Rozkład jazdy [17-23.05.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

 Piątek 17.05.2019

10:30 Fortuna
Kurs na weekend (Piotr Kędzierski, Tomasz Ćwiąkała, Tomasz Łapiński)

20:30 CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Legia Warszawa (Krzysztof Marciniak, Marcin Rosłoń, Maja Strzelczyk)

20:30 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

20:45 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
League One: Charlton Athletic – Doncaster Rovers (Michał Mitrut)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 18.05.2019

12:20 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
13:20 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Tomasz Włodarczyk, Karol Klimczak)

13:00 Eleven Sports 2
La Liga: Levante UD – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

14:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Piotr Dumanowski, Paweł Kapusta)
(Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban – z Monachium)

14:30 CANAL+ Sport
Multiliga+ (Rafał Dębiński, Filip Surma, Grzegorz Mielcarski, Maciej Murawski, Radosław Mroczkowski)

15:00 Eleven Sports 4
Serie A: Udinese Calcio – SPAL Ferrara (Michał Mitrut)

15:00 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Tomasz Lach, Radosław Majdan – z Wrocławia)

15:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Arka Gdynia (Michał Zawacki, Sławomir Chałaśkiewicz – z Wrocławia)

15:30 nSport+
Ekstraklasa: Wisła Płock – Zagłębie Sosnowiec (Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki – z Płocka)

15:30 CANAL+ / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Miedź Legnica (Robert Skrzyński, Kamil Kosowski – z Krakowa)

15:30 CANAL+ Family
Ekstraklasa: Korona Kielce – Górnik Zabrze (Cezary Olbrycht, Marcin Baszczyński – z Kielc)

15:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – Borussia Dortmund (Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: Hertha Berlin – Bayer 04 Leverkusen (Patryk Mirosławski, Filip Kapica)

16:15 Eleven Sports 3
La Liga: Sevilla FC – Athletic Bilbao (Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda)

16:15 CANAL+ Now
La Liga: Mecz+Mecz (Piotr Domagała)
Real Valladolid – Valencia CF / Getafe CF – Villarreal CF/ Espanyol Barcelona – Real Sociedad

17:30 Polsat Sport Extra
1. liga: GKS Katowice – Bytovia Bytów (Tomasz Włodarczyk, Janusz Kudyba – z Katowic)

17:30 Polsat Sport News
1. liga: Raków Częstochowa – Wigry Suwałki (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński – z Częstochowy)

17:30 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Studio (Piotr Dumanowski, Jarosław Koliński)

18:00 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Manchester City – Watford FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński – z Londynu)

18:00 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: Genoa CFC – Cagliari Calcio (Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Filip Kapica)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: Sassuolo Calcio – AS Roma (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

20:45 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
La Liga: Deportivo Alaves – Girona FC (Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński)

20:45 Eleven Sports 3
La Liga: SD Huesca – CD Leganes (Marcin Pawłowski)

20:45 CANAL+ Sport
La Liga: Celta Vigo – Rayo Vallecano (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

21:30 Polsat Sport News
MLS: San Jose Earthquakes – Chicago Fire (Robert Zieliński)

22:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak, Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Niedziela 19.05.2019

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Maciej Sawicki)

11:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Jakub Polkowski, Michał Kołodziejczyk, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

12:00 Eleven Sports 1
La Liga: Real Madryt – Real Betis (Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski)

12:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: Chievo Werona – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

13:05 TVP 3
2. liga: Elana Toruń – Olimpia Elbląg (Aleksander Roj, Maciej Szczęsny – z Torunia)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Antoni Partum)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: Empoli FC – Torino FC (Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski)

15:00 Eleven Sports 4
Serie A: Parma Calcio – ACF Fiorentina (Michał Mitrut)

15:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Banik Ostrawa – Slavia Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

15:30 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: VFL Bochum – Union Berlin (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

16:15 CANAL+ Now
La Liga: SD Eibar – FC Barcelona (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

16:15 TVP Sport
Oko w oko (Jacek Kurowski, Jacek Magiera)

16:45 TVP Sport / 17:45 TVP 2
17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Rafał Patyra, Tomasz Kłos, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow – z Gliwic)
(Michał Zawacki, Radosław Majdan – z Krakowa)

17:00 SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Red Bull Salzburg (Adam Kotleszka)

