„Sokoli wzrok”, czyli ciekawa akcja Wisły Kraków

Wisła Kraków na następny mecz z Pogonią Szczecin planuje bardzo pomysłową akcję. Klub zachęca wszystkich kibiców do przyjścia w ciemnych okularach przeciwsłonecznych, co ma zwrócić uwagę na błędy sędziowskie. Co ciekawe, w niewydrukowanej tabeli bilans sędzia pomógł/zaszkodził Wisła ma akurat na zero, ale w meczach z Lechią, a zwłaszcza w ostatnim meczu z Koroną, sędziowie rzeczywiście się nie popisali.

Za stroną Wisły Kraków:

Środowy wyjazdowy mecz Wisły Kraków przelał czarę goryczy. Na oczach całej Polski z zasłużonego wyniku 1:2 na korzyść naszej ekipy, niedoświadczony arbiter uczynił 3:2 dla gospodarzy. Skalę błędów sędziowskich i wypaczenia wyniku spotkania potwierdzili m.in. dziennikarze i telewizyjni eksperci, również związani ze środowiskiem sędziowskim. Uznanie bramki dla rywali po ewidentnym faulu na bramkarzu Białej Gwiazdy, niesłusznie przyznany przeciwnikom rzut karny i wreszcie żółta kartka dla hiszpańskiego defensora naszego zespołu za – zgodnie z uzasadnieniem w protokole meczowym – wypowiedziane czystą polszczyzną zdanie z wykorzystaniem słowa „gwiżdżesz” wprawiły w osłupienie nawet kibiców sympatyzujących z innymi klubami.
Ze względu na to, iż trudno udowadniać, że nie jest się wielbłądem, a wpływ decyzji pana Łukasza Bednarka na końcowy rezultat meczu w Kielcach został bez żadnych wątpliwości stwierdzony przez wszystkich obserwatorów, pragniemy wyrazić nasz sprzeciw przeciwko decyzjom niemającym nic wspólnego z duchem fair play w sposób równie absurdalny, jak ostatnie poczynania sędziów.

Źródło: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/absurdem_w_absurd_wislacka_akcja_sokoli_wzrok/

5
2
Zdjęcie profilowe Stanislav Levy Stanislav Levy

KOMENTARZE (0)

Dodaj komentarz

Powiadom o
wpDiscuz

INNE SPORTY