Rozkład jazdy [16-22.08.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 16.08.2019

15:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

17:30 Polsat Sport
1. liga: Odra Opole – Stomil Olsztyn (Marcin Feddek, Janusz Kudyba – z Opola)

18:30 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Hamburger SV – VFL Bochum (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

19:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports Facebook
Bundesliga: Studio (Piotr Dumanowski, Paweł Kapusta)
(Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban – z Monachium)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Krakowa)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Wisła Kraków – ŁKS Łódź (Przemysław Pełka, Kamil Kosowski – z Krakowa)

20:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports Facebook
Bundesliga: Bayern Monachium – Hertha Berlin (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

20:45 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
Championship: Huddersfield Town – Fulham FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Eleven Sports 2
LaLiga: Athletic Bilbao – FC Barcelona (Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski)

21:25 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 17.08.2019

11:00 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 12:00 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Wojciech Piela, Michał Pol, Andrzej Strejlau)

13:00 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: VFB Stuttgart – FC St. Pauli (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Arsenal Londyn – Burnley FC (Andrzej Twarowski, Michał Gutka)

15:00 CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Cracovia Kraków (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

15:00 Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica (Tomasz Włodarczyk, Tomasz Łapiński – z Sosnowca)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Tomasz Urban, Paweł Kapusta)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Werder Brema – Fortuna Dusseldorf (Marcin Grzywacz, Tomasz Urban)

15:30 Eleven Sports 3
Bundesliga: Bayer Leverkusen – SC Paderborn (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: VFL Wolfsburg – FC Koln (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:30 CANAL+
Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Augsburg (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Liverpool FC (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

17:00 CANAL+ Now | CANAL+ 4K | nSport+
LaLiga: Celta Vigo – Real Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Lech Poznań (Piotr Laboga, Maciej Murawski – z Gdyni)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Tottenham Hotspur (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – Schalke 04 Gelsenkirchen (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

18:30 Polsat Sport Extra
Eredivisie: VVV Venlo – Ajax Amsterdam (Szymon Rojek)

19:00 CANAL+ Now | nSport+
LaLiga: Valencia CF – Real Sociedad (Adam Marchliński, Tomasz Lipiński)

19:25 TVP Sport
Ekstraklasa: Studio (Mariusz Jankowski, Maciej Szczęsny, Marek Citko)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K | TVP Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze (Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski – z Białegostoku)
(Hubert Bugaj, Andrzej Strejlau – z Białegostoku)

20:00 Eleven Sports 2
LaLiga: RCD Mallorca – SD Eibar (Dominik Guziak, Michał Świerżyński)

20:30 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: AS Cesena – AC Milan (Cezary Kowalski)

21:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
LaLiga: CD Leganes – CA Osasuna (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

21:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Villarreal CF – Granada CF (Piotr Glamowski, Leszek Orłowski)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn)

22:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Niedziela 18.08.2019

02:00 Polsat Sport News
MLS: Chicago Fire – Philadelphia Union (Robert Zieliński)

04:00 Polsat Sport News
MLS:  Los Angeles Galaxy – Seattle Sounders (Paweł Ślęzak)

13:00 Weszło TV
Klasa A: KTS Weszło – Rządza Załubice (Adam Kotleszka, Bartłomiej Szczęśniak – z Warszawy)

13:05 TVP 3
2. liga: Górnik Łęczna – Elana Toruń (Tomasz Jasina, Arkadiusz Onyszko – z Łęcznej)

13:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Dynamo Drezno – FC Heidenheim (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Sparta Praga – Banik Ostrawa (Marcin Kalita)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Wisła Płock (Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński – z Gliwic)

15:00 CANAL+
Premier League: Sheffield United – Crystal Palace (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

15:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – TSG Hoffenheim (Edward Durda, Maciej Murawski)

16:45 PolsatSport.pl
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam – FC Utrecht (Szymon Rojek)

17:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Paweł Kapusta)

17:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Deportivo Alaves – Levante UD (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

17:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Zagłębie Lubin (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Warszawy)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 4
Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk (Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda – z Bełchatowa)

17:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Leicester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Union Berlin – RB Lipsk (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

18:15 TVP Sport
Puchar Włoch: ACF Fiorentina – SS Monza (Sławomir Kwiatkowski, Sebastian Mila)

19:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: RCD Espanyol – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:00 Polsat Sport Extra
Liga czeska: FK Teplice – Viktoria Pilzno (Marcin Kalita)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski, Dariusz Sztylka)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Jakub Białek)

20:00 Polsat Sport News
Eredivisie: Heracles Almelo – PSV Eindhoven (Mariusz Hawryszczuk)

