Rozkład jazdy 30.11-06.12.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 30.11.2018

01:25 Eurosport 1
MLS: New York Red Bulls – Atlanta United (Adam Kotleszka)

03:25 Eurosport 1
MLS: Sporting Kansas City – Portland Timbers (Tomasz Lach)

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Michał Zawacki, Andrzej Strejlau – z Wrocławia)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Wrocławia)

18:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: SC Paderborn – Arminia Bielefeld (Patryk Mirosławski)

20:00 CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Białegostoku)

20:25 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)

20:25 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – FSV Mainz 05 (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

20:50 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Solihull Moors – Blackpool FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55 Eleven Sports 2
La Liga: Rayo Vallecano – Eibar SD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Cardiff City – Wolverhampton Wanderers (Piotr Domagała, Michał Gutka)

23:00 CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin (Krzysztof Marciniak)

 

Sobota 01.12.2018

12:00 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
13:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Michał Sadomski, Czesław Michniewicz)

12:55 CANAL+ Sport / nSport+
La Liga: Celta Vigo – Huesca SD (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

12:55 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: FC Ingolstadt – Hamburger SV (Patryk Mirosławski)

13:25 Eleven Sports 3
Championship: Sheffield United – Leeds United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:55 Eleven Sports 2
Serie A: SPAL Ferrara – Empoli FC (Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk)

14:55 Polsat Sport
1. liga: Chrobry Głogów – Wigry Suwałki (Tomasz Włodarczyk, Janusz Kudyba – z Głogowa)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Urban, Paweł Kapusta)

15:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Werder Brema – Bayern Monachium (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:25 Eleven Sports 4
Bundesliga: Hannover 96 – Hertha Berlin (Michał Mitrut)

15:25 CANAL+ Sport
Bundesliga: Borussia Dortmund – SC Freiburg (Bartosz Gleń, Maciej Murawski)

15:25 nSport+
Ekstraklasa: Wisła Płock – Górnik Zabrze (Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda – z Płocka)

15:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Bournemouth AFC (Przemysław Pełka, Michał Gutka)

16:10 Eleven Sports 3
La Liga: Real Valladolid – Leganes CD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

16:55 Polsat Sport Extra
Liga czeska: FC Slovacko – Sparta Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

17:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

17:55 Eleven Sports 1
Serie A: ACF Fiorentina – Juventus Turyn (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

17:55 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Miedź Legnica – Wisła Kraków (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Legnicy)

18:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Manchester United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

18:25 CANAL+ Now
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Schalke 04 Gelsenkirchen (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)

18:25 nSport+
La Liga: Getafe CF – Espanyol Barcelona (Adam Marchliński, Tomasz Lipiński)

19:40 Polsat Sport Extra
Eredivisie: AZ Alkmaar – Willem II Tilburg (Mariusz Hawryszczuk)

20:25 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Korona Kielce (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Warszawy)

20:25 Eleven Sports 2
Serie A: Sampdoria Genua – Bologna FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Marcin Gazda)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: Real Madryt – Valencia CF (Łukasz Wiśniowski, Sebastian Chabiniak)

20:55 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Wrexham AFC – Newport County (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Kamil Kosowski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak, Julian Kowalski, Tomasz Urban, Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

 

Niedziela 02.12.2018

10:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Tomasz Ćwiąkała, Michał Czechowicz, Michał Kołodziejczyk, Jakub Polkowski)

11:00 Polsat Sport
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk, Jacek Gmoch)

11:05 TVP Sport
11:50 TVP 1
El. Euro 2020: Studio (Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)
(Rafał Patyra, Robert Podoliński – z Dublina)

11:55 TVP Sport / TVP 1 / Polsat Sport
El. Euro 2020: Losowanie fazy grupowej (Dariusz Szpakowski – z Dublina)
(Bożydar Iwanow, Marcin Feddek – z Dublina)

11:55 CANAL+ Sport
La Liga: Real Betis – Real Sociedad (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

12:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Roman Sidorowicz)

12:25 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Serie A: AC Milan – Parma Calcio (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

12:30 CANAL+ Sport 2
Bitwa o Anglię (Piotr Domagała, Kamil Kosowski, Dariusz Kubicki)

12:40 Polsat Sport Extra
1. liga: Odra Opole – Raków Częstochowa (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński – z Opola)

12:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Fulham FC (Przemysław Rudzki, Tomasz Wieszczycki)

13:25 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: FC Magdeburg – VFL Bochum (Patryk Mirosławski)

14:25 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam – PSV Eindhoven (Cezary Kowalski)

14:55 Eleven Sports 4
Serie A: Sassuolo Calcio – Udinese Calcio (Julian Kowalski)

14:55 Eleven Sports 1
Serie A: Torino FC – Genoa CFC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Arsenal Londyn – Tottenham Hotspur (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

15:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec – Zagłębie Lubin (Adam Marchliński, Maciej Murawski – z Sosnowca)

15:25 Eleven Sports 2
Bundesliga: RB Lipsk – Borussia Monchengladbach (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

16:10 Eleven Sports 3
La Liga: Girona FC – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

