Rozkład jazdy [14-20.06.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 14.06.2019

19:55 TVP Sport
MŚ U20: Studio (Jacek Kurowski, Tomasz Kłos, Adam Kotleszka)

20:30 TVP Sport
MŚ U20: Włochy – Ekwador (Sławomir Kwiatkowski, Sebastian Mila – z Gdyni)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 15.06.2019

02:30 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport
Copa America: Brazylia – Boliwia (Szymon Rojek, Bartłomiej Rabij)

10:00 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM | 11:00 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Kamil Gapiński, Adam Kotleszka, Zbigniew Boniek)

17:15 TVP Sport
MŚ U20: Studio (Maciej Adamiak, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny)

18:00 TVP Sport
MŚ U20: Ukraina – Korea Południowa (Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Łodzi)

20:50 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

21:00 Eleven Sports 1
LaLiga2: Malaga CF – Deportivo La Coruna (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

21:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport Extra
Copa America: Wenezuela – Peru (Paweł Ślęzak, Bartłomiej Rabij)

 

Niedziela 16.06.2019

00:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport
Copa America: Argentyna – Kolumbia (Cezary Kowalski, Marcin Lepa)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl | 11:45 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Marcin Feddek, Tomasz Hajto, Paweł Golański)

18:15 TVP 2 | 20:30 TVP Sport
ME U21: Studio (Maciej Iwański, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny)

18:30 TVP 2
ME U21: Polska – Belgia (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Reggio Emilia)

19:00 CANAL+ Sport
LaLiga2: Albacete Balompie – RCD Mallorca (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

21:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport Extra
Copa America: Paragwaj – Katar (Tomasz Lach, Piotr Koźmiński)

21:00 TVP Sport
ME U21: Włochy – Hiszpania (Sławomir Kwiatkowski)

23:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

 

Poniedziałek 17.06.2019

00:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport
Copa America: Urugwaj – Ekwador (Szymon Rojek, Bartłomiej Rabij)

18:05 TVP Sport
ME U21: Studio (Maciej Adamiak, Sebastian Mila, Tomasz Kłos)

18:30 TVP Sport
ME U21: Serbia – Austria (Tomasz Jasina, Robert Podoliński)

20:00 eToto
Quiz pod napięciem (Jolanta Zasępa, Michał Pol, Tomasz Smokowski)

21:00 TVP Sport
ME U21: Niemcy – Dania (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

23:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

 

Wtorek 18.06.2019

01:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport
Copa America: Japonia – Chile (Tomasz Lach, Szymon Rojek)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Złoty Puchar CONCACAF (Adam Kotleszka)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Miroslav Radović)

18:05 TVP Sport
ME U21: Studio (Rafał Patyra, Maciej Szczęsny)

18:30 TVP Sport
ME U21: Rumunia – Chorwacja (Sławomir Kwiatkowski)

21:00 TVP Sport
ME U21: Anglia – Francja (Szymon Borczuch, Andrzej Strejlau)

21:10 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk)

23:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

23:30 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport
Copa America: Boliwia – Peru (Paweł Ślęzak, Robert Zieliński)

 

Środa 19.06.2019

02:30 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport
Copa America: Brazylia – Wenezuela (Marcin Feddek, Bartłomiej Rabij)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Bartosz Witkowski, Tomasz Chaciński)

14:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:05 TVP Sport | 20:30 TVP 1
ME U21: Studio (Jacek Kurowski, Tomasz Kłos, Robert Podoliński, Jacek Magiera)

18:30 TVP Sport
ME U21: Hiszpania – Belgia (Michał Zawacki, Radosław Majdan)

21:00 TVP Sport | TVP 1
ME U21: Włochy – Polska (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Bolonii)

23:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

23:30 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport
Copa America: Kolumbia – Katar (Tomasz Włodarczyk, Piotr Koźmiński)

 

Czwartek 20.06.2019

02:30 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport
Copa America: Argentyna – Paragwaj (Cezary Kowalski, Dariusz Kubicki)

18:05 TVP Sport
ME U21: Studio (Maciej Iwański, Robert Podoliński)

18:30 TVP Sport
ME U21: Dania – Austria (Aleksander Roj)

21:00 TVP Sport
ME U21: Niemcy – Serbia (Tomasz Jasina, Andrzej Strejlau)

21:00 Eleven Sports 2
LaLiga2: Deportivo La Coruna – RCD Mallorca (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

21:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

23:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

1
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()