Serie A #20

16.07.2019

Zamiast sprzedaży wymiana na linii Benfica – Juventus. Za Mattię Perina miałby przybyć 18-letni prawy obrońca Joao Ferreira. W obliczu możliwego odejścia Joao Cancelo, niepewnego De Sciglio i jedynej alternatywy w osobie Juana Cuadrado potrzebny jest Mistrzom Włoch kolejny obrońca, nawet jeśli miałby rozegrać najbliższy sezon na wypożyczeniu w słabszym klubie.

PSG planuje sprowadzić Segeja Milinkovica-SavicaCorriere dello Sport twierdzi, że po oddaniu Neymara, Leonardo skupi się na sprowadzeniu serbskiego pomocnika. Zgodnie z doniesieniami Claudio Lotito oczekuje oferty w wysokości 100 mln euro.

Corriere dello Sport donosi również o zainteresowaniu Udinese polskim pomocnikiem Patrykiem Dziczkiem. 21-letni zawodnik Piasta Gliwice, aktualnie walczy o przejście pierwszej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów, ale dziennikarze już od dłuższego czasu wieszczą odejście zawodnika z Polski.

Parma podpisała kontrakt z Roberto Inglese, zawodnikiem należącym do Napoli. Napastnik związał się z ekipą z Emilia-Romania do 2024 roku.

 

1
0
Zdjęcie profilowe makcziken makcziken

KOMENTARZE ()