Rozkład jazdy 18-24.05.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 18.05.2018

00:10 SportKlub
Copa Libertadores: Club Atletico Penarol – The Strongest (Julian Kowalski)

14:00 Zapinamy Pasy
Halo, tu mundial! (Artur Kwiatkowski, Krystian Porębski)

16:30 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski, Jakub Białek, Jakub Radomski)

18:10 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: Karlsruher SC – Erzgebirge Aue (Patryk Mirosławski, Mateusz Majak)

20:40 Polsat Sport
1. liga: Odra Opole – Ruch Chorzów (Tomasz Włodarczyk, Tomasz Łapiński – z Opola)

 

Sobota 19.05.2018

11:00 Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Marek Jóźwiak, Maciej Szczęsny, Michał Pol)

12:55 Eleven Sports 1; Eleven Sports 4
La Liga: Celta Vigo – Levante UD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

14:55 Eleven Sports 1
Serie A: Juventus Turyn – Hellas Werona (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

14:55 Polsat Sport
1. liga: GKS Katowice – GKS Tychy (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Katowic)

15:55 Polsat Sport Extra
Liga czeska: Viktoria Pilzno – FK Teplice (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

16:10 Eleven Sports 2
La Liga: Leganes CD – Real Betis (Michał Mitrut)

17:00 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Studio (Mateusz Majak, Jarosław Koliński, Michał Zachodny)

17:00 CANAL+ Sport
Multiliga+ (Żelisław Żyżyński, Filip Surma, Mirosław Szymkowiak, Maciej Murawski, Marek Jóźwiak)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Sandecja Nowy Sącz (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Gdańska)

17:55 CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Pogoń Szczecin (Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

17:55 nSport+
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Śląsk Wrocław (Piotr Laboga, Kamil Kosowski – z Gdyni)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Termalica Nieciecza (Julian Kowalski, Maciej Terlecki – z Gliwic)

18:10 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Chelsea Londyn – Manchester United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński – z Londynu)

18:25 Eleven Sports 2
La Liga: Sevilla FC – Deportivo Alaves (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25 Eleven Sports 3
La Liga: Malaga CF – Getafe CF (Dominik Guziak, Michał Świerżyński)

18:25 Eleven Sports 4
La Liga: Las Palmas UD – Girona FC (Piotr Dumanowski, Tomasz Ćwiąkała)

18:25 Polsat Sport Extra
Liga ukraińska: Dynamo Kijów – Szachtar Donieck (Mariusz Hawryszczuk, Robert Zieliński)

18:55 TVP 1
Orły Nawałki: Sławomir Peszko (Sylwia Dekiert)

19:50 TVP 1
Puchar Niemiec: Studio (Rafał Patyra, Adam Matysek, Robert Podoliński)

19:55 TVP 1
Puchar Niemiec: Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt (Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Berlina)

19:55 Eurosport 2
MLS: New York City – Colorado Rapids (Michał Zawacki)

20:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: Villarreal CF – Real Madryt (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

20:55 Eleven Sports 2; Eleven Sports 4
Ligue 1: Olympique Marsylia – Amiens SC (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:55 Eleven Sports 3
Ligue 1: Olympique Lyon – OGC Nice (Dominik Guziak, Stefan Białas)

23:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Marcin Pawłowski, Michał Mitrut, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

 

Niedziela 20.05.2018

11:00 Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Michał Listkiewicz)

11:55 Eleven Sports 1; Eleven Sports 4
La Liga: Valencia CF – Deportivo La Coruna (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

14:55 Eleven Sports 2
Serie A: Genoa CFC – Torino FC (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

16:10 Eleven Sports 1
La Liga: Athletic Bilbao – Espanyol Barcelona (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

16:25 SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Admira Wacker (Adam Kotleszka)

17:00 TOK FM
Przy Niedzieli o sporcie (Przemysław Iwańczyk, Urszula Radwańska, Robert Motyka, Jakub Polkowski)

17:00 Eleven Sports 2
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

17:00 CANAL+ Sport
Multiliga+ (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Przytuła, Antoni Łukasiewicz, Sławomir Stempniewski)

17:45 TVP 2
Ekstraklasa: Studio (Szymon Borczuch, Paweł Janas, Tomasz Rząsa)

17:55 CANAL+; TVP 2
Ekstraklasa: Lech Poznań – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Poznania)
(Maciej Iwański, Andrzej Strejlau – z Poznania)

17:55 CANAL+ Now
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Wisła Kraków (Adam Marchliński, Marcin Baszczyński – z Zabrza)

