Rozkład jazdy 14-20.09.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 14.09.2018

17:30 Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Michał Zawacki, Radosław Majdan – z Lubina)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Lubina)

18:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: Union Berlin – MSV Duisburg (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

20:00 CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Białegostoku)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Cracovia Kraków (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)

20:25 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda)

20:40 Eleven Sports 1
Championship: Birmingham City – West Bromwich Albion (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55 nSport+
La Liga: Huesca SD – Rayo Vallecano (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

 

Sobota 15.09.2018

11:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Mariusz Piekarski, Sebastian Mila)

12:40 Polsat Sport
1. liga: GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Tomasz Włodarczyk, Janusz Kudyba – z Tychów)

12:55 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: Hamburger SV – FC Heidenheim (Dominik Guziak, Tomasz Zieliński)

12:55 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
La Liga: Atletico Madryt – Eibar SD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Dariusz Kubicki)

13:25 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Tottenham Hotspur – Liverpool FC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

14:55 Eleven Sports 3
Serie A: Inter Mediolan – Parma Calcio (Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk)

15:25 Eleven Sports 2
Bundesliga: Bayern Monachium – Bayer 04 Leverkusen (Julian Kowalski, Tomasz Ćwiąkała)

15:25 Eleven Sports 4
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – TSG Hoffenheim (Michał Mitrut, Tomasz Urban)

15:25 CANAL+ Sport
Bundesliga: RB Lipsk – Hannover 96 (Cezary Olbrycht, Maciej Murawski)

15:25 nSport+
Ekstraklasa: Wisła Płock – Miedź Legnica (Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda – z Płocka)

15:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Fulham FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

16:10 CANAL+ / CANAL+ 4K
La Liga: Real Sociedad – FC Barcelona (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki)

17:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Antoni Partum)

17:55 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Serie A: SSC Napoli – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

17:55 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Arka Gdynia (Adam Marchliński, Marcin Baszczyński – z Gliwic)

18:25 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
Premier League: Watford FC – Manchester United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

18:25 CANAL+
La Liga: Valencia CF – Real Betis (Piotr Laboga, Krzysztof Przytuła)

18:25 Eleven Sports 3
Bundesliga: Borussia Monchengladbach – Schalke 04 Gelsenkirchen (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:25 Eleven Sports 2
Serie A: Frosinone Calcio – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Lechia Gdańsk (Bartosz Gleń, Kamil Kosowski – z Krakowa)

20:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Marcin Gazda, Maciej Kruk, Piotr Urban)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: Athletic Bilbao – Real Madryt (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Kazimierz Węgrzyn)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała, Julian Kowalski, Tomasz Urban, Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

 

Niedziela 16.09.2018

10:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Michał Kołodziejczyk, Michał Pol, Jakub Polkowski, Piotr Żelazny)

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Jerzy Brzęczek)

11:55 CANAL+ Sport 2 / nSport+
La Liga: Leganes CD – Villarreal CF (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

12:10 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam (Mariusz Hawryszczuk)

12:25 Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – Chievo Werona (Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk)

12:40 Polsat Sport
1. liga: Raków Częstochowa – Stal Mielec (Szymon Rojek, Janusz Kudyba – z Częstochowy)

13:25 Eleven Sports 4
2. Bundesliga: FC Koln – SC Paderborn (Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban)

14:25 CANAL+
Premier League: Wolverhampton Wanderers – Burnley FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

14:55 Eleven Sports 3
Serie A: Juventus Turyn – Sassuolo Calcio (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

15:25 Eleven Sports 4
Bundesliga: Werder Brema – FC Nurnberg (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Korona Kielce (Rafał Dębiński, Maciej Murawski – ze Szczecina)

16:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – West Ham United (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

16:55 Sportklub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – Austria Wiedeń (Adam Kotleszka)

17:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Urban, Paweł Kapusta)

17:55 Eleven Sports 1
Bundesliga: SC Freiburg – VFB Stuttgart (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lech Poznań (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Warszawy)

17:55 Eleven Sports 3
Serie A: Empoli FC – Lazio Rzym (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

18:25 Eleven Sports 4
La Liga: Real Valladolid – Deportivo Alaves (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:00 CANAL+
21:30 CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski – z Warszawy)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Michał Sadomski, Wojciech Kowalczyk)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: Cagliari Calcio – AC Milan (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

20:40 CANAL+ Sport 2
La Liga: Sevilla FC – Getafe CF (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

22:30 CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Bartosz Gleń, Cezary Olbrycht, Piotr Laboga)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak, Marcin Grzywacz, Maciej Kruk, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:55 Eurosport 2
MLS: Chicago Fire – Orlando City (Adam Kotleszka)

 

Poniedziałek 17.09.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Michał Zachodny, Marek Saganowski)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Tomasz Chomczyk, Max Mahor)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Andrzej Iwan, Jacek Magiera)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00 Eurosport 1
Ekstraklasa: Skróty meczów (Rafał Sak)

17:30 Eurosport 1
Ekstraklasa: Studio (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Sosnowca)

17:55 Eurosport 1
Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze (Edward Durda, Maciej Terlecki – z Sosnowca)

18:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Robert Podoliński, Piotr Żelazny)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)
(Grzegorz Kaczmarczyk)

18:50 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

19:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)
(Piotr Laboga)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Marek Koźmiński)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Sebastian Staszewski, Cezary Kucharski)

20:25 Eleven Sports 1
Serie A: SPAL Ferrara – Atalanta Bergamo (Julian Kowalski, Mikołaj Kruk)

