Rozkład jazdy [18-24.10.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 18.10.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Adam Drygalski)

11:00 Fortuna | Newonce
Kurs na weekend (Piotr Kędzierski, Tomasz Ćwiąkała, Tomasz Łapiński)

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz, Witold Szabłowski)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck (Łukasz Wiśniowski, Jakub Polkowski, Radosław Majewski)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin (Cezary Olbrycht, Tomasz Wieszczycki – z Lubina)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Erzgebirge Aue – FC Nurnberg (Patryk Mirosławski, Mateusz Majak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Krakowa)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Piast Gliwice (Przemysław Pełka, Radosław Majdan – z Krakowa)

20:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

20:45 Eleven Sports 2
Championship: Cardiff City – Sheffield Wednesday (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:45 Polsat Sport Extra
1. liga: Miedź Legnica – Stomil Olsztyn (Marcin Feddek, Janusz Kudyba – z Legnicy)

21:00 CANAL+ Sport 2 | nSport+
LaLiga: Granada CF – CA Osasuna (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

21:40 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Daniel Ciechański, Wojciech Kowalczyk)

 

Sobota 19.10.2019

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Leszek Kaźmierczak)

11:00 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 12:00 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Marcin Brenda, Paweł Brudnicki, Michał Listkiewicz, Daniel Stefański)

13:00 Eleven Sports 1
LaLiga: SD Eibar – FC Barcelona (Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak)

13:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: FC St. Pauli – SV Darmstadt (Michał Mitrut, Mateusz Majak)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – West Ham United (Krzysztof Marciniak, Michał Gutka)

13:30 Eleven Sports 3
Championship: Blackburn Rovers – Huddersfield Town (Marcin Grzywacz)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Płock (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda – z Kielc)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Lazio Rzym – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Paweł Kapusta)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: FC Augsburg – Bayern Monachium (Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński)

15:30 Eleven Sports 3
Bundesliga: Union Berlin – SC Freiburg (Julian Kowalski, Marcin Gazda)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – FSV Mainz 05 (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

16:00 CANAL+
LaLiga: Atletico Madryt – Valencia CF (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Newcastle United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

17:00 TVP 2
Ekstraklasa: Studio (Maciej Adamiak, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K | TVP 2
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lech Poznań (Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski – z Warszawy)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau – z Warszawy)

17:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Antoni Partum)

17:45 Polsat Sport
1. liga: Warta Poznań – Zagłębie Sosnowiec (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński – Grodziska Wielkopolskiego)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: SSC Napoli – Hellas Werona (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

18:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Getafe CF – CD Leganes (Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski)

18:30 CANAL+
Bundesliga: Borussia Dortmund – Borussia Monchengladbach (Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Manchester City (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

18:30 Polsat Sport News
Eredivisie: RKC Waalwijk – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

19:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Slavia Praga – FK Pribram (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Cracovia Kraków (Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski – z Białegostoku)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Dominik Guziak)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Juventus Turyn – Bologna FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:45 Polsat Sport Extra
Eredivisie: FC Utrecht – PSV Eindhoven (Tomasz Włodarczyk)

21:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
LaLiga: RCD Mallorca – Real Madryt (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Adam Drygalski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński, Marcin Gazda)

 

Niedziela 20.10.2019

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Adam Kotleszka)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Radosław Majewski)

12:00 Eleven Sports 3
LaLiga: Deportivo Alaves – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski)

12:30 Eleven Sports 1
Serie A: Sassuolo Calcio – Inter Mediolan (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

13:00 Weszło TV
Klasa A: KTS Weszło Warszawa – Wkra Pomiechówek (Mateusz Juza, Bartłomiej Szczęśniak – z Warszawy)

13:05 TVP 3
2. liga: Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna (Szymon Borczuch – z Siedlec)

13:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: VFB Stuttgart – Holstein Kiel (Marcin Grzywacz, Tomasz Urban)

14:00 CANAL+ Sport
LaLiga: Real Sociedad – Real Betis (Piotr Glamowski, Tomasz Ćwiąkała)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Dominik Mucha, Antoni Partum)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: Sampdoria Genua – AS Roma (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: Cagliari Calcio – SPAL Ferrara (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

15:00 CANAL+ | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Gdyni)

15:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Bundesliga: FC Koln – SC Paderborn (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

