Rozkład jazdy [29.11-05.12.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 29.11.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Samuel Szczygielski, Jakub Białek, Krzysztof Domaradzki, Adam Pawlukiewicz)

11:00 Fortuna | Newonce
Kurs na weekend (Piotr Kędzierski, Tomasz Ćwiąkała, Żelisław Żyżyński)

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze (Robert Skrzyński, Maciej Murawski – z Lubina)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: VFL Osnabruck – Hamburger SV (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Radosław Majdan – z Płocka)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Wisła Płock – Lech Poznań (Adam Marchliński, Marcin Baszczyński – z Płocka)

20:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Union Berlin (Julian Kowalski, Dominik Guziak)

20:55 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Maldon & Tiptree FC – Newport County (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Eleven Sports 2
LaLiga: Celta Vigo – Real Valladolid (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

21:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Daniel Ciechański)

 

Sobota 30.11.2019

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Leszek Kaźmierczak)

11:25 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 12:25 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek, Robert Błoński, Michał Pol, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

12:40 Polsat Sport
1. liga: Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński – z Mielca)

13:00 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: FC St. Pauli – Hannover 96 (Marcin Pawłowski, Tomasz Urban)

13:00 CANAL+ | CANAL+ 4K
LaLiga: Deportivo Alaves – Real Madryt (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Newcastle United – Manchester City (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

15:00 CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Pogoń Szczecin (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Gdyni)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Brescia Calcio – Atalanta Bergamo (Julian Kowalski, Mikołaj Kruk)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Fortuna Dusseldorf (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: SC Paderborn – RB Lipsk (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

15:30 CANAL+
Bundesliga: Hertha Berlin – Borussia Dortmund (Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała)

16:00 CANAL+ Now
LaLiga: Real Sociedad – SD Eibar (Michał Kornacki, Leszek Orłowski)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Brighton & Hove Albion (Piotr Domagała, Michał Gutka)

16:00 Eleven Sports 3
Championship: Derby County – Queens Park Rangers (Michał Mitrut)

17:00 Polsat Sport News
Liga czeska: FK Pribram – Sparta Praga (Marcin Kalita)

17:00 TVP Sport
ME 2020: Studio (Rafał Patyra, Sebastian Mila, Robert Podoliński, Maciej Szczęsny)

17:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (Cezary Olbrycht, Tomasz Wieszczycki – z Gliwic)

18:00 TVP Sport 18:25 TVP 1
ME 2020: Losowanie fazy grupowej (Jacek Laskowski, Piotr Sobczyński – z Bukaresztu)

18:00 Eleven Sports 2
Serie A: Genoa CFC – Torino FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – Bayer Leverkusen (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak – z Monachium)

18:30 Eleven Sports 3
LaLiga: RCD Mallorca – Real Betis (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:30 Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Eastleigh FC – Crewe Alexandra (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Watford FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Korona Kielce (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn – z Warszawy)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Piotr Czachowski, Dominik Mucha)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: ACF Fiorentina – US Lecce (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Valencia CF – Villarreal CF (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Rafał Dębiński, Andrzej Juskowiak)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Adam Drygalski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Julian Kowalski, Tomasz Urban, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Niedziela 01.12.2019

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Mateusz Juza, Mateusz Borek, Inaki Astiz, Damian Kądzior, Krzysztof Rot)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Jerzy Engel, Hubert Małowiejski)

12:00 Eleven Sports 3
LaLiga: Sevilla FC – CD Leganes (Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda)

12:15 Polsat Sport News
Eredivisie: Twente Enschede – Ajax Amsterdam (Tomasz Włodarczyk)

12:30 Eleven Sports 2
Serie A: Juventus Turyn – Sassuolo Calcio (Julian Kowalski, Mikołaj Kruk)

12:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok (Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda – z Bełchatowa)

12:40 Polsat Sport
1. liga: Radomiak Radom – GKS Bełchatów (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński – z Radomia)

13:05 TVP 3
2. liga: Bytovia Bytów – GKS Katowice (Patryk Rokicki, Tomasz Sokołowski – z Bytowa)

13:30 Eleven Sports 4
2. Bundesliga: SV Sandhausen — VFB Stuttgart (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

14:00 nSport+
LaLiga: Athletic Bilbao – Granada CF (Piotr Domagała, Leszek Orłowski)

14:30 CANAL+ Now
Liga austriacka: Admira Wacker – Red Bull Salzburg (Michał Kornacki, Adam Zakrzewski)

14:30 Polsat Sport News
Liga czeska: Viktoria Pilzno – Bohemians Praga (Marcin Kalita)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Parma Calcio – AC Milan (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: Inter Mediolan – SPAL Ferrara (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

15:00 CANAL+ | CANAL+ 4K
Premier League: Norwich City – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Cracovia Kraków (Rafał Dębiński, Kamil Kosowski – z Łodzi)

15:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – SC Freiburg (Bartosz Gleń, Maciej Murawski)

16:00 Eleven Sports 4
LaLiga: RCD Espanyol – CA Osasuna (Marcin Pawłowski, Jakub Ostrowski)

17:00 TVP 2
Ekstraklasa: Studio (Rafał Patyra, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)

17:15 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

17:30 CANAL+ Sport
Premier League: Leicester City – Everton FC (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K | TVP 2
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Lechia Gdańsk (Rafał Wolski, Marcin Baszczyński – z Krakowa)
(Michał Zawacki, Andrzej Strejlau – z Krakowa)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: SSC Napoli – Bologna FC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: VFL Wolfsburg – Werder Brema (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:30 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Getafe CF – Levante UD (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski, Ivica Vrdoljak)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

20:00 Polsat Sport News
Eredivisie: FC Emmen – PSV Eindhoven (Piotr Przybysz)

20:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Paweł Wilkowicz)

20:45 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: Hellas Werona – AS Roma (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Atletico Madryt – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak – z Madrytu)

21:25 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Turbokozak (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Andrzej Twarowski, Krzysztof Materna)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

23:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Michał Mitrut, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk, Leszek Orłowski)

 

Poniedziałek 02.12.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Adam Kotleszka)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski, Maciej Wąsowski)

10:30 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Mateusz Borek, Dariusz Szpakowski, Tomasz Włodarczyk)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Michał Gutka, Michał Skiba)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Szymon Piórek, Bartosz Nowak, Artur Derbin)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 Eleven Sports 1 | CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak | Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 Eleven Sports 1 | CANAL+ Sport
LaLiga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski | Piotr Domagała)

19:30 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Pol, Maciej Iwański)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Radosław Majdan, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski, Tomasz Ćwiąkała, Maciej Sawicki)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Jolanta Zasępa, Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Łukasz Brzeziński, Wojciech Papuga)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Daniel Ciechański, Jakub Łabojko, Jakub Wójcicki, Jan Tomaszewski)

20:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Losowanie 3. rundy (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:30 TVP Sport
Gala Złota Piłka 2019 (Maciej Iwański, Piotr Sobczyński)

20:30 Eleven Sports 3
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:45 Eleven Sports 2
Serie A: Cagliari Calcio – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:45 Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Solihull Moors – Rotherham United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

21:45 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

21:50 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:20 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Szymon Borczuch, Radosław Gilewicz, Marcin Żewłakow)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Daniel Ciechański)

23:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek)

 

Wtorek 03.12.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Leszek Kaźmierczak, Adam Drygalski, Daniel Mąka)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal na Wyspach (Piotr Glamowski, Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Litwa (Adam Kotleszka, Rafał Kobza)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

16:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

17:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak)

17:45 Polsat Sport
Puchar Polski: Legia II Warszawa – Piast Gliwice (Tomasz Smokowski, Tomasz Łapiński – z Ząbek)

18:00 Newonce
2AngryMen (Filip Kapica, Przemysław Rudzki)

20:00 CANAL+ Sport 3 20:30 CANAL+ Sport
Ekstraklasyka: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 01.05.2011 (Krzysztof Marciniak)

20:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – AFC Bournemouth (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:45 Polsat Sport
Puchar Polski: Górnik Łęczna – Legia Warszawa (Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan – z Łęcznej)

21:00 TVP Sport
Puchar Włoch: ACF Fiorentina – AS Cittadella (Hubert Bugaj, Marcin Żewłakow)

21:15 CANAL+ Sport
Premier League: Burnley FC – Manchester City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Wojciech Hadaj)

22:55 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

 

Środa 04.12.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Samuel Szczygielski, Adam Drygalski)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Grzegorz Wojtowicz, Justyna Krupa)

12:15 Polsat Sport
Puchar Polski: Stal Stalowa Wola – Lech Poznań (Mateusz Borek, Roman Kołtoń – z Boguchwały)

13:50 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk)

14:20 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumlicz)

15:00 TVP Sport
Puchar Włoch: Sassuolo Calcio – Perugia Calcio (Aleksander Roj, Adam Kotleszka)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Tomasz Osowski, Piotr Rzepka)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

17:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny)

17:00 TVP Sport
Puchar Włoch: Studio (Rafał Patyra, Marek Citko, Sebastian Mila)

17:45 Polsat Sport
Puchar Polski: Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński – z Gdańska)

18:00 TVP Sport
Puchar Włoch: SPAL Ferrara – US Lecce (Sławomir Kwiatkowski, Maciej Szczęsny)

20:00 CANAL+ Sport 3 21:30 CANAL+ Sport
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

20:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:45 Polsat Sport
Puchar Polski: GKS Tychy – ŁKS Łódź (Marcin Feddek, Paweł Golański – z Tychów)

21:00 TVP Sport
Puchar Włoch: Udinese Calcio – Bologna FC (Michał Zawacki, Andrzej Strejlau)

21:15 CANAL+ | CANAL+ 4K
Premier League: Liverpool FC – Everton FC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

22:55 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Wojciech Kowalczyk)

 

Czwartek 05.12.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Adam Kotleszka)

12:15 Polsat Sport
Puchar Polski: Błękitni Stargard – Stal Mielec (Tomasz Włodarczyk, Dariusz Kubicki – ze Stargardu)

15:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Bogdan Wilk, Jakub Kubielas, Leszek Błażyński)

16:00 Weszło FM
Jak Uczyć Futbolu (Przemysław Mamczak, Piotr Dziewicki)

17:00 Foot Truck Live
El Truck (Marcin Gazda, Piotr Urban)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Ivica Vrdoljak)

17:45 Polsat Sport
Puchar Polski: Miedź Legnica – Stomil Olsztyn (Szymon Rojek, Waldemar Prusik – z Legnicy)

18:00 TVP Sport
Puchar Włoch: Parma Calcio – Frosinone Calcio (Tomasz Jasina, Arkadiusz Onyszko)

20:00 Onet
LaLiga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Adam Westfal, Grzegorz Mielcarski)

20:25 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ Sport 3
Kącik klubowy

20:25 TVP Sport
Puchar Włoch: Studio (Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny)

20:30 CANAL+ Sport
Premier League: Sheffield United – Newcastle United (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny)

20:45 Polsat Sport
Puchar Polski: Cracovia Kraków – Raków Częstochowa (Mateusz Borek, Roman Kołtoń – z Krakowa)

21:00 TVP Sport
Puchar Włoch: Cagliari Calcio – Sampdoria Genua (Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

21:15 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
Premier League: Arsenal Londyn – Brighton & Hove Albion (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Martin Lewandowski)

22:55 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

4
1
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()