17:00 CANAL+ Sport
Multiliga+ (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski)

18:00 CANAL+ / TVP Sport / TVP 2
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lech Poznań (Przemysław Pełka, Maciej Murawski – z Gliwic)
(Maciej Iwański, Robert Podoliński – z Gliwic)

18:00 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Zagłębie Lubin (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Warszawy)

18:00 nSport+
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Gdańska)

18:00 Eurosport 2
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Pogoń Szczecin (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Krakowa)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: AC Milan – Frosinone Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Marcin Gazda, Mikołaj Kruk, Antoni Partum)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: SSC Napoli – Inter Mediolan (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

20:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: Juventus Turyn – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Julian Kowalski, Piotr Czachowski, Michał Mitrut, Marcin Gazda)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Edward Durda, Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk)

 

Poniedziałek 20.05.2019

01:30 Polsat Sport
MLS: FC Dallas – Los Angeles FC (Tomasz Włodarczyk)

10:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Michał Kornacki, Grzegorz Mielcarski, Michał Czechowicz)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Andrzej Witan, Filip Karbowy, Ivan Djurdjević)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Mikołaj Kruk)

17:30 CANAL+ Sport / 18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk / Sebastian Chabiniak)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Konrad Ferszter, Marek Pietruszka)

18:30 FootTruck
CalcioTruck (Jakub Polkowski, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:30 CANAL+ Sport / 19:00 Eleven Sports 1
La Liga: Skróty meczów (Piotr Domagała / Marcin Pawłowski)

19:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Patryk Mirosławski)

19:45 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Filip Surma, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki – z Warszawy)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Sebastian Staszewski, Tomasz Ćwiąkała, Michał Probierz)

20:00 Weszło FM
Quiz pod napięciem (Jolanta Zasępa, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Ireneusz Mamrot, Rafał Augustyniak, Marek Szczęsny)

20:25 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

20:30 CANAL+ Sport
Gala Ekstraklasy (Krzysztof Marciniak – z Warszawy)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny)

20:30 Polsat Sport / PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Mirosław Smyła, Piotr Zajączkowski)

20:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: Lazio Rzym – Bologna FC (Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski)

21:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

22:00 TVP Sport
Gol (Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Robert Podoliński, Marcin Żewłakow)

22:15 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

23:35 TVP Sport
Gol po Golu

 

Wtorek 21.05.2019

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Michał Kołodziejczyk, Daria Kabała-Malarz, Izabela Kruk, Paulina Chylewska)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: MŚ U20 (Adam Kotleszka)

15:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Krzysztof Rot, Tomasz Ćwiąkała, Kibu Vicuna)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Podsumowanie sezonu (Przemysław Pełka, Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny, Przemysław Rudzki)

22:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

 

Środa 22.05.2019

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Bartosz Karcz, Mateusz Miga)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Rafał Kędzior)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Wojciech Parada, Maciej Sobczak, Dawid Zieliński)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Mateusz Kuźniewski, Ryszard Rybak)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

17:30 CANAL+ Sport
Puchar Rosji: Ural Jekaterynburg – Lokomotiv Moskwa (Żelisław Żyżyński, Arkadiusz Stolarek)

18:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

19:30 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

20:30 CANAL+ Sport
Premier League: Naj, naj… 2018/19 (Piotr Domagała, Piotr Glamowski)

21:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

22:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Czwartek 23.05.2019

15:00 Sport.pl
Sam na Sam (Paweł Wilkowicz, Piotr Stokowiec)

15:35 TVP Sport
MŚ U20: Studio (Jacek Kurowski, Maciej Szczęsny, Adam Kotleszka)

18:00 TVP Sport
MŚ U20: Tahiti – Senegal (Tomasz Jasina, Marcin Żewłakow – z Lublina)

18:00 TVPSport.pl
MŚ U20: Meksyk – Włochy (Maciej Iwański)

20:10 TVP 2
MŚ U20: Studio (Rafał Patyra, Sebastian Mila – z Łodzi)

20:30 TVP 2
MŚ U20: Polska – Kolumbia (Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Łodzi)

20:30 TVPSport.pl
MŚ U20: Japonia – Ekwador (Szymon Borczuch)

20:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: VFB Stuttgart – Union Berlin (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

22:45 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

2
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()