Stranieri [02-08.08.2019]

stranieri1

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

Jan Bednarek (Southampton FC)
Southampton 2-0 Koln – cały mecz

Bartosz Białkowski (Millwall FC)
Millwall 1-0 Preston – wszedł w 43′

Krystian Bielik (Derby County)
Huddersfield 1-2 Derby – poza kadrą

Mateusz Bogusz (Leeds United)
Bristol 1-3 Leeds – ławka

Mateusz Klich (Leeds United)
Bristol 1-3 Leeds – zmieniony w 76′

Kamil Miazek (Leeds United)
Bristol 1-3 Leeds – ławka

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Bournemouth 3-4 Lazio – poza kadrą
Bournemouth 3-0 Lyon – wszedł w 46′

Łukasz Fabiański (West Ham United)
West Ham rz.k. 2-4 (2-2) Bilbao – poza kadrą

Brian Galach (Crawley Town)
Carlisle 2-1 Crawley – ławka

Kamil Grabara (Huddersfield Town)
Huddersfield 1-2 Derby – cały mecz

Kamil Grosicki (Hull City)
Swansea 2-1 Hull – zmieniony w 69′, gol 3′

Bartosz Kapustka (Leicester City)
Leicester 2-1 Atalanta – poza kadrą

Maksymilian Stryjek (Eastleigh FC)
Eastleigh 1-0 Notts – cały mecz
Yeovil 1-0 Eastleigh – cały mecz

Dawid Szczepaniak (Wrexham AFC)
Wrexham 2-1 Barrow – ławka
Boreham 2-2 Wrexham – ławka

Radosław Majewski (Western Sydney Wanderers)
Perth po dog. 1-2 (0-0) WS Wanderers – cały mecz, żółta kartka 73′

Rafał Pietrzak (Royal Excel Mouscron)
Mouscron 0-0 Anderlecht – poza kadrą

Jakub Piotrowski (KRC Genk)
Mechelen 3-1 Genk – ławka

Jacek Góralski (Ludogorets Razgrad)
Lokomotiv 1-1 Ludogorets – cały mecz
Ludogorets 5-0 TNS – cały mecz

Jakub Świerczok (Ludogorets Razgrad)
Lokomotiv 1-1 Ludogorets – zmieniony w 67′
Ludogorets 5-0 TNS – wszedł w 77′

Adrian Mierzejewski (Chongqing Lifan)
Chongqing 1-3 Dalian – cały mecz, asysta 43′

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb)
Dinamo 3-1 Gorica – ławka
Dinamo 1-1 Ferencvaros – ławka

Michał Masłowski (HNK Gorica)
Dinamo 3-1 Gorica – zmieniony w 73′
Gorica 1-0 Sesvete – cały mecz

Łukasz Zwoliński (HNK Gorica)
Dinamo 3-1 Gorica – wszedł w 61′
Gorica 1-0 Sesvete – cały mecz, gol 22′

Krystian Nowak (Slaven Koprivnica)
Rijeka 3-1 Slaven – wszedł w 26′

Kamil Wilczek (Brondby IF)
Brondby 1-2 Horsens – cały mecz, gol 10′, żółta kartka 86′

Brondby 2-4 Braga – cały mecz

Marcin Bułka (Paris Saint-Germain)
PSG 2-1 Rennes – poza kadrą

Kamil Glik (AS Monaco)
Monaco 1-0 Sampdoria – poza kadrą

Dawid Kort (Atromitos Ateny)
Legia 0-0 Atromitos – poza kadrą

Karol Świderski (PAOK Saloniki)
PAOK 2-2 Ajax – ławka

Filip Bednarek (SC Heerenveen)
Heracles 0-4 Heerenveen – ławka

Krzysztof Kamiński (Jubilo Iwata)
Vegalta 2-1 Iwata – cały mecz

Jakub Słowik (Vegalta Sendai)
Vegalta 2-1 Iwata – cały mecz

Konrad Wrzesiński (Kajrat Ałmaty)
Irtysz 0-2 Kajrat – cały mecz, asysta 20′

Kamil Biliński (Riga FC)
Riga 1-1 HJK – wszedł w 61′, gol 81′

Ariel Borysiuk (Sheriff Tiraspol)
Sheriff 3-0 Zimbru – zmieniony w 76′
Sheriff 1-2 AIK – cały mecz

Jarosław Jach (Sheriff Tiraspol)
Sheriff 3-0 Zimbru – cały mecz
Sheriff 1-2 AIK – wszedł w 87′

Jakub Bednarczyk (FC Sankt Pauli)
St. Pauli 1-3 Greuther – zmieniony w 68′

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
St. Pauli 1-3 Greuther – ławka

David Blacha (VFL Osnabruck)
Sandhausen 0-1 Osnabruck – cały mecz, żółta kartka 90+2′

Rafał Gikiewicz (Union Berlin)
Union 0-3 Celta – cały mecz

Marcin Kamiński (VFB Stuttgart)
Heidenheim 2-2 Stuttgart – poza kadrą

Martin Kobylański (Eintracht Braunschweig)
Braunschweig 0-3 Duisburg – cały mecz

Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
Borussia 2-0 Bayern – cały mecz, żółta kartka 59′
Rottach 0-23 Bayern – zmieniony w 46′, 3 gole 9′ 16′ 30′


