Stranieri 01-07.02.2019

stranieri

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

Jan Bednarek (Southampton FC)
Burnley 1-1 Southampton – cały mecz, asysta 55′

Łukasz Bejger (Manchester United)
Man Utd u18 0-3 Middlesbrough u18 – cały mecz

Bartosz Białkowski (Ipswich Town)
Ipswich 0-1 Sheffield Wed – cały mecz

Krystian Bielik (Charlton Athletic)
Fleetwood 1-0 Charlton – cały mecz, żółta kartka 75′

Artur Boruc (Bournemouth AFC)
Cardiff 2-0 Bournemouth – cały mecz

Marcin Brzozowski (Queens Park Rangers)
QPR u23 3-6 Charlton u23 – cały mecz

Paweł Wszołek (Queens Park Rangers)
Wigan 2-1 QPR – zmieniony w 46′
QPR 2-0 Portsmouth – ławka

Marcin Bułka (Chelsea Londyn)
Derby u23 0-1 Chelsea u23 – poza kadrą

Łukasz Fabiański (West Ham United)
West Ham 1-1 Liverpool – cały mecz

Kamil Grosicki (Hull City)
Hull 2-0 Stoke – zmieniony w 84′, gol 64′

Mateusz Hewelt (Everton FC)
Swansea u23 0-1 Everton u23 – poza kadrą

Paweł Żuk (Everton FC)
Everton u18 4-0 Blackburn u18 – cały mecz

Mateusz Klich (Leeds United)
Leeds 1-3 Norwich – cały mecz

Tomasz Kuszczak (Birmingham City)
Birmingham 2-0 Nottingham – poza kadrą

Kacper Łopata (Brighton & Hove Albion)
Brighton u18 2-1 Reading u18 – zmieniony w 75′

Paweł Olkowski (Bolton Wanderers)
Sheffield Utd 2-0 Bolton – poza kadrą

Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)
Sunderland u23 1-0 Reading u23 – cały mecz

Jakub Rzeźniczak (Qarabag Agdam)
Qarabag 1-1 Neftci – ławka

Bartosz Kapustka (Oud-Heverlee Leuven)
Leuven 0-1 Roeselare – cały mecz

Jakub Piotrowski (KRC Genk)
Wassland-Beveren 1-2 Genk – ławka

Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb)
Dinamo 7-2 Rudes – poza kadrą

Michał Masłowski (HNK Gorica)
Rijeka 1-3 Gorica – poza kadrą

Łukasz Zwoliński (HNK Gorica)
Rijeka 1-3 Gorica – zmieniony w 86′, gol rz.k. 30′

Krystian Nowak (Slaven Belupo)
Istra 1-1 Slaven – cały mecz

Patryk Procek (AEL Limassol)
Limassol 0-0 Larnaca – cały mecz

Kamil Grabara (Aarhus GF)
Aarhus 3-2 Rosenborg – cały mecz

Kamil Wilczek (Brondby IF)
Brondby 3-1 Pogoń – poza kadrą

Kamil Glik (AS Monaco)
Monaco 2-1 Toulouse – cały mecz

Igor Lewczuk (Girondins Bordeaux)
Marsylia 1-0 Bordeaux – ławka

Damien Perquis (Gazelec Ajaccio)
Ajaccio 0-0 Valenciennes – poza kadrą

Dawid Kort (Atromitos Ateny)
Larissa 0-1 Atromitos – ławka
Atromitos 0-1 AEK – zmieniony w 90′

Karol Świderski (PAOK Saloniki)
AEK 1-1 PAOK – ławka
Panionios 2-1 PAOK – cały mecz, gol 57′

Paweł Kieszek (Malaga CF)
Malaga 1-1 Almeria – ławka

Filip Bednarek (SC Heerenveen)
Vitesse 2-2 Heerenveen – ławka

Karol Niemczycki (NAC Breda)
Graafschap 3-0 Breda – ławka

Bartłomiej Urbański (Willem II Tilburg)
Willem 1-2 Groningen – poza kadrą

Kamil Biliński (Riga FC)
Chertanovo 1-3 Riga – cały mecz

Jakub Bednarczyk (FC Sankt Pauli)
St. Pauli 3-2 Union – poza kadrą

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
St. Pauli 3-2 Union – cały mecz

Rafał Gikiewicz (Union Berlin)
St. Pauli 3-2 Union – cały mecz

Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf)
Hoffenheim 1-1 Fortuna – poza kadrą
Schalke 4-1 Fortuna – poza kadrą

