Rozkład jazdy [22-28.11.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 22.11.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Mateusz Juza, Leszek Kaźmierczak)

11:00 Fortuna | Newonce
Kurs na weekend (Piotr Kędzierski, Marcin Feddek, Tomasz Ćwiąkała)

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz, Miłosz Stępiński)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Wisła Płock (Filip Surma, Marcin Baszczyński – z Zabrza)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Erzgebirge Aue – FC St. Pauli (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Maciej Murawski – z Poznania)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lech Poznań – Piast Gliwice (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – Poznania)

20:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – SC Paderborn (Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała)

20:45 Eleven Sports 2
Championship: Fulham FC – Queens Park Rangers (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
LaLiga: Levante UD – RCD Mallorca (Marcin Pawłowski, Jakub Ostrowski)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk)

23:05 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 23.11.2019

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Leszek Kaźmierczak, Adam Drygalski)

11:15 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 12:15 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Łukasz Olkowicz, Marek Koźmiński)

12:40 Polsat Sport
1. liga: GKS Bełchatów – Warta Poznań (Tomasz Włodarczyk, Janusz Kudyba – z Bełchatowa)

13:00 Eleven Sports 1
LaLiga: CD Leganes – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Hamburger SV – Dynamo Drezno (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
Premier League: West Ham United – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:00 CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Korona Kielce – Raków Częstochowa (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Kielc)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Atalanta Bergamo – Juventus Turyn (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Bayern Monachium (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: Werder Brema – Schalke 04 Gelsenkirchen (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:30 CANAL+
Bundesliga: Union Berlin – Borussia Monchengladbach (Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Liverpool FC (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

16:00 Eleven Sports 3
LaLiga: Real Betis – Valencia CF (Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski)

17:00 Polsat Sport News
Liga czeska: Sigma Ołomuniec – Slavia Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

17:00 CANAL+ Now
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – SKN St. Polten (Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk)

17:00 TVP 2
Ekstraklasa: Studio (Jacek Kurowski, Robert Podoliński, Maciej Szczęsny)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | TVP 2
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Legia Warszawa (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – ze Szczecina)
(Szymon Borczuch, Marcin Żewłakow – ze Szczecina)

17:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: AC Milan – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak – z Mediolanu)

18:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Bundesliga: RB Lipsk – FC Koln (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

18:30 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
Premier League: Manchester City – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

18:30 nSport+
LaLiga: Granada CF – Atletico Madryt (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

19:45 Polsat Sport News
Eredivisie: Ajax Amsterdam – Heracles Almelo (Paweł Ślęzak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – ŁKS Łódź (Przemysław Pełka, Wojciech Jagoda – z Gdańska)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Torino FC – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

21:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
LaLiga: Real Madryt – Real Sociedad (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

21:20 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Rafał Dębiński, Andrzej Juskowiak)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Paweł Paczul, Daniel Ciechański)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Marcin Grzywacz, Tomasz Urban, Michał Mitrut, Marcin Gazda)

 

Niedziela 24.11.2019

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Leszek Kaźmierczak)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Marcin Feddek, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński)

12:00 Eleven Sports 2
LaLiga: RCD Espanyol – Getafe CF (Marcin Pawłowski, Jakub Ostrowski)

12:15 Polsat Sport News
Eredivisie: FC Groningen – Feyenoord Rotterdam (Paweł Ślęzak)

12:30 Eleven Sports 1
Serie A: Bologna FC – Parma Calcio (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

12:40 Polsat Sport
1. liga: Stomil Olsztyn – Radomiak Radom (Szymon Rojek, Dariusz Kubicki – z Olsztyna)

13:00 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
Championship: Middlesbrough FC – Hull City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

13:05 TVP 3
2. liga: Widzew Łódź – Bytovia Bytów (Hubert Bugaj, Tomasz Sokołowski – z Łodzi)

14:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: CA Osasuna – Athletic Bilbao (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

