Rozkład jazdy [23-29.08.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 23.08.2019

15:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck (Łukasz Wiśniowski, Jakub Polkowski)

18:30 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: Erzgebirge Aue – VFB Stuttgart (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Granada CF – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Białegostoku)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski – z Białegostoku)

20:30 CANAL+ | CANAL+ Now
Bundesliga: FC Koln – Borussia Dortmund (Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała)

21:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Aston Villa – Everton FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

22:00 nSport+
LaLiga: Levante UD – Villarreal CF (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

22:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 24.08.2019

10:10 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 11:10 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Mateusz Rokuszewski, Adam Kotleszka, Tomasz Sokołowski, Piotr Włodarczyk)

13:00 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: Hannover 96 – Greuther Furth (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Norwich City – Chelsea Londyn (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

13:30 Eleven Sports 2
Championship: Derby County – West Bromwich Albion (Marcin Grzywacz)

14:30 Polsat Sport
1. liga: Podbeskiedzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński – z Bielska-Białej)

15:00 CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Arka Gdynia (Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda – z Krakowa)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Paweł Kapusta)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Bayer Leverkusen (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Werder Brema (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Borussia Monchengladbach (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

15:30 CANAL+
Bundesliga: FC Augsburg – Union Berlin (Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Crystal Palace (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

16:00 Eleven Sports 3
Championship: Stoke City – Leeds United (Michał Mitrut)

17:00 nSport+
LaLiga: CA Osasuna – SD Eibar (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

17:05 TVP Sport
Ekstraklasa: Studio (Maciej Adamiak, Maciej Szczęsny, Marek Citko)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | TVP Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław (Rafał Wolski, Radosław Majdan – z Gdańska)
(Sławomir Kwiatkowski, Sebastian Mila – z Gdańska)

18:00 Eleven Sports 2
Serie A: Parma Calcio – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

18:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Bayern Monachium (Marcin Grzywacz, Dominik Guziak)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

19:00 Eleven Sports 3
LaLiga: Real Madryt – Real Valladolid (Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski)

19:30 PolsatSport.pl
Liga czeska: Slavia Praga – Bohemians Praga (Grzegorz Michalewski)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Lech Poznań (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki – z Bełchatowa)

20:35 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: ACF Fiorentina – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:45 PolsatSport.pl
Eredivisie: SC Heerenveen – Twente Enschede (Tomasz Lach)

21:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Getafe CF – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

21:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Celta Vigo – Valencia CF (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Michał Wodziński, Remigiusz Jezierski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Tomasz Urban, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Niedziela 25.08.2019

01:30 Polsat Sport Extra
MLS: Philadelphia Union – DC United (Piotr Przybysz)

13:05 TVP 3
2. liga: Górnik Łęczna – GKS Katowice (Tomasz Jasina, Arkadiusz Onyszko – z Łęcznej)

13:30 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: Karlsruher SC – Hamburger SV (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

14:45 Polsat Sport Extra
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy (Szymon Rojek, Janusz Kudyba – z Sosnowca)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Korona Kielce (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – z Zabrza)

15:00 CANAL+ | CANAL+ 4K
Premier League: AFC Bournemouth – Manchester City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

15:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Bundesliga: RB Lipsk – Eintracht Frankfurt (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

17:00 Eleven Sports 3
LaLiga: RCD Mallorca – Real Sociedad (Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski)

17:00 CANAL+ Now
LaLiga: Deportivo Alaves – RCD Espanyol (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

17:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Newcastle United  (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Legia Warszawa (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Łodzi)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 4
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Piast Gliwice (Robert Skrzyński, Kazimierz Węgrzyn – z Lubina)

17:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Antoni Partum)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: Udinese Calcio – AC Milan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Hertha Berlin – VFL Wolfsburg (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

19:00 Eleven Sports 3
LaLiga: CD Leganes – Atletico Madryt (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

19:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Slovan Liberec – Sparta Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Rafał Gikiewicz)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: Sampdoria Genua – Lazio Rzym (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:45 Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – Genoa CFC (Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski)

20:45 Eleven Sports 3
Serie A: SPAL Ferrara – Atalanta Bergamo (Julian Kowalski)

20:45 Eleven Sports 4
Serie A: Hellas Werona – Bologna FC (Sebastian Chabiniak)

21:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
LaLiga: FC Barcelona – Real Betis (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Turbokozak (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Marcin Gortat)

22:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński, Michał Mitrut, Marcin Gazda)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Edward Durda, Piotr Domagała, Piotr Laboga)

 