Dawid Kownacki (Fortuna Dusseldorf)
Hoffenheim 1-1 Fortuna – poza kadrą
Schalke 4-1 Fortuna – wszedł w 56′, asysta 71′, żółta kartka 87′
https://youtu.be/_hKQCiVKBHM?t=397

Martin Kobylański (Preusen Munster)
Munster 2-0 Kaisterslautern – cały mecz, asysta 44′

Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
Bayer 3-1 Bayern – cały mecz
Hertha po dog. 2-3 (2-2) Bayern – cały mecz, 2 asysty 7′ 98′, żółta kartka 120′
https://youtu.be/lD3lZD6JjPA?t=47
https://youtu.be/lD3lZD6JjPA?t=211

Marcel Lotka (Bayer 04 Leverkusen)
Borussia u19 0-0 Bayer u19 – cały mecz

Adrian Stanilewicz (Bayer 04 Leverkusen)
Borussia u19 0-0 Bayer u19 – cały mecz

Adam Matuszczyk (KFC Uerdingen)
Meppen 3-2 Uerdingen – poza kadrą

Sebastian Mrowca (Wehen Wiesbaden)
Wehen 2-0 Hansa – poza kadrą

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Eintracht 1-1 Borussia – cały mecz
Borussia rz.k. 2-4 (3-3) Werder – poza kadrą

Michał Kopczyński (Wellington Phoenix)
Perth 3-0 Wellington – zmieniony w 70′
Newcastle 1-1 Wellington – cały mecz

Filip Kurto (Wellington Phoenix)
Perth 3-0 Wellington – cały mecz
Newcastle 1-1 Wellington – ławka

Sebastian Rudol (Sepsi OSK)
Voluntari 4-2 Sepsi – ławka

Maciej Dąbrowski (Hibernian FC)
Hibernian 1-2 Aberdeen – poza kadrą
Celtic 2-0 Hibernian – ławka

Jakub Kosecki (Adana Demirspor)
Demirspor 3-2 Gaziantep – cały mecz, żółta kartka 24′

Michał Pazdan (Ankaragucu SK)
Trabzonspor 1-0 Ankaragucu – ławka

Adam Stachowiak (Denizlispor Kulubu)
Hatayspor 1-1 Denizlispor – cały mecz

Przemysław Bargiel (Spezia Calcio)
Padova u19 1-1 Spezia u19 – cały mecz

Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua)
Napoli 3-0 Sampdoria – cały mecz

Karol Linetty (Sampdoria Genua)
Napoli 3-0 Sampdoria – cały mecz

Thiago Cionek (SPAL Ferrara)
SPAL 0-0 Torino – zmieniony w 76′, żółta kartka 35′

Paweł Dawidowicz (Hellas Werona)
Carpi 1-1 Hellas – zmieniony w 46′, żółta kartka 20′

Bartłomiej Drągowski (Empoli FC)
Empoli 2-2 Chievo – poza kadrą
Lazio 1-0 Empoli – poza kadrą

Paweł Jaroszyński (Chievo Werona)
Empoli 2-2 Chievo – zmieniony w 83′, żółta kartka 25′

Mariusz Stępiński (Chievo Werona)
Empoli 2-2 Chievo – cały mecz, gol 45+1′

Tomasz Kupisz (AS Livorno)
Crotone 1-1 Livorno – wszedł w 46′

Michał Marcjanik (Carpi FC)
Carpi 1-1 Hellas – ławka

Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
Napoli 3-0 Sampdoria – zmieniony w 90′, gol 25′

Piotr Zieliński (SSC Napoli)
Napoli 3-0 Sampdoria – cały mecz

Radosław Murawski (Palermo Calcio)
Palermo 0-0 Foggia – zmieniony w 90+1′, żółta kartka 40′

Przemysław Szymiński (Palermo Calcio)
Palermo 0-0 Foggia – cały mecz

Krzysztof Piątek (AC Milan)
Roma 1-1 Milan – zmieniony w 87′, gol 26′

Arkadiusz Reca (Atalanta Bergamo)
Cagliari 0-1 Atalanta – ławka

Bartosz Salamon (Frosinone Calcio)
Frosinone 0-1 Lazio – cały mecz

Łukasz Skorupski (Bologna FC)
Inter 0-1 Bologna – cały mecz

Wojciech Szczęsny (Juventus Turyn)
Juventus 3-3 Parma – ławka

Łukasz Teodorczyk (Udinese Calcio)
Udinese 1-1 Fiorentina – ławka

1
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()