Sitwa PZPNu znowu sprezentowała Nam swojego kolesiowskiego AntySelekcjonera

https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/765654/mundial-2018-jerzy-brzeczek-nowym-selekcjonerem-reprezentacji-polski

 

Jaki bowiem trzeba mieć tupet, aby Regresa Zawalkę zastępować dokładnie takim samym niedorajdą trenerskim Brzęczyszczykiewiczem, czy jak mu tam (niczym się bowiem ten osobnik znaczącym na trenerskiej funkcji nie może poszczycić), który nie dość, że Wisłę Płock pozbawił teraz w rundzie finałowej awansu do Ligi Europy (dając się frajersko na ostatniej dosłownie prostej wyprzedzić Górnikowi Zabrze aż o 3 punkty, kiedy po rundzie zasadniczej miał jeszcze nad nim 2 pkt przewagi), to jeszcze na domiar złego będzie jako wujaszek Kuby Błaszczykowskiego gwarantował Nam taki sam pupilkowy skład jak jego poprzednik (nie będą się bowiem przy doborze Kadry liczyły żadne umiejętności piłkarskie i aktualna forma poszczególnych zawodników, lecz tak jak wcześniej same tylko układowe koneksje, które de facto właśnie teraz były w największej mierze odpowiedzialne za zdegradowanie Naszej Reprezentacji do miana Najgorszej Drużyny Mundialu w Rosji).

 

https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/765529/mundial-2018-wybrali-najgorszy-zespol-mistrzostw-to-polska

 

Jest to tym bardziej bulwersująca nominacja Rudego Bon-mota, bo betonuje ona już na stałe korupcjogenny układ w tej PZPNowskiej Klice Wzajemnej Adoracji, byle tylko nie dopuścić do Polskiej Kadry nikogo z poza tej sitwy z zewnątrz, kto jako obcokrajowiec (najlepiej chorwacki, zważywszy na niezaprzeczalnie Wielkie Dokonania tej konkretnej trenerskiej nacji) mógłby w końcu te stęchłe towarzystwo na tyle mocno przewietrzyć, aby Reprezentantami Polski zostawali faktycznie Najlepsi z Najlepszych, a nie tak jak dotychczas tylko Ci, co mają plecy u baronowej szajki PZPN.

 

http://weszlo.com/Trybuna/polska-kadra-nie-potrzebuje-wloskiego-selekcjonera-a-musi-miec-koniecznie-chorwackiego/

 

Dlatego jeśli teraz jako Polscy Kibice nie będziemy przeciwko takim perfidnie kumoterskim „nominacją” DONOŚNIE PROTESTOWAĆ, to absolutnie nic się na lepsze w tej pożałowania godnej Kadrze nawet o jotę nie zmieni, tylko dalej będziemy powielać ten sam syf, przez który teraz jesteśmy pośmiewiskiem w całym Piłkarskim Świecie.

 

http://weszlo.com/Trybuna/nieudolny-nawalka-nie-nadaje-sie-nawet-jako-trener-w-ii-lidze-2/

8
5

KOMENTARZE (8)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Wróżka Weszława

Pan Brzęczek jest debeściak i jego sztab też, nie to co troll job.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Sportowy Maniak

PRIMO: nie rozegraliśmy jeszcze żadnego meczu z Brzęczkiem jako selekcjonerem. Nie ma to jak oceniać ludzi z góry.
PRIMO ULTIMO: Jeśli nie kogoś z Polski, to Boniek szukałby raczej wśród Włochów, gdzie ma rozeznanie. Osobiście uważam, że trenowanie nas byłoby fajnym wyzwaniem dla Zidane’a. Chorwaci… pomijając trwające MŚ, kiedy ostatnio jakiś chorwacki trener wygrał Ligę Mistrzów, MŚ czy ME?
PRIMO ULTRASIMO: Miano najgorszej drużyny na mundialu (niesłuszne moim zdaniem, ponieważ była jeszcze choćby Panama czy Arabia Saudyjska) to jakiś zaszczytny tytuł, że piszesz to z wielkich liter? I w ogóle po co tyle niepotrzebnych, błędnie użytych wielkich liter?

OzjaszGoldberg
Maccabi Petach Tikwa

Plują na Pana a Pan na to, że deszcz pada. A Pan trener Brzęczek to kiedy wygrał LM, MŚ itd. Albo kiedy był zatrudniony w jakimś poważnym klubie w poważnej lidze? Pan Boniek zesrał się na polską piłkę a kibicami sobie dupę podciera.

Sportowy Maniak

Ja nie twierdzę że Brzęczek to najlepszy wybór, ale mimo wszystko jest to ktoś też z doświadczeniem. Większym jako piłkarz niż Nawałka.

Ubeccy ojcowie użytkownika Juri nokautują i rozdziewiczają go w jego brzydkie, owłosione dupsko

Już zrobiłeś loda Brzęczkowi?

Sportowy Maniak

Chłopie, no albo o piłce gadamy, albo się bawisz. Jeszcze raz zaznaczę, nie uważam że Brzęczek jest najlepszym wyborem, nie należy go jednak od razu skreslać, patrząc na trenerską przeszłość.

wpDiscuz