Poniedziałek 26.08.2019

04:30 Polsat Sport Extra
MLS: Los Angeles FC – Los Angeles Galaxy (Paweł Ślęzak)

10:30 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Michał Gutka, Szymon Ratajczak)

14:00 Weszło FM
Stranieri (Mateusz Juza, Tomasz Lipiński, Marcin Długosz, Michał Pazdan)

15:30 CANAL+ Sport 18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk | Sebastian Chabiniak)

15:30 Polsat Sport | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Mariusz Pawlak)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Łukasz Budziłek, Adam Fedoruk, Karol Wójcik, Karol Niemczycki)

16:30 CANAL+ Sport 19:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Skróty meczów (Piotr Laboga | Marcin Pawłowski)

16:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol (Dominik Guziak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Płock (Marcin Rosłoń, Maciej Murawski – ze Szczecina)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

20:00 TVP Sport
Gol (Jacek Kurowski, Maciej Iwański, Robert Podoliński, Maciej Żurawski)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Kamil Kosowski)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Michał Pol, Roman Kołtoń, Tomasz Frankowski, Tomasz Smokowski, Jarosław Królewski)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Zbigniew Przesmycki, Aleksander Buksa)

20:30 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: FC St. Pauli — Holstein Kiel (Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński)

20:45 Eleven Sports 2
Serie A: Inter Mediolan – US Lecce (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

21:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstrapaka (Wojciech Brzozowski)

21:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

22:40 TVP Sport
Gol Retro

 

Wtorek 27.08.2019

10:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Bartosz Gleń, Przemysław Osiak, Jan Błachowicz, Grzegorz Proksa, Grzegorz Kaczmarczyk, Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Michał Kołodziejczyk, Izabela Kruk, Maja Strzelczyk)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Kazachstan (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk, Kamil Dębek)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk)

18:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak, Tomasz Urban)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

19:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Dariusz Wdowczyk, Tomasz Frankowski, Veljko Nikitović, Damian Seweryn)

19:30 Weszło FM
KTS Weszło (Daniel Ciechański, Dominik Klekowski, Łukasz Kominiak)

20:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasyka: Multiliga 11.05.2010 (Krzysztof Marciniak)

20:30 Weszło FM
Wspominamy legendy PZPN-u (Wojciech Piela, Samuel Szczygielski, Zdzisław Kręcina)

20:45 Eleven Sports 1
Puchar Ligi Angielskiej: Newport County – West Ham United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Crvena Zvezda Belgrad – Young Boys BSC (Tomasz Włodarczyk, Dariusz Kubicki)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Rosenborg Trondheim – Dinamo Zagrzeb (Tomasz Smokowski, Paweł Golański)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: FK Krasnodar – Olympiakos Pireus (Mateusz Borek, Artur Wichniarek)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:00 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Dariusz Wdowczyk)

 

Środa 28.08.2019

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Michał Knura, Justyna Krupa)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Paweł Przybyła)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Maciej Chudzik, Tomasz Łabiak, Filip Łabiak, Patryk Zarzeczański)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Dawid Cytrowski, Mateusz Szymandera)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Maciej Słomiński)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Dawid Król, Tomasz Witas)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny)

19:00 Polsat Sport Premium 1 20:35 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Mateusz Borek, Artur Wichniarek, Jerzy Engel, Roman Kosecki)
(Rafał Patyra, Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny)

19:30 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumlicz)

20:00 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

20:45 Eleven Sports 1
Puchar Ligi Angielskiej: Lincoln City – Everton FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Polsat Sport Premium 1 | TVP Sport
Liga Mistrzów: Ajax Amsterdam – APOEL Nikozja (Bożydar Iwanow, Paweł Golański)
(Maciej Iwański, Robert Podoliński)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Slavia Praga – CFR Cluj (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Club Brugge – LASK Linz (Tomasz Smokowski, Dariusz Kubicki)

23:25 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Wdowczyk)

 

Czwartek 29.08.2019

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Adam Dawidziuk, Piotr Mosór, Piotr Czachowski)

18:00 Foot Truck Live
El Truck (Marcin Gazda, Piotr Urban, Mikel Merino)

18:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport Extra | PolsatSport.pl | Eurosport 1
Liga Mistrzów: Losowanie fazy grupowej (Mateusz Borek, Tomasz Smokowski | Edward Durda)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Szymon Ratajczak)

20:10 TVP 2
Liga Europy: Studio (Rafał Patyra, Jacek Magiera, Sebastian Mila, Robert Podoliński)

20:45 TVP 2
Liga Europy: Glasgow Rangers – Legia Warszawa (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Glasgow)

22:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()