20:25 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: FC Magdeburg – Arminia Bielefeld (Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Robert Błoński, Maciej Szczęsny)

20:55 CANAL+ Sport
Premier League: Southampton FC – Brighton & Hove Albion (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

20:55 Eleven Sports 2
La Liga: Girona FC – Celta Vigo (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

23:00 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Krzysztof Brede)

23:15 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Wojciech Brzozowski)

23:30 TVP Sport
Gol Ekstra (Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow)

 

Wtorek 18.09.2018

13:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Inter Mediolan – Tottenham Hotspur (Michał Zawacki)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Hongkong (Adam Kotleszka, Adam Błoński)

15:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Mariusz Bielski, Dominik Piechota, Krzysztof Rot)

15:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Młodzieżowa: Liverpool FC – Paris Saint-Germain (Paweł Ślęzak, Jakub Polkowski)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski, Janusz Panasewicz)

17:30 Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Rafał Sak)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

18:25 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: Dynamo Drezno – Hamburger SV (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

18:50 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: FC Barcelona – PSV Eindhoven (Tomasz Smokowski, Andrzej Niedzielan)

18:50 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Inter Mediolan – Tottenham Hotspur (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński)

20:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: AS Monaco – Atletico Madryt (Bożydar Iwanow, Paweł Golański – z Monako)

20:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Liverpool FC – Paris Saint-Germain (Cezary Kowalski, Dariusz Wdowczyk)

20:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Crvena Zvezda Belgrad – SSC Napoli (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Strejlau)

20:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Galatasaray Stambuł – Lokomotiv Moskwa (Grzegorz Michalewski, Robert Zieliński)

20:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Club Brugge – Borussia Dortmund (Andrzej Janisz, Filip Jastrzębski)

20:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Schalke 04 Gelsenkirchen – FC Porto (Szymon Rojek, Piotr Koźmiński)

22:00 Eleven Sports 1
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Artur Wichniarek)

 

Środa 19.09.2018

02:40 Sportklub
Copa Libertadores: Atletico Tucuman – Gremio Porto Alegre (Julian Kowalski)

09:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Mateusz Miga)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Krzysztof Brommer)

13:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Dawid Dobrasz, Maciej Sypuła, Grzegorz Hałasik)

13:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Benfica Lizbona – Bayern Monachium (Jakub Polkowski)

15:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Młodzieżowa: Real Madryt – AS Roma (Robert Zieliński, Marcin Kalita)

17:00 Polsat Sport Premium 1
19:00 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Artur Wichniarek, Dariusz Wdowczyk, Maciej Sawicki, Goncalo Feio)
(Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Robert Podoliński, Maciej Szczęsny)

18:30 CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Arka Gdynia (Krzysztof Marciniak)

18:50 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Ajax Amsterdam – AEK Ateny (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Niedzielan)

18:50 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Szachtar Donieck – TSG Hoffenheim (Andrzej Janisz, Filip Jastrzębski)

18:55 Polsat Sport
1. liga: GKS Katowice – Odra Opole (Przemysław Iwańczyk, Janusz Kudyba – z Katowic)

18:55 Eleven Sports 1
Serie A: Sampdoria Genua – ACF Fiorentina (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

19:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski, Mateusz Bednarczyk)

20:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Benfica Lizbona – Bayern Monachium (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Lizbony)

20:55 Polsat Sport Premium 2 / TVP Sport / TVP 1
Liga Mistrzów: Real Madryt – AS Roma (Cezary Kowalski, Paweł Golański)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Madrytu)

20:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Valencia CF – Juventus Turyn (Piotr Przybysz, Andrzej Strejlau)

20:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Manchester City – Olympique Lyon (Michał Zawacki, Jacek Ziober)

20:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Young Boys Berno – Manchester United (Mariusz Hawryszczuk, Robert Zieliński)

20:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Viktoria Pilzno – CSKA Moskwa (Grzegorz Michalewski, Wojciech Kowalewski)

23:15 TVP Sport / TVP 1
23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Rafał Patyra, Robert Podoliński)
(Szymon Rojek, Artur Wichniarek)

 

Czwartek 20.09.2018

00:25 Sportklub
Copa Libertadores: CA Independiente – River Plate (Bartłomiej Rabij)

02:40 Sportklub
Copa Libertadores: Boca Juniors – Cruzeiro Belo Horizonte (Bartłomiej Rabij)

09:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

10:00 Weszło FM
Olek Wandzel podcast

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Jerzy Brzęczek)

17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Tomasz Sokołowski, Kazimierz Staszewski)

18:50 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: PAOK Saloniki – Chelsea Londyn (Cezary Kowalski, Dariusz Wdowczyk)

18:50 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Dynamo Kijów – FK Astana (Bożydar Iwanow, Andrzej Strejlau)

20:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: RB Lipsk – Red Bull Salzburg (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Lipska)

20:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Ludogorec Razgrad – Bayer 04 Leverkusen (Andrzej Janisz, Filip Jastrzębski)

20:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: F91 Dudelange – AC Milan (Piotr Przybysz, Robert Zieliński)

20:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Arsenal Londyn – Worskła Połtawa (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński)

20:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Slavia Praga – Girondins Bordeaux (Mariusz Hawryszczuk, Jacek Ziober)

20:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Dinamo Zagrzeb – Fenerbahce Stambuł (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

21:00 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski, Michał Listkiewicz)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Skróty meczów (Szymon Rojek, Roman Kołtoń)

4
3
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
HWDP

Dziękuję

wpDiscuz