Rozkład jazdy 15-21.03.2019

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 15.03.2019

12:00 Łączy nas piłka
Puchar Polski: Losowanie 1/2 finału (Filip Adamus, Maciej Sawicki)

12:00 Polsat Sport Pr emium 1 / Eurosport 1
Liga Mistrzów: Losowanie 1/4 finału (Tomasz Włodarczyk / Tomasz Lach)

13:00 Polsat Sport Premium 1 / Eurosport 1
Liga Europy: Losowanie 1/4 finału (Tomasz Włodarczyk / Tomasz Lach)

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Edward Durda, Andrzej Strejlau – z Płocka)

18:00 Eurosport 2
Ekstraklasa: Wisła Płock – Pogoń Szczecin (Julian Kowalski, Maciej Terlecki – z Płocka)

18:00 Polsat Sport News
1. liga: GKS Tychy – Stal Mielec (Mariusz Hawryszczuk, Janusz Kudyba – z Tychów)

18:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
2. Bundesliga: FC Heidenheim – Union Berlin (Michał Mitrut, Sebastian Chabiniak)

20:00 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski – z Poznania)

20:30 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lech Poznań – Górnik Zabrze (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki – z Poznania)

20:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – SC Freiburg (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:30 Eleven Sports 2
Serie A: Cagliari Calcio – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:00 CANAL+ Sport 2
La Liga: Real Sociedad – Levante UD (Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała)

23:00 CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław (Krzysztof Marciniak)

 

Sobota 16.03.2019

11:00 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
12:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Adam Kotleszka, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Leszek Kaźmierczak, Robert Podoliński)

13:00 Eleven Sports 2
La Liga: SD Huesca – Deportivo Alaves (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

13:00 Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Hamburger SV – SV Darmstadt (Michał Mitrut)

13:15 Eleven Sports 3
Puchar Anglii: Watford FC – Crystal Palace (Julian Kowalski)

13:30 Eleven Sports 1
Championship: Leeds United – Sheffield United (Marcin Grzywacz)

15:00 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: Sassuolo Calcio – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: VFL Wolfsburg – Fortuna Dusseldorf (Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban)

15:30 Eleven Sports 3
Bundesliga: VFB Stuttgart – TSG Hoffenheim (Tomasz Zieliński, Marcin Gazda)

15:30 CANAL+ Sport
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – RB Lipsk (Edward Durda, Kamil Kosowski)

15:30 nSport+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)

16:15 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
La Liga: Real Madryt – Celta Vigo (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

17:30 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Studio (Mateusz Majak, Jarosław Koliński)

17:30 PolsatSport.pl
Liga czeska: Sparta Praga – Sigma Ołomuniec (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

18:00 PolsatSport.pl
MLS: Chicago Fire – Seattle Sounders (Tomasz Włodarczyk)

18:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn – z Sosnowca)

18:00 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: SPAL Ferrara – AS Roma (Julian Kowalski, Mikołaj Kruk)

18:20 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Swansea City – Manchester City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:30 CANAL+ / CANAL+ 4K
Bundesliga: Hertha Berlin – Borussia Dortmund (Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała)

18:30 CANAL+ Sport 2
La Liga: Athletic Bilbao – Atletico Madryt (Rafał Wolski, Tomasz Lipiński)

19:45 PolsatSport.pl
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam – Willem II Tilburg (Mariusz Hawryszczuk)

20:30 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski – z Warszawy)

20:30 Eleven Sports 2
Serie A: Torino FC – Bologna FC (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

20:45 Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4
La Liga: CD Leganes – Girona FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:55 Eleven Sports 1
Puchar Anglii: Wolverhampton Wanderers – Manchester United (Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Andrzej Juskowiak)

23:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda, Tomasz Urban, Maciej Kruk, Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

 

Niedziela 17.03.2019

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Tadeusz Pawłowski)

11:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Grzegorz Mielcarski, Jarosław Koliński, Michał Kołodziejczyk, Zbigniew Mucha)

12:00 CANAL+ Sport / nSport+
La Liga: SD Eibar – Real Valladolid (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

12:15 Polsat Sport News
Eredivisie: VVV Venlo – PSV Eindhoven (Szymon Rojek)

12:30 Eleven Sports 1
Serie A: Genoa CFC – Juventus Turyn (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

13:05 TVP 3
2. liga: Znicz Pruszków – Radomiak Radom (Hubert Bugaj, Sebastian Mila – z Pruszkowa)

13:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen – Werder Brema (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

13:30 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: MSV Duisburg – FC Koln (Marcin Pawłowski)

14:30 Polsat Sport News
Eredivisie: AZ Alkmaar – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

14:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Dominik Mucha)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: Atalanta Bergamo – Chievo Werona (Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk)

15:00 Eleven Sports 4
Puchar Anglii: Millwall FC – Brighton & Hove Albion (Julian Kowalski)

15:15 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Fulham FC – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:30 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Miedź Legnica (Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński – z Gliwic)

15:30 CANAL+
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Arka Gdynia (Robert Skrzyński, Maciej Murawski – z Lubina)

15:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – FC Nurnberg (Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban)

16:15 Eleven Sports 3
La Liga: Espanyol Barcelona – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

17:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

17:30 PolsatSport.pl
Liga czeska: FK Pribram – Slavia Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

17:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – Chelsea Londyn (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

18:00 CANAL+ / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Cracovia Kraków (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

18:00 Polsat Sport Extra
1. liga: Raków Częstochowa – Termalica Nieciecza (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński – z Częstochowy)

18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – FSV Mainz 05 (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:00 Eleven Sports 2
Serie A: SSC Napoli – Udinese Calcio (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

18:30 Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4
La Liga: Villarreal CF – Rayo Vallecano (Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski)

18:30 CANAL+ Sport / nSport+
La Liga: Valencia CF – Getafe CF (Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski)

20:00 CANAL+
21:30 CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski, Bartosz Bereszyński)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Jakub Białek)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: AC Milan – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak – z Mediolanu)

20:45 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
La Liga: Real Betis – FC Barcelona (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Michał Mitrut, Mikołaj Kruk, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Edward Durda, Cezary Olbrycht, Piotr Laboga)

 

Poniedziałek 18.03.2019

00:00 Polsat Sport Extra
MLS: Atlanta United – Philadelphia Union (Paweł Ślęzak)

10:15 Onet
Misja Futbol (Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Przemysław Pełka)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Piotr Domagała, Michał Skiba)

13:45 Łączy nas piłka
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Kamil Glik)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Andrzej Iwan, Tomas Petrasek, Dariusz Dudek, Krzysztof Brede, Jarosław Klauzo)

16:00 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Andrzej Niewulis)

16:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Skróty meczów (Rafał Sak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Mikołaj Kruk)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak / Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski / Adrian Olek)

19:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Michał Mitrut)

20:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Piotr Świerczewski, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Sebastian Staszewski, Mateusz Święcicki, Jarosław Królewski)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk, Ireneusz Mamrot, Łukasz Burliga, Piotr Parzyszek)

20:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Jahn Regensburg – Greuther Furth (Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak)

20:30 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Robert Podoliński, Michał Czechowicz)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Krzysztof Stanowski, Maciej Szczęsny, Mateusz Dróżdż)

21:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:05 TVP Sport
Gol (Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow)

23:35 TVP Sport
Gol po Golu

 

Wtorek 19.03.2019

10:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Bartosz Gleń, Filip Surma, Marek Saganowski)

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Michał Kołodziejczyk, Daria Kabała-Malarz, Karolina Hytrek-Prosiecka, Paulina Chylewska)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Kostaryka (Adam Kotleszka, Robert Juszczyk, Jarosław Łoś)

15:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

16:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Mariusz Bielski, Leszek Orłowski, Michał Zawada)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

17:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Paweł Wilkowicz)

20:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

20:00 TVP Sport
Retro TVP Sport: Widzew Łódź – Brondby IF 21.08.1996 (Przemysław Babiarz, Maciej Szczęsny)

20:15 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk)

 

Środa 20.03.2019

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Mateusz Miga, Piotr Jawor)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Krzysztof Brommer, Leszek Błażyński, Maciej Grygierczyk, Jarosław Skrobacz)

13:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Marcin Drajer, Jakub Treć)

16:30 Łączy nas piłka
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Grzegorz Krychowiak)

17:40 TVP Sport
Droga do Euro 2020 (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny)

20:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

20:45 Polsat Sport News
Mecz towarzyski: Niemcy – Serbia (Tomasz Włodarczyk, Adam Matysek)

22:40 CANAL+ Discovery
Asy B klasy

 

Czwartek 21.03.2019

15:00 Sport.pl
Sam na Sam (Paweł Wilkowicz, Radosław Gilewicz)

16:00 Polsat Sport
El. ME 2020: Kazachstan – Szkocja (Mariusz Hawryszczuk)

16:05 TVP Sport
Mecz towarzyski U20: Studio (Maciej Adamiak, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow – z Łodzi)

17:00 TVP Sport
Mecz towarzyski U20: Polska – Japonia (Szymon Borczuch, Marek Jóźwiak – z Łodzi)

18:00 Polsat Sport
19:15 TVP Sport
20:30 TVP 1
El. ME 2020: Studio (Bożydar Iwanow, Tomasz Hajto, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Andrzej Niedzielan)
(Rafał Patyra, Tomasz Kłos, Sebastian Mila – z Wiednia)

18:30 Eurosport 1
Mecz towarzyski U21: Niemcy – Francja (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

20:45 Polsat Sport / TVP Sport / TVP 1
El. ME 2020: Austria – Polska (Mateusz Borek, Artur Wichniarek – z Wiednia)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Wiednia)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Holandia – Białoruś (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Belgia – Rosja (Piotr Przybysz, Piotr Koźmiński)

22:45 Weszło TV / Weszło FM
Stan Kadry (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Krzysztof Stanowski)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów (Cezary Kowalski, Tomasz Włodarczyk, Paweł Ślęzak, Mariusz Hawryszczuk)

4
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()