Rozkład jazdy [31.01-06.02.2020]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 31.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Samuel Szczygielski, Daniel Kaniewski)

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Łukasz Olkowicz, Michał Mak)

18:30 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: Erzgebirge Aue – Arminia Bielefeld (Patryk Mirosławski, Mateusz Majak)

20:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: AZ Alkmaar – RKC Waalwijk (Szymon Rojek)

20:00 Weszło FM
Retro Studio (Adam Kotleszka, Mateusz Juza)

20:30 CANAL+ Sport
Bundesliga: Hertha Berlin – Schalke 04 Gelsenkirchen (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Berlina)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Championship: Derby County – Stoke City (Tomasz Zieliński)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Adam Kotleszka, Mateusz Juza)

 

Sobota 01.02.2020

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Leszek Kaźmierczak, Tomasz Magdziarz, Krzysztof Wiłkomirski)

11:35 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 12:35 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jarosław Kołakowski, Szymon Pacanowski)

13:00 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: FC St. Pauli – VfB Stuttgart (Patryk Mirosławski)

13:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Granada CF – RCD Espanyol (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:00 CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
Premier League: Leicester City – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

13:30 Eleven Sports 3
Championship: Hull City – Brentford FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Bologna FC – Brescia Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Bayern Monachium (Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak)

15:30 Eleven Sports 3
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Eintracht Frankfurt (Michał Mitrut, Mateusz Majak)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Bayer Leverkusen (Julian Kowalski, Dominik Guziak)

15:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – Union Berlin (Edward Durda, Wojciech Jagoda)

15:30 CANAL+ | CANAL+ 4K
LaLiga: Studio (Piotr Karpiński, Leszek Orłowski, Grzegorz Mielcarski, Roman Kosecki)

16:00 CANAL+ | CANAL+ 4K
LaLiga: Real Madryt – Atletico Madryt (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała – z Madrytu)

16:00 CANAL+ Sport
Premier League: Liverpool FC – Southampton FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki – z Liverpoolu)

18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: Cagliari Calcio – Parma Calcio (Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński)

18:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: RB Lipsk – Borussia Monchengladbach (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

18:30 CANAL+ Sport
Premier League: Manchester United – Wolverhampton Wanderers (Andrzej Twarowski, Michał Gutka)

18:30 CANAL+ Now
LaLiga: RCD Mallorca – Real Valladolid (Szymon Ratajczak, Leszek Orłowski)

19:45 Polsat Sport Premium 1
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam – FC Emmen (Cezary Kowalski)

20:00 TVP Sport
Puchar Włoch: Skróty meczów (Hubert Bugaj)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Sassuolo Calcio – AS Roma (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

21:00 CANAL+ Sport
LaLiga: Valencia CF – Celta Vigo (Rafał Wolski, Tomasz Lipiński)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski, Daniel Ciechański)

22:40 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: Skróty meczów (Aleksander Roj)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Filip Kapica, Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban, Michał Mitrut, Marcin Gazda)

 

Niedziela 02.02.2020

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Wojciech Piela)

12:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: CD Leganes – Real Sociedad (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

12:30 Eleven Sports 1
Serie A: Juventus Turyn – ACF Fiorentina (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

13:30 Eleven Sports 4
2. Bundesliga: FC Nurnberg – SV Sandhausen (Michał Wszołek)

14:00 Eleven Sports 3
LaLiga: SD Eibar – Real Betis (Marcin Pawłowski, Jakub Ostrowski)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: AC Milan – Hellas Werona (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Lazio Rzym – SPAL Ferrara (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

15:00 CANAL+ Sport
Premier League: Burnley FC – Arsenal Londyn (Krzysztof Marciniak, Michał Gutka)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: FC Koln – SC Freiburg (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

16:00 Eleven Sports 3
LaLiga: Athletic Bilbao – Getafe CF (Michał Mitrut, Michał Świerżyński)

16:45 Polsat Sport Premium 1
Eredivisie: Ajax Amsterdam – PSV Eindhoven (Piotr Przybysz)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
Premier League: Tottenham Hotspur – Manchester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

18:00 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
Serie A: US Lecce – Torino FC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 Eleven Sports 2
Bundesliga: SC Paderborn – VFL Wolfsburg (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

18:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Piotr Urban)

18:30 Eleven Sports 1
LaLiga: Sevilla FC – Deportivo Alaves (Julian Kowalski, Marcin Gazda)

18:30 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Villarreal CF – CA Osasuna (Michał Kornacki, Tomasz Lipiński)

20:00 Polsat Sport | Super Polsat
Gala tygodnika Piłka Nożna (Aleksandra Szutenberg, Marcin Feddek)

20:30 Eleven Sports 1
LaLiga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Piotr Urban)

