Stranieri [01-07.11.2019]

brzeczek

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

Jan Bednarek (Southampton FC)
Man City 2-1 Southampton – zmieniony w 88′

Bartosz Białkowski (Millwall FC)
Reading 2-1 Millwall – cały mecz

Krystian Bielik (Derby County)
Derby 2-0 Middlesbrough – zmieniony w 53′

Mateusz Bogusz (Leeds United)
Leeds 2-0 QPR – ławka

Mateusz Klich (Leeds United)
Leeds 2-0 QPR – cały mecz, żółta kartka 22′

Kamil Miazek (Leeds United)
Leeds 2-0 QPR – poza kadrą

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Bournemouth 1-0 Man Utd – ławka

Łukasz Fabiański (West Ham United)
West Ham 2-3 Newcastle – ławka

Brian Galach (Crawley Town)
Cambridge 2-1 Crawley – ławka

Kamil Grabara (Huddersfield Town)
Brentford 0-1 Huddersfield – cały mecz

Kamil Grosicki (Hull City)
Fulham 0-3 Hull – cały mecz

Bartosz Kapustka (Leicester City)
Palace 0-2 Leicester – poza kadrą

Jakub Stolarczyk (Leicester City)
Man City U23 0-2 Leicester U23 – ławka

Jakub Ojrzyński (Liverpool FC)
Liverpool U19 0-1 Genk U19 – cały mecz

Maksymilian Stryjek (Eastleigh FC)
Eastleigh 4-2 Harrogate – cały mecz

Sebastian Boenisch (Floridsdorfer AC)
Kapfenberg 2-1 Floridsdorfer – cały mecz

Martin Pajaczkowski (Floridsdorfer AC)
Kapfenberg 2-1 Floridsdorfer – wszedł w 86′

Filip Kurto (Western United)
Melbourne 2-3 Western – cały mecz

Radosław Majewski (Western Sydney Wanderers)
WS Wanderers 0-0 Brisbane – poza kadrą

Rafał Pietrzak (Royal Excel Mouscron)
Mouscron 3-1 Antwerp – zmieniony w 34′, żółta kartka 29′

Jakub Piotrowski (KRC Genk)
Eupen 2-0 Genk – poza kadrą
Liverpool 2-1 Genk – ławka

Jacek Góralski (Ludogorets Razgrad)
Ludogorets 3-1 Beroe – zmieniony w 82′
Espanyol 6-0 Ludogorets – 2 żółte kartki 25′ 35′, sprokurował rzut karny 35′

Jakub Świerczok (Ludogorets Razgrad)
Ludogorets 3-1 Beroe – wszedł w 60′, gol 80′

Espanyol 6-0 Ludogorets – ławka

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb)
Dinamo 1-0 Zapresic – cały mecz, asysta 48′

Dinamo 3-3 Szachtar – wszedł w 90+1′

Michał Masłowski (HNK Gorica)
Gorica 2-1 Hajduk – poza kadrą

Łukasz Zwoliński (HNK Gorica)
Gorica 2-1 Hajduk – poza kadrą

Krystian Nowak (Slaven Koprivnica)
Slaven 0-0 Istra – ławka

Patryk Procek (AEL Limassol)
AEL 2-0 Paphos – ławka

Mateusz Szczepaniak (Enossis Neon Paralimniou)
Paralimni 0-3 Apollon – wszedł w 71′

Kamil Wilczek (Brondby IF)
Silkeborg 0-1 Brondby – poza kadrą

Marcin Bułka (Paris Saint-Germain)
Dijon 2-1 PSG – poza kadrą
PSG 1-0 Brugge – poza kadrą