16:00 nSport+
LaLiga: RCD Espanyol – Villarreal CF (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

16:30 CANAL+ Sport
Bitwa o Anglię (Piotr Domagała, Przemysław Rudzki, Tomasz Ćwiąkała, Kamil Kosowski)
(Adam Ostrowski – z Manchesteru)

16:45 Polsat Sport News
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam – Heracles Almelo (Piotr Przybysz)

17:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – ŁKS Łódź (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda – z Zabrza)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
Premier League: Manchester United – Liverpool FC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny – z Manchesteru)

18:00 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Schalke 04 Gelsenkirchen (Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk)

18:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: FK Teplice – Sparta Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

18:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Parma Calcio – Genoa CFC (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:30 Eleven Sports 2
LaLiga: Athletic Bilbao – Real Valladolid (Michał Mitrut)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Filip Surma, Grzegorz Mielcarski, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski, Tom Hateley)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: AC Milan – US Lecce (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

21:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Sevilla FC – Levante UD (Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak)

21:00 Polsat Sport Extra
MLS: Philadelphia Union – New York Red Bulls (Paweł Ślęzak)

21:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Turbokozak Extra (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Michał Żyro, Antoni Królikowski)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Marcin Grzywacz, Marcin Pawłowski)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Piotr Laboga)

 

Poniedziałek 21.10.2019

02:30 Polsat Sport Extra
MLS: Minnesota United – Los Angeles Galaxy (Robert Zieliński)

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Mateusz Juza)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal po weekendzie (Piotr Domagała, Radosław Majdan, Maciej Wąsowski)

10:30 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Michał Skiba, Piotr Domagała)

15:30 CANAL+ Sport 18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk | Sebastian Chabiniak)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Patryk Rachwał, Paweł Cretti)

16:30 CANAL+ Sport 19:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Skróty meczów (Adrian Olek | Marcin Pawłowski)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław (Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda – z Bełchatowa)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Czechowicz, Piotr Żelazny)

20:00 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Sebastian Mila, Robert Podoliński)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Radosław Majdan, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski, Tomasz Ćwiąkała, Mariusz Piekarski)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Michał Pol, Jarosław Chomczyk, Maciej Leszczyński, Błażej Gwozdowski, Karol Chowański)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Szymon Podstufka, Daniel Ciechański, Michał Nalepa, Damian Rasak)

20:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Artur Derbin, Mikołaj Grzelak)

20:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:10 Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Losowanie 1. rundy (Marcin Grzywacz)

20:30 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – Hamburger SV (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

20:45 Eleven Sports 2
Serie A: Brescia Calcio – ACF Fiorentina (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Sheffield United – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

21:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Szymon Podstufka, Daniel Ciechański)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:35 TVP Sport
Gol Retro

 

Wtorek 22.10.2019

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Wojciech Piela)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Sport FB
Radio Canal na wyspach (Piotr Domagała, Przemysław Pełka, Jacek Stańczyk)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Liga CONCACAF (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Robert Juszczyk)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Atletico Madryt – Bayer Leverkusen

16:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Club Brugge – Paris Saint-Germain

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

17:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Jakub Kręcidło, Maciej Leszczyński)

18:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Bogusław Leśnodorski)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Studio (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Wojciech Kowalewski, Janusz Panasewicz)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Atletico Madryt – Bayer Leverkusen (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Szachtar Donieck – Dinamo Zagrzeb (Grzegorz Michalewski, Dariusz Kubicki)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasyka: Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów 12.05.2013 (Krzysztof Marciniak)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Juventus Turyn – Lokomotiv Moskwa (Mateusz Borek, Roman Kołtoń – z Turynu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Olympiakos Pireus – Bayern Monachium (Cezary Kowalski, Adam Matysek)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Club Brugge – Paris Saint-Germain (Tomasz Smokowski, Jacek Ziober)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Tottenham Hotspur – Crvena Zvezda Belgrad (Mariusz Hawryszczuk, Maciej Żurawski)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Galatasaray Stambuł – Real Madryt (Tomasz Włodarczyk, Paweł Golański)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Manchester City – Atalanta Bergamo (Marcin Lepa, Piotr Czachowski)

23:00 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Marcin Ryszka)

23:05 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Dariusz Wdowczyk)

 

