torino 0-0 Napoli – cały mecz

Filip Jagiełło (Genoa CFC)
Genoa 1-2 Milan – ławka

Tomasz Kupisz (SSC Bari)
Bari 4-0 Cavese – wszedł w 64′

Krzysztof Piątek (AC Milan)
Genoa 1-2 Milan – zmieniony w 46′

Wiktor Pleśnierowicz (AS Roma)
Roma U19 2-0 Bologna U19 – ławka

Nicola Zalewski (AS Roma)
Roma U19 2-0 Bologna U19 – wszedł w 71′, gol 77′

Łukasz Skorupski (Bologna FC)
Bologna 2-2 Lazio – cały mecz

Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn)
Inter 1-2 Juventus – cały mecz

Przemysław Szymiński (Frosinone Calcio)
Salernitana 1-1 Frosinone – poza kadrą

Łukasz Teodorczyk (Udinese Calcio)
Fiorentina 1-0 Udinese – ławka

Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio)
Roma 1-1 Cagliari – ławka

Łukasz Cieślewicz (B36 Torshavn)
Streymur 0-4 Torshavn – zmieniony w 57′

Michał Przybylski (B36 Torshavn)
Streymur 0-4 Torshavn – cały mecz

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()