17:10 CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Everton FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

17:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Paweł Kapusta)

17:55 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – VFL Wolfsburg (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

17:55 Eleven Sports 2
Serie A: Chievo Werona – Lazio Rzym (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

17:55 CANAL+ / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Lech Poznań (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

18:25 CANAL+ Sport
La Liga: FC Barcelona – Villarreal CF (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

20:00 CANAL+
21:30 CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Zbigniew Smółka)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Mateusz Rokuszewski)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: AS Roma – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40 CANAL+ Sport 2
La Liga: Deportivo Alaves – Sevilla FC (Piotr Laboga, Krzysztof Przytuła)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Dominik Guziak, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Marcin Gazda, Maciej Kruk)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Edward Durda, Bartosz Gleń, Piotr Laboga)

 

Poniedziałek 03.12.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Piotr Domagała, Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Łukasz Wiśniowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Michał Skiba, Piotr Domagała)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Andrzej Iwan, Zbigniew Przesmycki, Marcin Kaczmarek, Dariusz Dudek)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00 Eurosport 1
Ekstraklasa: Skróty meczów (Rafał Sak)

17:30 Eurosport 1
Ekstraklasa: Studio (Edward Durda, Radosław Majdan – z Gliwic)

17:55 Eurosport 1
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Pogoń Szczecin (Julian Kowalski, Maciej Żurawski – z Gliwic)

17:55 Polsat Sport Extra
Liga czeska: SFC Opava – Slavia Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak / Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski / Leszek Orłowski)

19:50 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Kołodziejczyk, Paweł Wilkowicz)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Bogusław Kaczmarek)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Maciej Sawicki)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk, Rafał Pietrzak, Luka Zarandia)

20:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: Atalanta Bergamo – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:25 Eleven Sports 3
Bundesliga: FC Nurnberg – Bayer Leverkusen (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Krzysztof Stanowski, Maciej Szczęsny)

20:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba)

20:55 Eleven Sports 2
La Liga: Levante UD – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

21:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

23:00 TVP Sport
Gol Ekstra (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)

 

Wtorek 04.12.2018

00:20 TVP Sport
Gol po Golu

13:25 Polsat Sport
Puchar Polski: Puszcza Niepołomice – Wisła Płock (Piotr Przybysz, Tomasz Hajto – z Niepołomic)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Uzbekistan (Piotr Szymczuk)

15:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Dominik Piechota, Marcin Jabłoński)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Damian Gąska, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk)

16:55 Polsat Sport
Puchar Polski: Śląsk Wrocław – Miedź Legnica (Tomasz Włodarczyk, Waldemar Prusik – z Wrocławia)

17:55 Sport.TVP.pl
Puchar Włoch: Bologna FC – FC Crotone (Tomasz Jasina, Marcin Żewłakow)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

18:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Onet
Prosto w Szczenę (Łukasz Wiśniowski, Wojciech Szczęsny, Sami Khedira)

20:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

20:25 Polsat Sport
Puchar Polski: Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok (Cezary Kowalski, Paweł Golański – z Gdyni)

20:40 TVP Sport
Puchar Włoch: Sampdoria Genua – SPAL Ferrara (Dariusz Szpakowski, Robert Podoliński)

20:55 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Premier League: Watford FC – Manchester City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

22:00 Eleven Sports 1
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 05.12.2018

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Piotr Tymczak, Mateusz Miga)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Robert Stanek, Michał Przybyła)

12:10 Polsat Sport
Puchar Polski: Wisła Sandomierz – Odra Opole (Paweł Ślęzak, Tomasz Łapiński – z Sandomierza)

13:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Mateusz Szymandera, Hanna Urbaniak)

16:55 Polsat Sport
Puchar Polski: Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk (Tomasz Smokowski, Tomasz Hajto – z Niecieczy)

17:25 nSport+
Puchar Rosji: Spartak Moskwa – Ural Jekaterynburg (Filip Surma)

17:55 TVP Sport
Puchar Włoch: Sassuolo Calcio – Catania Calcio (Hubert Bugaj, Robert Podoliński)

20:25 Polsat Sport
Puchar Polski: Chrobry Głogów – Legia Warszawa (Marcin Feddek, Waldemar Prusik – z Głogowa)

20:40 TVP Sport
Puchar Włoch: Chievo Werona – Cagliari Calcio (Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow)

20:55 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Premier League: Manchester United – Arsenal Londyn (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

 

Czwartek 06.12.2018

12:10 Polsat Sport
Puchar Polski: Rozwój Katowice – Górnik Zabrze (Tomasz Smokowski, Adam Matysek – z Katowic)

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Izu Ugonoh)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Krzysztof Dmoszyński)

17:55 TVP Sport
Puchar Włoch: Genoa CFC – Virtus Entella (Szymon Borczuch, Sebastian Szczęsny)

18:30 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

19:55 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam – VVV Venlo (Paweł Ślęzak)

20:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota, Tomasz Ćwiąkała)

20:25 Polsat Sport
Puchar Polski: Wigry Suwałki – Raków Częstochowa (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński – z Suwałk)

21:00 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski)

2
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()