Rozkład jazdy 20-26.07.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 20.07.2018

17:40 Polsat Sport
1. liga: Garbarnia Kraków – Stal Mielec (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński – z Krakowa)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Miedź Legnica – Pogoń Szczecin (Tomasz Lach, Maciej Terlecki – z Legnicy)

20:00 CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Białegostoku)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski – z Białegostoku)

 

Sobota 21.07.2018

02:55 TVP Sport
Mecz towarzyski: Manchester City – Borussia Dortmund (Szymon Borczuch, Rafał Ulatowski)

15:25 Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Bayern Monachium – Paris Saint-Germain (Tomasz Jasina, Robert Podoliński)

15:25 CANAL+ Sport; nSport+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Cracovia Kraków (Robert Skrzyński, Krzysztof Przytuła – z Wrocławia)

17:40 Polsat Sport
1. liga: Odra Opole – GKS Tychy (Szymon Rojek, Waldemar Prusik – z Opola)

17:55 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Arka Gdynia (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda – z Krakowa)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Zagłębie Lubin (Marcin Rosłoń, Maciej Murawski – z Warszawy)

21:25 Eurosport 1
MLS: Atlanta United – DC United (Adam Kotleszka)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki)

 

Niedziela 22.07.2018

15:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Korona Kielce (Przemysław Pełka, Maciej Murawski – z Zabrza)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Wisła Płock – Lech Poznań (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda – z Płocka)

20:00 CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski, Carlitos)

21:50 TVP Sport
Mecz towarzyski: Studio (Maciej Adamiak, Adam Kotleszka)

21:55 TVP Sport
Mecz towarzyski: Liverpool FC – Borussia Dortmund (Tomasz Jasina)

 

Poniedziałek 23.07.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Piotr Domagała, Tomasz Lipiński, Jakub Polkowski)

12:30 Łączy nas piłka; TVP Sport; Polsat Sport Extra
Konferencja prasowa PZPN (Jakub Kwiatkowski, Zbigniew Boniek, Jerzy Brzęczek)

17:55 Eurosport 1
Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice (Michał Zawacki, Sławomir Chałaśkiewicz – z Sosnowca)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Marek Jóźwiak)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Jerzy Brzęczek)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Jakub Białek, Damian Smyk, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk)

20:25 TVP Sport
4-4-2 (Marcin Rams, Jerzy Engel, Piotr Koźmiński, Piotr Żelazny)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Krzysztof Stanowski, Maciej Szczęsny, Dominik Nowak)

20:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Bożydar Iwanow, Tomasz Łapiński, Mirosław Hajdo, Janusz Kudyba)

21:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:05 TVP Sport
Gol Ekstra (Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Maciej Szczęsny, Leszek Ojrzyński)

 

Wtorek 24.07.2018

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Estonia (Adam Kotleszka)

15:25 Eleven Sports 1
Mecz towarzyski: Kerala Blasters – Melbourne City (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:30 Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Michał Zawacki)

19:00 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Jacek Kurowski, Jacek Bednarz, Jacek Magiera, Maciej Szczęsny – z Warszawy)

20:55 TVP Sport; TVP 1
Liga Mistrzów: Legia Warszawa – Spartak Trnawa (Szymon Borczuch, Marek Jóźwiak – z Warszawy)

 

Środa 25.07.2018

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Damian Gołąb, Bartosz Karcz)

13:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Adrian Nowak, Radosław Nawrot, Maciej Sypuła)

 

Czwartek 26.07.2018

00:55 Eleven Sports 1
Mecz towarzyski: Espanyol Barcelona – Richmond Kickers (Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda)

00:55 TVP Sport
Mecz towarzyski: Juventus Turyn – Bayern Monachium / Borussia Dortmund – Benfica Lizbona / Manchester City – Liverpool FC

00:55 Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Juventus Turyn – Bayern Monachium (Tomasz Jasina)

01:55 Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Borussia Dortmund – Benfica Lizbona (Aleksander Roj)

01:55 Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Manchester City – Liverpool FC (Adam Kotleszka)

03:55 TVP Sport
Mecz towarzyski: AS Roma – Tottenham Hotspur / AC Milan – Manchester United

03:55 Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: AS Roma – Tottenham Hotspur (Hubert Bugaj)

04:55 Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: AC Milan – Manchester United (Szymon Borczuch, Marek Jóźwiak)

10:00 Weszło FM
Olek Wandzel podcast: Cyprian Majcher

13:00 TVP Sport
Mecz towarzyski: Studio (Jan Piasecki, Adam Kotleszka, Andrzej Strejlau)

13:25 TVP Sport
Mecz towarzyski: Atletico Madryt – Arsenal Londyn (Sławomir Kwiatkowski, Andrzej Strejlau)

14:00 Weszło FM
Curva Nord (Michał Borkowski, Dominik Mucha, Bartosz Szulga)

15:00 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Piotr Mosór, Karol Kownacki, Michał Adamczewski)

18:30 Polsat Sport
Liga Europy: Studio (Marcin Lepa, Agnieszka Syczewska – z Białegostoku)

19:15 Polsat Sport; Super Polsat
Liga Europy: Jagiellonia Białystok – Rio Ave FC (Bożydar Iwanow, Tomasz Łapiński – z Białegostoku)

19:55 Polsat Sport Extra
Liga Europy: Górnik Zabrze – AS Trencin (Cezary Kowalski, Mariusz Śrutwa – z Zabrza)

3
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (0)

Dodaj komentarz

Powiadom o
wpDiscuz