Serie A#38

09.08.2019

Transfer Daniele Ruganiego do Arsenalu, o którym mówiło się w ostatnich dniach okienka w Anglii upadł. Jednakże Włoch dalej nie będzie miał zbyt wielu szans na występy w barwach Juventusu, wobec czego zgłosiła się po niego Roma, pragnąca zapełnić lukę po Kostasie Manolasie, który przeszedł do Napoli. Gazety donoszą o chęci wypożyczenia zawodnika na dwa sezony z obowiązkiem wykupu.

Kontuzja Leroya Sane, który był na celowniku Bayernu, spowodowała że niemiecki klub zwrócił się w kierunku możliwości sprowadzenia Ivana Perisica. Chorwat często występujący na pozycji lewego napastnika byłby dobrym uzupełnieniem składu Mistrzów Niemiec. Zgodnie z doniesieniami Bayern pytał o możliwość wypożyczenia zawodnika z opcją wykupu ustaloną na 30 mln euro. Ponoć sam piłkarz byłby zainteresowany taką przeprowadzką.

Brak finalizacji transferu Mario Mandzukica do Manchesteru United, sprawia że Bianconeri ponownie muszą zwrócić się do Bayernu, który już wyrażał chęć ponownego zatrudnienia Chorwata. Pierwotnie Juventus żądał około 15 mln euro za swojego zawodnika, lecz chcąc pozbyć się napastnika, skłonni są zmienić oczekiwania i nawet wypożyczyć piłkarza z opcją wykupu.

Cagliari informuje o pozyskaniu z Boca Juniors pomocnika Nahitana Nandeza. Urugwajski środkowy pomocnik, przeniósł się na Sardynię za 18 mln euro. Najprawdopodobniej docelowo zawodnik ma zastąpić sprzedanego do Interu Mediolan Nicolo Barellę.

1
0
Zdjęcie profilowe makcziken makcziken

KOMENTARZE ()