Kamil Glik (AS Monaco)
St. Etienne 1-0 Monaco – cały mecz

Rafał Kurzawa (Amiens SC)
Amiens 1-0 Brest – poza kadrą

Karol Świderski (PAOK Saloniki)
PAOK 2-2 Panathinaikos – cały mecz

Javier Hyjek (Atletico Madryt)
Bayer U19 0-2 Atletico U19 – wszedł w 72′

Filip Bednarek (SC Heerenveen)
Den Haag 1-1 Heerenveen – ławka

Krzysztof Kamiński (Jubilo Iwata)
Shimizu 1-2 Iwata – ławka

Maciej Krakowiak (FC Imabari)
Imabari 5-0 Dragons – poza kadrą

Jakub Słowik (Vegalta Sendai)
Kobe 2-0 Vegalta – cały mecz

Piotr Grzelczak (FK Atyrau)
Atyrau 1-3 Ordabasy – cały mecz, gol 12′

Konrad Wrzesiński (Kajrat Ałmaty)
Irtysz 5-0 Kajrat – zmieniony w 46′

Kamil Biliński (Riga FC)
Liepaja 2-2 Riga – zmieniony w 66′

Ariel Borysiuk (Sheriff Tiraspol)
Codru 0-3 Sheriff – zmieniony w 46′

Jakub Bednarczyk (FC Sankt Pauli)
St. Pauli II 2-0 Rehen – cały mecz, żółta kartka 75′

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
St. Pauli 2-2 Karlsruher – zmieniony w 80′

David Blacha (VFL Osnabruck)
Regensburg 3-3 Osnabruck – cały mecz

Adam Bodzek (Fortuna Dusseldorf)
Fortuna 2-0 Koln – cały mecz, żółta kartka 86′

Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf)
Fortuna 2-0 Koln – wszedł w 78′

Marco Drawz (Hannover 96)
Hannover II 2-3 Havelse – ławka

Rafał Gikiewicz (Union Berlin)
Union 1-0 Hertha – cały mecz

Marcin Kamiński (VFB Stuttgart)
Stuttgart 3-1 Drezno – poza kadrą

Sonny Kittel (Hamburger SV)
Wehen 1-1 Hamburger – zmieniony w 90′

Martin Kobylański (Eintracht Braunschweig)
Braunschweig 0-3 Ingolstadt – zmieniony w 46′

Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
Eintracht 5-1 Bayern – cały mecz, gol 37′


Bayern 2-0 Olympiakos – cały mecz, gol 69′

Marcel Zylla (Bayern Monachium)
Meppen 5-3 Bayern II – ławka

Marcel Lotka (Bayer Leverkusen)
Bayer U19 0-2 Atletico U19 – ławka

Adrian Stanilewicz (Bayer Leverkusen)
Bayer U19 0-2 Atletico U19 – cały mecz

Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen)
Duisburg 2-0 Uerdingen – cały mecz, żółta kartka 24′

Sebastian Mrowca (Wehen Wiesbaden)
Wehen 1-1 Hamburger – zmieniony w 80′, żółta kartka 31′

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Borussia 3-0 Wolfsburg – cały mecz
Borussia 3-2 Inter – wszedł w 82′

Maciej Gostomski (FK Haugesund)
Bodo Glimt 2-2 Haugesund – poza kadrą

Adam Dźwigała (Desportivo Aves)
Porto 1-0 Aves – poza kadrą

Paweł Kieszek (Rio Ave FC)
Benfica 2-0 Rio Ave – cały mecz

Tomasz Kucz (Vitoria Guimaraes)
Moreirense 1-1 Vitoria – poza kadrą
Vitoria 1-1 Arsenal – poza kadrą

Rafał Augustyniak (Ural Jekaterynburg)
Ural 1-2 Orenburg – cały mecz

Michał Kucharczyk (Ural Jekaterynburg)
Ural 1-2 Orenburg – ławka

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiv Moskwa)
Ufa 1-1 Lokomotiv – cały mecz, żółta kartka 71′
Lokomotiv 1-2 Juventus – cały mecz

Maciej Rybus (Lokomotiv Moskwa)
Ufa 1-1 Lokomotiv – cały mecz, żółta karka 85′
Lokomotiv 1-2 Juventus – cały mecz, żółta kartka 83′

