Rozkład jazdy [31.05-06.06.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 31.05.2019

18:00 TVP Sport
MŚ U20: Mali – Francja (Szymon Borczuch, Piotr Rzepka – z Gdyni)

18:00 TVPSport.pl
MŚ U20: Arabia Saudyjska – Panama (Maciej Iwański)

20:30 TVPSport.pl
MŚ U20: Korea Południowa – Argentyna (Aleksander Roj, Dominik Piechota)

20:30 TVPSport.pl
MŚ U20: RPA – Portugalia (Tomasz Jasina)

22:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 01.06.2019

13:00 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
14:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Wojciech Piela, Michał Gutka, Roman Kosecki)

14:00 Eleven Sports 1
Serie A: Podsumowanie sezonu (Piotr Dumanowski)

15:30 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Michał Skiba, Piotr Domagała, Przemysław Rudzki)

17:00 Polsat Sport Premium 1 / 20:00 Polsat
19:30 TVP Sport / 20:40 TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski)
(Rafał Patyra, Sebastian Mila, Robert Podoliński)

21:00 Polsat Sport Premium 1 / Polsat / TVP Sport / TVP 1
Liga Mistrzów: Tottenham Hotspur – Liverpool FC (Mateusz Borek, Andrzej Niedzielan – z Madrytu)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Madrytu)

23:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Niedziela 02.06.2019

00:00 Polsat Sport News
MLS: Atlanta United – Chicago Fire (Robert Zieliński)

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński, Jacek Gmoch, Rafał Gikiewicz)

16:10 TVP Sport
MŚ U20: Studio (Maciej Adamiak, Tomasz Kłos, Marek Jóźwiak)

17:00 SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Rapid Wiedeń (Artur Kwiatkowski)

17:30 TVP Sport / TVP 2
MŚ U20: Włochy – Polska (Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński – z Gdyni)

20:30 TVP Sport
MŚ U20: Kolumbia – Nowa Zelandia (Szymon Borczuch, Adam Kotleszka – z Łodzi)

21:00 Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Francja – Boliwia (Piotr Przybysz, Marcin Kalita)

22:00 PolsatSport.pl
MLS: Minnesota United – Philadelphia Union (Robert Zieliński)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

 

Poniedziałek 03.06.2019

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Mateusz Borek, Dariusz Szpakowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Grzegorz Kaczmarczyk, Szymon Podstufka)

13:45 Łączy nas piłka
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Robert Lewandowski)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski)

16:00 TVP Sport
MŚ U20: Studio (Jacek Kurowski, Andrzej Strejlau)

17:30 TVP Sport
MŚ U20: Urugwaj – Ekwador (Tomasz Jasina, Bartłomiej Rabij – z Lublina)

17:30 TVPSport.pl
MŚ U20: Ukraina – Panama (Aleksander Roj)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska Extra (Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski, Mateusz Święcicki, Rafał Gikiewicz)

20:00 eToto
Quiz pod napięciem (Jolanta Zasępa, Michał Pol, Tomasz Smokowski, Wojciech Heron, Wojciech Papuga)

20:30 TVP Sport
MŚ U20: Senegal – Nigeria (Maciej Iwański, Adam Kotleszka – z Łodzi)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

 

Wtorek 04.06.2019

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Michał Kołodziejczyk, Paulina Chylewska, Izabela Kruk, Justyna Kwiecień)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Indonezja (Adam Kotleszka, Marek Dragosz)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Piotr Szymczuk, Damian Gąska, Łukasz Bobruk)

17:30 TVPSport.pl
MŚ U20: Francja – USA (Szymon Borczuch)

17:30 TVPSport.pl
MŚ U20: Japonia – Korea Południowa (Hubert Bugaj)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Maciej Wandzel)

19:30 Polsat Sport News
MLS: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk)

19:30 TVP Sport
MŚ U20: Studio (Mariusz Jankowski, Robert Podoliński, Adam Kotleszka)

20:30 TVP Sport
MŚ U20: Argentyna – Mali (Sławomir Kwiatkowski, Bartłomiej Rabij – z Bielska-Białej)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

 

Środa 05.06.2019

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Adam Krokowski, Filip Miklas)

16:45 TVP Sport
Droga do Euro (Maciej Iwański, Maciej Szczęsny, Michał Czechowicz)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

19:00 Polsat Sport
20:30 TVP 1
Liga Narodów: Studio (Paulina Chylewska, Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Goncalo Feio)
(Jacek Kurowski, Tomasz Kłos)

20:45 Polsat Sport / TVP 1
Liga Narodów: Portugalia – Szwajcaria (Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan – z Porto)
(Tomasz Jasina, Andrzej Strejlau)

21:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Podsumowanie sezonu (Tomasz Włodarczyk)

22:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

 

Czwartek 06.06.2019

01:30 Polsat Sport Extra
MLS: Montreal Impact – Seattle Sounders (Robert Zieliński)

15:00 Sport.pl
Sam na Sam (Paweł Wilkowicz, Grzegorz Krychowiak)

17:30 Łączy nas piłka
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Kamil Glik)

19:30 Polsat Sport
20:30 TVP Sport / TVP 2
Liga Narodów: Studio (Tomasz Smokowski, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Adam Matysek, Jan Kępiński)
(Maciej Adamiak, Maciej Szczęsny)

20:45 Polsat Sport / TVP Sport / TVP 2
Liga Narodów: Holandia – Anglia (Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan – z Guimaraes)
(Sławomir Kwiatkowski, Andrzej Strejlau)

21:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz, Maciej Bartoszek)

23:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Adam Matysek)

1
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()