14:30 Polsat Sport News
Eredivisie: PSV Eindhoven – SC Heerenveen (Piotr Przybysz)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: Hellas Werona – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: AS Roma – Brescia Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00 Eleven Sports 4
Serie A: Sassuolo Calcio – Lazio Rzym (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

15:00 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn – z Białegostoku)

15:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: FC Augsburg – Hertha Berlin (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

16:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: SD Eibar – Deportivo Alaves (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

17:30 CANAL+ Sport
Premier League: Sheffield United – Manchester United (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

17:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Wisła Kraków (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Wrocławia)

17:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Antoni Partum)

18:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Sampdoria Genua – Udinese Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:00 Eleven Sports 2
Bundesliga: TSG Hoffenheim – FSV Mainz 05 (Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński)

18:30 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Villarreal CF – Celta Vigo (Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski, Aleksandar Vuković)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Jakub Białek)

20:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Piotr Urban)

20:45 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: US Lecce – Cagliari Calcio (Julian Kowalski, Dominik Guziak)

21:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Real Valladolid – Sevilla FC (Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda)

21:05 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Turbokozak (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Karol Świderski, Agnieszka Radwańska)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Jakub Białek)

23:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda, Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński, Julian Kowalski, Filip Kapica)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Piotr Laboga)

 

Poniedziałek 25.11.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Mateusz Juza)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal (Piotr Domagała, Maciej Murawski, Michał Zachodny)

10:30 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk, Michał Okoński)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: US Lecce – Cagliari Calcio (Julian Kowalski, Dominik Guziak)

15:20 CANAL+ Sport 18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk | Sebastian Chabiniak)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Grzegorz Lech, Sebastian Bonecki, Jarosław Klauzo)

16:25 CANAL+ Sport 19:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Skróty meczów (Piotr Laboga | Marcin Pawłowski)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Zagłębie Lubin (Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

18:00 Polsat Sport Extra
Liga czeska: FC Slovacko – FK Jablonec (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Czechowicz, Piotr Żelazny)

20:00 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Marek Citko, Robert Podoliński)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Maciej Murawski, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski, Adam Godlewski, Jacek Bednarz)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Tomasz Smokowski, Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Łukasz Brzeziński, Wojciech Papuga)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Leszek Milewski, Daniel Ciechański, Artur Skowronek, Wojciech Cygan, Przemysław Płacheta)

20:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:30 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: Hannover 96 – SV Darmstadt (Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak)

20:45 Eleven Sports 2
Serie A: SPAL Ferrara – Genoa CFC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Aston Villa – Newcastle United (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

21:45 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Leszek Milewski, Daniel Ciechański)

22:35 TVP Sport
Gol Retro

23:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek)

 

Wtorek 26.11.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Leszek Kaźmierczak, Adam Drygalski)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal na Wyspach (Grzegorz Kaczmarczyk, Marcin Rosłoń, Michał Gutka)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Liban (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Juventus Turyn – Atletico Madryt (Paweł Ślęzak)

16:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Real Madryt – Paris Saint-Germain (Robert Zieliński)

16:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:00 Newonce
2AngryMen (Filip Kapica, Michał Gąsiorowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Studio (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Hajto, Artur Wichniarek, Wojciech Kowalewski)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Lokomotiv Moskwa – Bayer Leverkusen (Mateusz Borek, Jacek Zieliński)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Galatasaray Stambuł – Club Brugge (Mariusz Hawryszczuk, Jacek Ziober)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasyka: Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 02.03.2008 (Krzysztof Marciniak)

20:00 TVP Sport
Gala 50 najbardziej wpływowych osób w polskim sporcie

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Real Madryt – Paris Saint-Germain (Cezary Kowalski, Paweł Golański – z Madrytu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Crvena Zvezda Belgrad – Bayern Monachium (Tomasz Smokowski, Adam Matysek)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Juventus Turyn – Atletico Madryt (Bożydar Iwanow, Piotr Czachowski)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Tottenham Hotspur – Olympiakos Pireus (Piotr Przybysz, Maciej Żurawski)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Manchester City – Szachtar Donieck (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Niedzielan)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Atalanta Bergamo – Dinamo Zagrzeb (Marcin Lepa, Piotr Koźmiński)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Wojciech Kowalczyk)