Konrad Michalak (Achmat Grozny)
Dynamo 1-1 Achmat – cały mecz

Damian Szymański (Achmat Grozny)
Dynamo 1-1 Achmat – ławka

Sebastian Szymański (Dynamo Moskwa)
Dynamo 1-1 Achmat – cały mecz

Maciej Wilusz (FK Rostów)
Krasnodar 2-2 Rostów – ławka

Łukasz Gikiewicz (FCSB)
FCSB 2-1 Sepsi – poza kadrą

Jakub Kiwior (MSK Zilina)
Trencin 3-0 Zilina – ławka

Dawid Kurminowski (MSK Zilina)
Zilina B 1-2 Dukla – cały mecz, asysta 54′

Mateusz Zachara (FK Pohronie)
Pohronie 1-2 Ruzomberok – zmieniony w 46′

Maciej Dąbrowski (Cowdenbeath FC)
Cowdenbeath 1-3 Cove – cały mecz

Jakub Kosecki (Adana Demirspor)
Akhisarspor 1-1 Demirspor – wszedł w 68′

Radosław Murawski (Denizlispor Kulubu)
Denizlispor 0-2 Sivasspor – cały mecz, żółta kartka 45+1′

Adam Stachowiak (Denizlispor Kulubu)
Denizlispor 0-2 Sivasspor – cały mecz

Paweł Olkowski (Gazisehir Gaziantep)
Ankaragucu 1-2 Gaziantep – cały mecz

Bartłomiej Pawłowski (Gazisehir Gaziantep)
Ankaragucu 1-2 Gaziantep – wszedł w 61′

Michał Pazdan (MKE Ankaragucu)
Ankaragucu 1-2 Gaziantep – cały mecz

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów)
Dynamo 4-0 Karpaty – ławka
Kopenhaga 1-1 Dynamo – cały mecz

Dariusz Formella (Sacramento Republic)
El Paso 3-0 Sacramento – wszedł w 65′

Konrad Plewa (Real Monarchs)
Phoenix 1-2 Monarchs – cały mecz

Adrian Cieślewicz (The New Saints)
Connah’s Q. 1-1 TNS – wszedł w 86′

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua)
SPAL 0-1 Sampdoria – ławka

Karol Linetty (Sampdoria Genua)
SPAL 0-1 Sampdoria – poza kadrą

Thiago Cionek (SPAL Ferrara)
SPAL 0-1 Sampdoria – ławka

Arkadiusz Reca (SPAL Ferrara)
SPAL 0-1 Sampdoria – cały mecz

Bartosz Salamon (SPAL Ferrara)
SPAL 0-1 Sampdoria – ławka

Paweł Dawidowicz (Hellas Werona)
Hellas 2-1 Brescia – wszedł w 16′

Mariusz Stępiński (Hellas Werona)
Hellas 2-1 Brescia – wszedł w 73′

Patryk Dziczek (Salernitana Calcio)
Salernitana 2-1 Entella – poza kadrą

Paweł Jaroszyński (Salernitana Calcio)
Salernitana 2-1 Entella – wszedł w 85′

Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina)
Fiorentina 1-1 Parma – cały mecz

Szymon Żurkowski (ACF Fiorentina)
Fiorentina 1-1 Parma – ławka

Hubert Idasiak (SSC Napoli)
Napoli U19 1-1 Fiorentina U19 – cały mecz
Napoli U19 1-5 Salzburg U19 – ławka

Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
Roma 2-1 Napoli – cały mecz, gol 72′, żółta kartka 88′


Napoli 1-1 Salzburg – wszedł w 73′

Piotr Zieliński (SSC Napoli)
Roma 2-1 Napoli – cały mecz
Napoli 1-1 Salzburg – cały mecz, żółta kartka 27′

Filip Jagiełło (Genoa CFC)
Genoa 1-3 Udinese – ławka

Tomasz Kupisz (SSC Bari)
Bari 2-2 Vibonese – wszedł w 87′

Krzysztof Piątek (AC Milan)
Milan 1-2 Lazio – cały mecz

Wiktor Pleśnierowicz (AS Roma)
Inter 2-4 Roma – wszedł w 13′

Nicola Zalewski (AS Roma)
Inter 2-4 Roma – zmieniony w 81′

Łukasz Skorupski (Bologna FC)
Bologna 1-2 Inter – cały mecz

Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn)
Torino 0-1 Juventus – cały mecz
Lokomotiv 1-2 Juventus – cały mecz

Przemysław Szymiński (Frosinone Calcio)
Cittadella 0-0 Frosinone – ławka

Łukasz Teodorczyk (Udinese Calcio)
Genoa 1-3 Udinese – wszedł w 89′, asysta 90+4′

Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio)
Atalanta 0-2 Cagliari – ławka

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()