Środa 23.10.2019

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Leszek Kaźmierczak, Marcin Ryszka, Przemysław Babiarz)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Maciej Stolarczyk)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Jarosław Skrobacz, Adrian Błąd, Krzysztof Brommer, Jakub Kubielas)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Maciej Chudzik, Daniel Przybysz, Rafał Kusz)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Józef Djaczenko, Mateusz Szymandera)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Ajax Amsterdam – Chelsea Londyn

16:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Korona Kielce – Real Saragossa (Paweł Ślęzak, Jakub Polkowski – z Kielc)

16:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Młodzieżowa: Inter Mediolan – Borussia Dortmund

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Tomasz Osowski, Janusz Kupcewicz)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny)

18:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport Premium 3 PPV 19:35 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Artur Wichniarek, Dariusz Wdowczyk, Adam Matysek)
(Jacek Kurowski, Marek Citko, Robert Podoliński)

18:30 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumlicz)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Ajax Amsterdam – Chelsea Londyn (Cezary Kowalski, Dariusz Kubicki)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: RB Lipsk – Zenit Sankt Petersburg (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

19:00 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Slavia Praga – FC Barcelona (Bożydar Iwanow, Libor Pala – z Pragi)

21:00 Polsat Sport Premium 2 | TVP 1
Liga Mistrzów: Inter Mediolan – Borussia Dortmund (Mateusz Borek, Roman Kołtoń – z Mediolanu)
(Maciej Iwański, Marcin Żewłakow – z Mediolanu)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Benfica Lizbona – Olympique Lyon (Szymon Rojek, Piotr Koźmiński)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Red Bull Salzburg – SSC Napoli (Piotr Przybysz, Piotr Czachowski)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: KRC Genk – Liverpool FC (Marcin Feddek, Maciej Żurawski)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Lille OSC – Valencia CF (Tomasz Smokowski, Jacek Ziober)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Wojciech Hadaj)

23:05 TVP Sport 23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Rafał Patyra, Maciej Szczęsny)
(Przemysław Iwańczyk, Adam Matysek)

 

Czwartek 24.10.2019

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Bartłomiej Szczęśniak)

13:00 Weszło FM
Magazyn Ligi Mistrzów (Kamil Kania, Dominik Piechota, Rafał Nahorny, Michał Trela)

16:00 Weszło FM
Jak Uczyć Futbolu (Przemysław Mamczak, Bartłomiej Zalewski)

17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Jerzy Mielewski, Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Marek Jóźwiak)

17:30 Polsat Sport
1. liga: Odra Opole – Stal Mielec (Mariusz Hawryszczuk, Janusz Kudyba – z Opola)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Adam Dawidziuk, Piotr Kamieniecki, Piotr Wesołowicz)

18:00 Foot Truck Live
El Truck (Marcin Gazda, Łukasz Wiśniowski)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: FC Porto – Glasgow Rangers (Cezary Kowalski, Paweł Golański)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Partizan Belgrad – Manchester United (Marcin Feddek, Dariusz Kubicki)

18:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Young Boys BSC – Feyenoord Rotterdam (Piotr Przybysz, Piotr Koźmiński)

18:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: AS Roma – Borussia Monchengladbach (Paweł Ślęzak, Adam Matysek)

18:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Besiktas Stambuł – SC Braga (Tomasz Lach, Jacek Zieliński)

18:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Slovan Bratysława – Wolverhampton Wanderers (Marcin Kalita)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Adrian Olek)

20:00 Onet
LaLiga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

21:00 Weszło FM
Misja Kongo (Krzysztof Stanowski, Bogusław Leśnodorski, Dominik Ebebenge)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Arsenal Londyn – Vitoria Guimaraes (Tomasz Włodarczyk, Artur Wichniarek)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Celtic Glasgow – Lazio Rzym (Marcin Lepa, Maciej Żurawski)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Dynamo Kijów – FC Kopenhaga (Grzegorz Michalewski, Piotr Czachowski)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: PSV Eindhoven – LASK Linz (Robert Zieliński)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Eintracht Frankfurt – Standard Liege (Andrzej Janisz, Filip Jastrzębski)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Sporting Lizbona – Rosenborg Trondheim (Jakub Polkowski, Jacek Ziober)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Skróty meczów (Szymon Rojek, Dariusz Dziekanowski)

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()