20:20 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

21:00 TVP Sport
Puchar Włoch: FC Crotone – Sampdoria Genua (Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

21:00 CANAL+ Sport 2 | nSport+
LaLiga: Real Betis – Real Valladolid (Michał Kornacki, Leszek Orłowski)

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Turbokozak (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Przemysław Płacheta)

22:00 CANAL+ Sport
LaLiga: Atletico Madryt – Getafe CF (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

 

Poniedziałek 19.08.2019

00:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Edward Durda, Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)

04:00 Polsat Sport Extra
MLS: Portland Timbers – Atlanta United (Paweł Ślęzak)

10:30 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Michał Skiba, Jan Kałucki)

15:30 CANAL+ Sport 18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk | Sebastian Chabiniak)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Michał Góral, Robert Graf, Piotr Zajączkowski)

16:30 CANAL+ Sport 19:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Skróty meczów (Adrian Olek | Marcin Pawłowski)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Korona Kielce – Pogoń Szczecin (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda – z Kielc)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Andrzej Strejlau, Paweł Wilkowicz)

20:00 TVP Sport
Gol (Szymon Borczuch, Maciej Adamiak, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Radosław Majdan, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Ireneusz Mamrot, Patryk Szysz)

20:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Szymon Sobczak)

20:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

20:30 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: VFL Osnabruck – SV Darmstadt (Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński)

21:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Wolverhampton Wanderers – Manchester United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

21:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

22:35 TVP Sport
Gol Retro

 

Wtorek 20.08.2019

10:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Michał Kornacki, Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski, Piotr Glamowski, Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk)

12:00 Łączy nas piłka
Puchar Polski: Losowanie 1/32 finału (Filip Adamus, Maciej Sawicki)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Chiny (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Maciej Łoś)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak, Tomasz Urban)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

19:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk, Artur Wichniarek)

19:30 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Jakub Kręcidło, Michał Zawada)

20:00 TVP Sport
Retro TVP Sport: Hiszpania – Polska 08.08.1992 (Przemysław Babiarz, Wojciech Kowalczyk)

20:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasyka: Ruch Radzionków – Widzew Łódź 14.07.1998 (Krzysztof Marciniak)

20:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

20:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:00 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: APOEL Nikozja – Ajax Amsterdam (Bożydar Iwanow, Jacek Zieliński)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: CFR Cluj – Slavia Praga (Cezary Kowalski, Paweł Golański)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: LASK Linz – Club Brugge (Tomasz Smokowski, Dariusz Kubicki)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Dariusz Wdowczyk)

 

Środa 21.08.2019

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Bartosz Karcz, Grzegorz Wójtowicz)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Filip Miklas, Radosław Pawłowski, Patryk Zarzeczański)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Czesław Boguszewicz, Łukasz Smolarow)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski, Marcin Długosz, Antoni Partum)

17:30 Polsat Sport
1. liga: Radomiak Radom – GKS Jastrzębie (Piotr Przybysz, Janusz Kudyba – z Radomia)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny)

18:50 TVP 3
2. liga: Widzew Łódź – Górnik Łęczna (Sławomir Kwiatkowski, Andrzej Kretek – z Łodzi)

19:00 Polsat Sport Premium 1 20:35 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Frankowski, Arkadiusz Malarz)
(Maciej Iwański, Robert Podoliński, Marek Citko)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

20:00 Onet
LaLiga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

20:30 Polsat Sport
1. liga: Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński – z Olsztyna)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Olympiakos Pireus – FK Krasnodar (Mateusz Borek, Artur Wichniarek)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Young Boys BSC – Crvena Zvezda Belgrad (Tomasz Włodarczyk, Dariusz Kubicki)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV | TVP Sport
Liga Mistrzów: Dinamo Zagrzeb – Rosenborg Trondheim (Tomasz Smokowski, Paweł Golański)
(Tomasz Jasina, Marcin Żewłakow)

23:25 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Dariusz Dziekanowski)

 

Czwartek 22.08.2019

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Bartłomiej Kubiak, Marcin Szymczyk)

18:00 Foot Truck Live
El Truck (Marcin Gazda, Piotr Urban)

18:00 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

18:30 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumlicz)

19:05 TVP Sport  19:35 TVP 2
Liga Europy: Studio (Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny)

20:00 TVP 2
Liga Europy: Legia Warszawa – Glasgow Rangers (Dariusz Szpakowski, Robert Podoliński – z Warszawy)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Adam Westfal)

20:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba)

22:50 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

1
2
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()