Rozkład jazdy [15-21.11.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 15.11.2019

00:00 TVP Sport
MŚ U17: Francja – Brazylia (Maciej Iwański)

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Bartłomiej Szczęśniak, Robert Podoliński, Kacper Merk)

11:00 Fortuna | Newonce
Kurs na weekend (Piotr Kędzierski, Przemysław Iwańczyk, Tomasz Łapiński)

15:30 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz, Piotr Świerczewski)

16:30 TVP Sport
El. ME U21: Studio (Mariusz Jankowski, Marek Citko, Marcin Żewłakow)

17:00 TVP Sport
El. ME U21: Bułgaria – Polska (Michał Zawacki, Tomasz Sokołowski)

17:30 PolsatSport.pl
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Krystian Bielik)

18:00 Polsat Sport News
El. ME 2020: Finlandia – Liechtenstein (Piotr Przybysz, Dariusz Kubicki)

18:00 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Armenia – Grecja (Paweł Ślęzak, Tomasz Łapiński)

18:00 TVPSport.pl
Mecz towarzyski: Brazylia – Argentyna (Tomasz Jasina, Bartłomiej Rabij)

19:00 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Roman Kosecki)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Rumunia – Szwecja (Cezary Kowalski, Maciej Żurawski)

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Szwajcaria – Gruzja (Tomasz Włodarczyk, Adam Matysek)

20:45 Polsat Sport Premium 2
El. ME 2020: Bośnia i Hercegowina – Włochy (Szymon Rojek, Piotr Czachowski)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Adam Drygalski)

23:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Sobota 16.11.2019

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Drygalski, Leszek Kaźmierczak, Sofia Ennaoui, Jerzy Engel)

11:30 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 12:30 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Piela, Piotr Świerczewski)

12:40 Polsat Sport
1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec (Mariusz Hawryszczuk, Janusz Kudyba – z Bielska-Białej)

15:00 Polsat Sport News
El. ME 2020: Cypr – Szkocja (Jakub Polkowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Słowenia – Łotwa (Marcin Kalita, Bartłomiej Rabij)

18:00 Polsat Sport Premium 2
El. ME 2020: Rosja – Belgia (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)

18:00 Polsat Sport 19:00 TVP Sport 20:30 TVP 1
El. ME 2020: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Dariusz Dziekanowski, Jerzy Engel)
(Rafał Patyra, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow)

20:45 Polsat Sport | TVP Sport | TVP 1
El. ME 2020: Izrael – Polska (Mateusz Borek, Artur Wichniarek – z Jerozolimy)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Jerozolimy)

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Niemcy – Białoruś (Tomasz Lach, Adam Matysek)

20:45 Polsat Sport Premium 2
El. ME 2020: Irlandia Północna – Holandia (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Niedzielan)

22:30 Weszło TV | Weszło FM
Stan Kadry (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

23:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Niedziela 17.11.2019

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Piela)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Maciej Żurawski)

12:40 Polsat Sport
1. liga: Warta Poznań – Stal Mielec (Mariusz Hawryszczuk, Janusz Kudyba – z Grodziska Wielkopolskiego)

13:05 TVP 3
2. liga: Znicz Pruszków – GKS Katowice (Tomasz Jasina, Tomasz Sokołowski – z Pruszkowa)

15:00 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Luksemburg – Portugalia (Szymon Rojek, Adam Matysek)

15:00 Polsat Sport News
El. ME 2020: Serbia – Ukraina (Grzegorz Michalewski, Tomasz Łapiński)

17:00 TVP Sport
Oko w oko (Jacek Kurowski, Krzysztof Piątek)

17:30 TVP Sport
Przed meczem Polska – Słowenia (Maciej Adamiak, Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny)

18:00 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Kosowo – Anglia (Tomasz Włodarczyk, Dariusz Dziekanowski)

18:00 Polsat Sport Premium 2
El. ME 2020: Bułgaria – Czechy (Marcin Kalita, Dariusz Kubicki)

19:00 TVPSport.pl
MŚ U17: Holandia – Francja (Hubert Bugaj)

20:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Albania – Francja (Piotr Przybysz, Jacek Ziober)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Andora – Turcja (Tomasz Lach, Maciej Żurawski)