23:05 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Szymon Rojek)

 

Środa 27.11.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Adam Drygalski)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Stanisław Madej, Anna Kozińska)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Krzysztof Brommer, Łukasz Wolsztyński, Jan Żurek)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Maciej Chudzik, Daniel Przybysz, Patryk Zarzeczański)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Piotr Chołdrych, Mateusz Szymandera)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: FC Barcelona – Borussia Dortmund (Robert Zieliński)

16:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Liverpool FC – SSC Napoli (Jakub Baranowski)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Czesław Boguszewicz, Jacek Paszulewicz)

16:25 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

16:55 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumlicz)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

17:00 Kick Off YT
Kick Off (Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka, Wojciech Piela)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny)

18:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport Premium 3 PPV 20:05 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Jerzy Engel, Paolo Cozza)
(Jacek Kurowski, Marek Citko, Sebastian Mila)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Valencia CF – Chelsea Londyn (Tomasz Smokowski, Maciej Żurawski)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Zenit Sankt Petersburg – Olympique Lyon (Grzegorz Michalewski, Adam Matysek)

20:45 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

21:00 Polsat Sport Premium 1 | TVP 1
Liga Mistrzów: Liverpool FC – SSC Napoli (Marcin Feddek, Roman Kołtoń – z Liverpoolu)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Liverpoolu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Borussia Dortmund (Mateusz Borek, Jacek Zieliński)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Slavia Praga – Inter Mediolan (Bożydar Iwanow, Piotr Czachowski)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Lille OSC – Ajax Amsterdam (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Niedzielan)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: RB Lipsk – Benfica Lizbona (Szymon Rojek, Tomasz Hajto)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: KRC Genk – Red Bull Salzburg (Piotr Przybysz, Paweł Golański)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Daniel Ciechański)

23:05 TVP Sport 23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Rafał Patyra, Robert Podoliński)
(Przemysław Iwańczyk)

 

Czwartek 28.11.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Kamil Gapiński)

13:00 Weszło FM
Magazyn Ligi Mistrzów (Kamil Kania, Sebastian Wach, Przemysław Pełka, Tomasz Lipiński)

16:00 Weszło FM
Jak Uczyć Futbolu (Przemysław Mamczak, Waldemar Warchoł)

16:50 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: FK Astana – Manchester United (Jakub Baranowski)

17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Przemysław Iwańczyk, Adam Matysek, Paweł Kryszałowicz, Marek Jóźwiak, Jakub Wawrzyniak)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski, Maciej Śliwowski)

18:00 Foot Truck Live
El Truck (Marcin Gazda, Piotr Urban)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Feyenoord Rotterdam – Glasgow Rangers (Cezary Kowalski, Maciej Żurawski)

18:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Wolfsberger AC – Borussia Monchengladbach (Andrzej Janisz)

18:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Basaksehir Stambuł – AS Roma (Robert Zieliński, Piotr Koźmiński)

18:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Young Boys BSC – FC Porto (Piotr Przybysz)

18:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: CSKA Moskwa – Ludogorets Razgrad (Grzegorz Michalewski)

20:00 Onet
LaLiga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota, Aleksandra Wasung)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Tomasz Lipiński)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Kącik klubowy

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Arsenal Londyn – Eintracht Frankfurt (Tomasz Włodarczyk, Artur Wichniarek)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Celtic Glasgow – Stade Rennais (Tomasz Lach, Jacek Ziober)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Sporting Lizbona – PSV Eindhoven (Mariusz Hawryszczuk, Dariusz Kubicki)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Malmo FF – Dynamo Kijów (Marcin Kalita)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Sevilla FC – Qarabag Agdam (Bartłomiej Rabij)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Lazio Rzym – CFR Cluj (Marcin Lepa, Piotr Czachowski)

21:10 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Skróty meczów (Szymon Rojek)

0
1
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()