Rozkład jazdy [24-30.01.2020]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 24.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Bartłomiej Szczęśniak, Łukasz Budziłek, Ireneusz Mamrot, Danuta Dmowska-Andrzejuk)

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Łukasz Olkowicz, Dariusz Adamczuk)

20:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Koln (Adam Marchliński, Maciej Murawski)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: Brescia Calcio – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

21:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: CA Osasuna – Levante UD (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

21:00 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Queens Park Rangers – Sheffield Wednesday (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Leszek Kaźmierczak, Wojciech Kowalczyk)

 

Sobota 25.01.2020

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Bartłomiej Szczęśniak, Paweł Paczul, Mateusz Trembaczowski)

11:25 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 12:25 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Daniel Ciechański, Mariusz Piekarski)

12:25 TVP Sport
Puchar Włoch: Skróty meczów (Hubert Bugaj)

13:00 CANAL+ Sport
LaLiga: RCD Espanyol – Athletic Bilbao (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

13:45 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Brentford FC – Leicester City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:00 Eleven Sports 4
Serie A: SPAL Ferrara – Bologna FC (Michał Mitrut, Mikołaj Kruk)

15:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – RB Lipsk (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

15:30 CANAL+ Sport
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – FSV Mainz 05 (Bartosz Gleń, Maciej Murawski)

15:45 Eleven Sports 1
LaLiga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Piotr Urban)

16:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Valencia CF – FC Barcelona (Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski – z Walencji)

16:00 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Southampton FC – Tottenham Hotspur (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:00 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
Serie A: ACF Fiorentina – Genoa CFC (Michał Mitrut, Mikołaj Kruk)

18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Urban, Paweł Kapusta)

18:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – Schalke 04 Gelsenkirchen (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:30 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Hull City – Chelsea Londyn (Patryk Mirosławski, Filip Kapica)

18:30 CANAL+ Sport | nSport+
LaLiga: Deportivo Alaves – Villarreal CF (Adam Marchliński, Tomasz Lipiński)

19:45 Polsat Sport Premium 1
Eredivisie: Heracles Almelo – Feyenoord Rotterdam (Tomasz Włodarczyk)

19:45 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: Skróty meczów (Aleksander Roj)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Dominik Mucha)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Torino FC – Atalanta Bergamo (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

21:00 CANAL+ Sport
LaLiga: Sevilla FC – Granada CF (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

21:55 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Daniel Ciechański)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Julian Kowalski, Piotr Czachowski, Marcin Grzywacz, Tomasz Urban, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Niedziela 26.01.2020

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Leszek Kaźmierczak)

12:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
LaLiga: Atletico Madryt – CD Leganes (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

12:30 Eleven Sports 2
Serie A: Inter Mediolan – Cagliari Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

14:00 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Manchester City – Fulham FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

14:00 Eleven Sports 3
LaLiga: Celta Vigo – SD Eibar (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

14:30 Polsat Sport Premium 1
Eredivisie: FC Groningen – Ajax Amsterdam (Piotr Przybysz)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Sampdoria Genua – Sassuolo Calcio (Michał Mitrut, Mikołaj Majak)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: Werder Brema – TSG Hoffenheim (Michał Wszołek, Tomasz Urban)

16:00 Eleven Sports 3
LaLiga: Getafe CF – Real Betis (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

16:00 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Tranmere Rovers – Manchester United (Julian Kowalski, Mateusz Majak)

16:45 Polsat Sport Premium 1
Eredivisie: PSV Eindhoven – Twente Enschede (Cezary Kowalski)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: AS Roma – Lazio Rzym (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:00 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Shrewsbury Town – Liverpool FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:00 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Fortuna Dusseldorf (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

18:30 CANAL+ Sport
LaLiga: Real Sociedad – RCD Mallorca (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski)

20:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: SSC Napoli – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak – z Neapolu)

21:00 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
LaLiga: Real Valladolid – Real Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Marcin Pawłowski, Michał Mitrut)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Edward Durda, Piotr Laboga)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Dariusz Urbanowicz, Paweł Paczul, Daniel Ciechański)

 

Poniedziałek 27.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Samuel Szczygielski, Ignacy Kukliński, Hieronim Wrona, Krzysztof Sendecki, Jacek Gmoch)

14:00 Weszło FM
Stranieri (Mateusz Juza, Marcin Dobosz, Karol Świderski)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Szymon Piórek, Szymon Janczyk)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Julian Kowalski)

18:00 Eleven Sports 1 | CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak | Adam Zakrzewski)

18:55 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Czechowicz, Piotr Żelazny)

19:00 Eleven Sports 1 | CANAL+ Sport
LaLiga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski | Michał Kornacki)

19:50 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

20:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Michał Pol, Tomasz Smokowski, Janusz Basałaj, Roman Kołtoń, Edward Durda)

20:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol (Michał Mitrut)

20:15 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Losowanie 5. rundy (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: AFC Bournemouth – Arsenal Londyn (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Samuel Szczygielski)

 

Wtorek 28.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Adam Kotleszka, Przemysław Chruścielewski)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal: LaLiga (Michał Kornacki, Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

11:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Maciej Łuczak, Przemysław Pełka)

12:00 Weszło FM
To My Scyzory (Marcin Długosz, Michał Siejak, Łukasz Grabowski, Mirosław Smyła)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Nowa Zelandia (Adam Kotleszka, Michał Maciątek)

15:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Damian Gąska)

17:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Jakub Kręcidło)

17:00 Abstra
Piłkarski Poker (Konrad Szymański, Piotr Kędzierski, Piotr Żelazny)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – VFL Bochum (Patryk Mirosławski, Mateusz Majak)

18:30 Polsat Sport
Puchar Francji: Angers SCO – Stade Rennes (Szymon Rojek, Marcin Kalita)

19:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:00 Weszło FM
Niesamowite Opowieści Sportowe (Dariusz Urbanowicz, Adam Drygalski, Joanna Tokarska, Magdalena Piekarska-Twardochel, Piotr Sobczyk, Tomasz Madej, Andrzej Skorykow, Henryk Kwiatek, Łukasz Turzyński)

20:10 TVP Sport
Puchar Włoch: Studio (Rafał Patyra, Robert Podoliński, Jacek Magiera)

20:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Greuther Furth – FC St. Pauli (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:45 Eleven Sports 1
Puchar Ligi Angielskiej: Aston Villa – Leicester City (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:45 TVP Sport
Puchar Włoch: AC Milan – Torino FC (Aleksander Roj, Andrzej Strejlau)

20:55 Polsat Sport
Puchar Francji: AS Monaco – AS Saint-Etienne (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Dariusz Urbanowicz, Adam Drygalski)

22:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

 

Środa 29.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Mateusz Juza, Jakub Olkiewicz, Daniel Ciechański, Jakub Jabłoński, Joanna Dorociak)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Piotr Leśkiewicz, Joanna Depta)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Tomasz Stefankiewicz, Michał Zioło)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Dawid Cytrowski, Aleksandra Kropielnicka)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Tomasz Osowski)

17:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Michał Zachodny, Tomasz Zieliński, Gerard Juszczak, Łukasz Papuga)

18:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: VFB Stuttgart – FC Heidenheim (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

18:30 Polsat Sport News
Puchar Francji: Pau FC – Paris Saint-Germain (Tomasz Smokowski, Jacek Ziober)

19:00 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: Cultural Leonesa – Valencia CF (Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

19:00 TVPSport.pl
Puchar Hiszpanii: Rayo Vallecano – Villarreal CF (Hubert Bugaj, Adam Kotleszka)

20:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: VFL Osnabruck – SV Sandhausen (Julian Kowalski, Marcin Gazda)

20:45 Eleven Sports 1
Puchar Ligi Angielskiej: Manchester City – Manchester United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński – z Manchesteru)

20:45 CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Liverpool FC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

20:45 TVPSport.pl
Puchar Włoch: Inter Mediolan – ACF Fiorentina (Szymon Borczuch)

21:00 TVPSport.pl
Puchar Hiszpanii: Real Sociedad – CA Osasuna (Michał Zawacki, Dawid Król)

21:00 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: Real Saragossa – Real Madryt (Maciej Iwański, Marcin Żewłakow)

21:05 Polsat Sport News
Puchar Francji: Olympique Marsylia – RC Strasbourg (Piotr Przybysz, Marcin Kalita)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Wojciech Hadaj)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

 

Czwartek 30.01.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Adam Drygalski)

13:00 Weszło FM
Kiedyś to było: ME 2008 (Kamil Kania, Leszek Milewski, Błażej Dawidowicz)

15:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Adam Krokowski, Rafał Kusz, Tomasz Molenda)

16:00 Weszło FM
Jak Uczyć Futbolu (Przemysław Mamczak, Marcin Łazowski, Maksymilian Rogalski)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Bogusław Łobacz)

18:00 Newonce
Futbol i cała reszta (Przemysław Rudzki, Arkadiusz Sitarz, Tomasz Ćwiąkała)

18:00 Foot Truck Live
El Truck (Marcin Gazda, Piotr Urban)

19:00 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: FC Barcelona – CD Leganes (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Hamburger SV – FC Nurnberg (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:55 Polsat Sport
Puchar Francji: OGC Nice – Olympique Lyon (Mariusz Hawryszczuk, Tomasz Łapiński)

21:00 TVP Sport
Puchar Hiszpanii: CD Mirandes – Sevilla FC (Tomasz Jasina, Adam Kotleszka)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Kamil Gapiński, Kacper Błoński)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()