20:45 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: Udinese Calcio – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

21:00 Eleven Sports 1
LaLiga: FC Barcelona – Levante UD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

21:20 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

21:30 Polsat Sport | Super Polsat
Gala tygodnika Piłka Nożna: Studio (Bożydar Iwanow, Artur Wichniarek)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Edward Durda, Tomasz Lipiński)

23:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Marcin Pawłowski, Michał Mitrut, Julian Kowalski, Tomasz Zieliński, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Leszek Kaźmierczak, Wojciech Kowalczyk)

 

Poniedziałek 03.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Mateusz Juza, Jakub Kazula, Dawid Biały)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Grzegorz Kaczmarczyk, Szymon Ratajczak)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Szymon Janczyk, Szymon Piórek)

17:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Filip Cieśliński, Artur Wichniarek, Filip Bednarek)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 Newonce
Kick Off (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

18:00 Eleven Sports 1 | CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak | Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 Eleven Sports 1 | CANAL+ Sport
LaLiga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski | Adam Zakrzewski)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Mariusz Jankowski, Sebastian Mila, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

19:50 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

20:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Tomasz Smokowski, Michał Pol, Edward Durda, Roman Kołtoń, Janusz Basałaj)

20:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

20:30 TVP Sport
Gol (Jacek Kurowski, Maciej Iwański, Marek Citko, Marcin Żewłakow)

20:30 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: VFL Bochum – Hamburger SV (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: Sampdoria Genua – SSC Napoli (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

22:30 TVP Sport
Gol Retro

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Dariusz Urbanowicz, Adam Drygalski)

 

Wtorek 04.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Samuel Szczygielski, Marcin Ryszka, Mateusz Widłak)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Now
Radio Canal: Na Wyspach (Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski, Rafał Nahorny)

12:00 Weszło FM
To My Scyzory (Marcin Długosz, Michał Siejak)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Czechy (Adam Kotleszka, Grzegorz Rudynek)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Damian Gąska, Łukasz Bobruk)

17:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Maciej Leszczyński, Dawid Szymczak)

17:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak, Dominik Guziak)

18:30 Eurosport 2
Puchar Niemiec: Eintracht Frankfurt – RB Lipsk (Julian Kowalski, Maciej Terlecki)

19:30 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

20:30 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: Studio (Rafał Patyra, Marek Citko, Adam Kotleszka)

20:45 Eurosport 2
Puchar Niemiec: Schalke 04 Gelsenkirchen – Hertha Berlin (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

21:00 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: Granada CF – Valencia CF (Sławomir Kwiatkowski, Dawid Król)

21:05 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Oxford United – Newcastle United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Wojciech Kowalczyk, Daniel Ciechański, Michał Żewłakow)

23:20 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

 

Środa 05.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Adam Drygalski)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Mateusz Miga, Grzegorz Wojtowicz)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Krzysztof Brommer, Leszek Błażyński, Karol Danielak)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Filip Miklas, Dawid Przybysz, Patryk Zarzeczański)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Piotr Chołdrych, Mateusz Szymandera)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Krzysztof Paciorek)

17:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński)

18:00 Newonce
Żelazny punkt widzenia (Piotr Żelazny)

18:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

20:30 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: Studio (Jacek Kurowski, Sebastian Mila)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: Lazio Rzym – Hellas Werona (Julian Kowalski, Dominik Guziak)

20:45 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Tottenham Hotspur – Southampton FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:45 Eurosport 1
Puchar Niemiec: Bayern Monachium – TSG Hoffenheim (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

21:00 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: CD Mirandes – Villarreal CF (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski, Leszek Kaźmierczak)

23:20 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

 

Czwartek 06.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Kamil Gapiński, Marcin Lewandowski)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Now
Radio Canal (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda, Izabela Koprowiak)

13:00 Weszło FM
Kiedyś to było: MŚ 2006 (Kamil Kania, Leszek Milewski, Mariusz Moński)

16:00 Weszło FM
Jak Uczyć Futbolu (Przemysław Mamczak, Remigiusz Rzepka)

17:00 Abstra
Piłkarski Poker (Konrad Szymański, Michał Gutka, Dominik Piechota)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Marcin Szymczyk, Jacek Cyzio)

18:00 Newonce
Futbol i cała reszta (Przemysław Rudzki, Arkadiusz Sitarz, Marek Saganowski)

18:30 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: Studio (Mariusz Jankowski, Marek Citko, Piotr Żelazny)

19:00 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: Real Madryt – Real Sociedad (Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Adam Westfal, Tomasz Wieszczycki)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Kącik Klubowy

21:00 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: Athletic Bilbao – FC Barcelona (Michał Zawacki, Andrzej Strejlau)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Piotr Horzela)

23:20 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()