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Mołdawia – Islandia (Robert Zieliński, Bartłomiej Rabij)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Wojciech Kowalczyk)

23:00 TVP Sport
MŚ U17: Meksyk – Brazylia (Szymon Borczuch, Tomasz Sokołowski)

23:30 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Poniedziałek 18.11.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Wojciech Piela)

10:30 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Jarosław Fojut)

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Łukasz Piszczek)

16:00 Polsat Sport News
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Łukasz Piszczek)

16:30 TVP Sport
Mecz towarzyski U20: Studio (Aleksandra Rajewska, Bartłomiej Rabij – z Bytowa)

17:00 TVP Sport
Mecz towarzyski U20: Polska – Norwegia (Michał Zawacki, Tomasz Sokołowski – z Bytowa)

17:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Patryk Mikita, Rafał Figiel)

19:15 TVP Sport
Oko w oko (Jacek Kurowski, Łukasz Piszczek)

19:45 TVP Sport
Przed meczem Polska – Słowenia (Jacek Kurowski, Sebastian Mila)

19:50 Polsat Sport Extra | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Jolanta Zasępa, Wojciech Piela, Jarosław Koliński, Rafał Kaczmarski, Olaf Wasielewski)

20:25 TVP Sport
El. ME 2020: Studio (Maciej Adamiak, Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny)

20:45 Polsat Sport | TVP Sport
El. ME 2020: Hiszpania – Rumunia (Cezary Kowalski, Paweł Golański)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Włochy – Armenia (Marcin Lepa, Piotr Czachowski)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Irlandia – Dania (Tomasz Smokowski, Adam Matysek)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Adam Drygalski)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Wtorek 19.11.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Kamil Gapiński, Bartłomiej Szczęśniak, Leszek Milewski, Sebastian Mila)

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Mateusz Skwierawski, Karolina Hytrek-Prosiecka, Paulina Chylewska, Izabela Kruk)

14:30 TVP Sport
Mecz towarzyski: Brazylia – Korea Południowa (Sławomir Kwiatkowski, Andrzej Strejlau)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Damian Gąska, Piotr Szymczuk, Łukasz Bobruk)

17:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Michał Zawada)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Ariel Borysiuk)

18:00 Polsat Sport 18:45 TVP Sport 20:30 TVP 1
El. ME 2020: Studio (Paulina Chylewska, Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Waldemar Prusik)
(Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Jerzy Engel – z Warszawy)
(Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Robert Podoliński, Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny – z Warszawy)

20:45 Polsat Sport | TVP Sport | TVP 1
El. ME 2020: Polska – Słowenia (Mateusz Borek, Artur Wichniarek – z Warszawy)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Warszawy)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Niemcy – Irlandia Północna (Piotr Przybysz, Dariusz Kubicki)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Holandia – Estonia (Mariusz Hawryszczuk, Andrzej Niedzielan)

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Walia – Węgry (Szymon Rojek)

20:45 Polsat Sport Premium 2
El. ME 2020: Łotwa – Austria (Paweł Ślęzak)

22:30 Weszło TV | Weszło FM
Stan Kadry (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

23:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Środa 20.11.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Leszek Kaźmierczak, Jarosław Kubów)

11:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Michał Knura, Mateusz Miga)

12:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Maciej Sypuła, Radosław Nawrot)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Adam Krokowski, Rafał Kusz, Maciej Chudzik)

14:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Dariusz Stanaszek, Jakub Szmatuła, Maciej Grygierczyk)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

20:00 TVP Sport
Droga do Euro 2020 (Maciej Adamiak, Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Tomasz Ćwiąkała, Zbigniew Boniek)

20:00 Weszło FM
Zakurzone legendy ekstraklasy (Wojciech Piela, Adam Drygalski, Piotr Leśniowski, Szymon Mierzyński, Konrad Szczepański, Dariusz Pietrasiak, Sylwester Czereszewski, Michał Żukowski)

20:45 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Darlington FC – Walsall FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski, Wojciech Hadaj)

 

Czwartek 21.11.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Kamil Gapiński, Maciej Dowbor)

16:00 Weszło FM
Jak Uczyć Futbolu (Przemysław Mamczak, Adam Nadbrzeski, Mateusz Gontarz, Kamil Kolański)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Kącik klubowy

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski)

22:25 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()