Marcel Zylla (Bayern Monachium)
Bayern II 2-5 Viktoria – wszedł w 38′

Marcel Lotka (Bayer 04 Leverkusen)
Bayer 1-2 Valencia – poza kadrą

Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen)
Bayer 1-2 Valencia – ławka

Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen)
Grossaspach 2-2 Uerdingen – poza kadrą

Sebastian Mrowca (Wehen Wiesbaden)
Erzgebirge 3-2 Wehen – cały mecz, żółta kartka 78′

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Borussia 2-0 Bayern – zmieniony w 80′

Maciej Gostomski (FK Haugesund)
Stabaek 1-1 Haugesund – poza kadrą
Haugesund 0-1 PSV – poza kadrą

Adam Dźwigała (Desportivo Aves)
Vicente 3-2 Aves – poza kadrą

Paweł Kieszek (Rio Ave FC)
Rio Ave 6-1 Oliveirense – ławka

Rafał Augustyniak (Ural Jekaterynburg)
Ural 2-2 Rostów – cały mecz

Michał Kucharczyk (Ural Jekaterynburg)
Ural 2-2 Rostów – poza kadrą

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiv Moskwa)
Samara 1-2 Lokomotiv – cały mecz, gol 90+4′

Maciej Rybus (Lokomotiv Moskwa)
Samara 1-2 Lokomotiv – cały mecz, asysta 15′

Konrad Michalak (Achmat Grozny)
Achmat 2-1 Orenburg – ławka

Damian Szymański (Achmat Grozny)
Achmat 2-1 Orenburg – ławka

Sebastian Szymański (Dynamo Moskwa)
Spartak 0-0 Dynamo – zmieniony w 67′

Maciej Wilusz (FK Rostów)
Ural 2-2 Rostów – ławka

Łukasz Gikiewicz (FCSB)
Astra 2-1 FCSB – zmieniony w 46′, asysta 28′
https://youtu.be/EZQtWZ8bEY8?t=90
FCSB 0-0 Mlada – wszedł w 80′

Jakub Kiwior (MSK Zilina)
Zilina 2-1 Trencin – ławka
Petrzalka 3-1 Zilina B – cały mecz, żółta kartka 29′

Mateusz Zachara (FK Pohronie)
Ruzomberok 0-1 Pohronie – cały mecz

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów)
Karpaty 0-3 Dynamo – zmieniony w 46′
Brugge 1-0 Dynamo – cały mecz, żółta kartka 44′

Dariusz Formella (Sacramento Republic)
San Antonio 2-3 Sacramento – poza kadrą
Sacramento 0-0 Las Vegas – wszedł w 77′

Przemysław Frankowski (Chicago Fire)
Houston 0-1 Chicago – wszedł w 58′

Konrad Plewa (Real Monarchs)
Monarchs 1-0 Colorado – ławka

Kacper Przybyłko (Philadelphia Union)
DC United 1-5 Philadelphia – cały mecz, gol 52′, wywalczony rzut karny 37′, niewykorzystany rzut karny 37′


Przemysław Tytoń (FC Cincinnati)
Cincinnati 1-2 Vancouver – cały mecz

Wojciech Wójcik (Hartford Athletic)
Nashville 4-0 Hartford – wszedł w 67′

Adrian Cieślewicz (The New Saints)
Ludogorets 5-0 TNS – ławka

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua)
Monaco 1-0 Sampdoria – cały mecz

Karol Linetty (Sampdoria Genua)
Monaco 1-0 Sampdoria – cały mecz

Thiago Cionek (SPAL Ferrara)
Cesena 2-3 SPAL – cały mecz

Bartosz Salamon (SPAL Ferrara)
Cesena 2-3 SPAL – poza kadrą

Filip Jagiełło (Genoa CFC)
Nantes 1-1 Genoa – ławka

Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
Napoli 1-2 Barcelona – wszeł w 58′, żółta kartka 70′

Piotr Zieliński (SSC Napoli)
Napoli 1-2 Barcelona – cały mecz

Krzysztof Piątek (AC Milan)
Man Utd rz.k. 5-4 (2-2) Milan – zmieniony w 77′

Arkadiusz Reca (Atalanta Bergamo)
Leicester 2-1 Atalanta – wszedł w 87′

Łukasz Skorupski (Bologna FC)
Augsburg 2-3 Bologna – zmieniony w 57′

Przemysław Szymiński (Frosinone Calcio)
Ascoli 0-1 Frosinone – cały mecz

Łukasz Teodorczyk (Udinese Calcio)
Besiktas 0-2 Udinese – wszedł w 80′

Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio)
Freiburg 4-1 Cagliari – cały mecz
Fenerbahce 2-2 Cagliari – ławka

Łukasz Cieślewicz (B36 Torshavn)
HB Torshavn 0-0 B36 Torshavn – cały mecz

Michał Przybylski (B36 Torshavn)
HB Torshavn 0-0 B36 Torshavn – wszedł w 71′

1
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()