17:55 CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Wisła Płock (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Białegostoku)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Korona Kielce – Zagłębie Lubin (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Kielc)

17:55 Eleven Sports 4
Serie A: SPAL Ferrara – Sampdoria Genua (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

17:55 Eleven Sports 3
Serie A: AC Milan – ACF Fiorentina (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

17:55 Eleven Sports 2
Serie A: SSC Napoli – FC Crotone (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:25 Eleven Sports 1
La Liga: Atletico Madryt – Eibar SD (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

20:00 Eleven Sports 2
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Dominik Guziak)

20:40 Eleven Sports 2
Serie A: Lazio Rzym – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:40 Eleven Sports 3; Eleven Sports 4
Serie A: Sassuolo Calcio – AS Roma (Julian Kowalski, Filip Kapica)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: FC Barcelona – Real Sociedad (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

21:55 Eurosport 1
MLS: Chicago Fire – Houston Dynamo (Adam Kotleszka)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda, Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

 

Poniedziałek 21.05.2018

00:55 Eurosport 1
MLS: Atlanta United – New York Red Bulls (Edward Durda)

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Piotr Domagała, Tomasz Lipiński)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

11:00 Zapinamy Pasy
Ekstra Tajm (Piotr Glamowski, Robert Podoliński, Sebastian Staszewski, Marcin Żewłakow)

12:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Szymon Podstufka, Jakub Bokiej)

13:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Mariusz Bielski, Dawid Król, Bartosz Radecki)

14:00 Weszło FM
Na Moskwę! (Karol Bochenek, Żelisław Żyżyński)

14:00 Zapinamy Pasy
Magazyn 1. ligi (Gabriel Rogaczewski, Adam Delimat)

14:00 Polsat Sport News
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Adam Nawałka, Tomasz Iwan)

16:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Piotr Koźmiński, Piotr Żelazny)

18:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Paweł Paczul, Szymon Podstufka, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk)

18:00 Eleven Sports 1
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

18:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

19:00 CANAL+ Sport
Liga Europy: Podsumowanie sezonu (Piotr Glamowski, Michał Kornacki)

19:00 Eleven Sports 1
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:00 CANAL+
Gala Ekstraklasy (Krzysztof Marciniak)
(Daria Kabała-Malarz, Grzegorz Mielcarski)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Tomasz Sokołowski)

20:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Ekstraklasy (Piotr Glamowski)

20:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Holstein Kiel – VFL Wolfsburg (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

20:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Marcin Jaroszewski)

20:35 TVP Sport
Pożegnalny mecz Andrei Pirlo (Aleksander Roj, Andrzej Strejlau)

20:55 Eurosport 1
MLS: Montreal Impact – Los Angeles Galaxy (Adam Kotleszka)

22:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Lig Zagranicznych (Artur Kwiatkowski)

 

Wtorek 22.05.2018

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Meksyk (Adam Kotleszka)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:10 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: Erzgebirge Aue – Karlsruher SC (Julian Kowalski, Mateusz Majak)

18:55 Eleven Sports 3
Mecz towarzyski: Nigeria – Atletico Madryt (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

22:00 Eleven Sports 2
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 23.05.2018

02:25 SportKlub
Copa Libertadores: Cruzeiro Belo Horizonte – Racing Club de Avellaneda (Julian Kowalski)

09:00 Onet
English Breakfast Extra (Przemysław Rudzki, Jerzy Dudek)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Michał Knura, Bartosz Karcz)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Leszek Błażyński, Paweł Bochniewicz)

13:00 Zapinamy Pasy
Radio Brazylia (Bartłomiej Rabij)

17:35 TVP Sport
Jedziemy na mundial (Maciej Iwański, Jonathan Wilson)

20:30 CANAL+ Sport
Premier League: Naj, naj… 2017/18 (Przemysław Pełka, Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny, Przemysław Rudzki)

20:40 Eleven Sports 1
Ligue 1: AC Ajaccio – Toulouse FC (Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak)

22:30 Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Michał Zawacki)

 

Czwartek 24.05.2018

02:40 SportKlub
Copa Libertadores: River Plate – Flamengo Rio de Janeiro (Bartłomiej Rabij)

09:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

10:00 Weszło FM
Olek Wandzel podcast: Krzysztof Materna

14:00 Weszło FM
Curva Nord (Michał Borkowski, Dominik Mucha)

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Dariusz Szpakowski)

15:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Adrian Nowak, Damian Smyk, Maciej Sypuła, Mateusz Jarmusz)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Maciej Rowiński, Marcin Szymczyk, Marek Sierocki)

4
1
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (0)

Dodaj komentarz

Powiadom o
wpDiscuz