Rozkład jazdy [14-20.02.2020]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 14.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Bartłomiej Szczęśniak, Paweł Paczul, Krzysztof Chrobak)

13:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Losowanie 1/8 finału (Paweł Ślęzak)

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz, Paweł Raczkowski)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Arka Gdynia (Piotr Laboga, Remigiusz Jezierski – z Zabrza)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: FC St. Pauli – Dynamo Drezno (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

19:00 nSport+
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – LASK Linz (Piotr Glamowski, Adam Zakrzewski)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Gdańska)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (Tomasz Ćwiąkała, Radosław Majdan – z Gdańska)

20:30 CANAL+ Now
Bundesliga: Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt (Bartosz Gleń, Maciej Murawski)

20:45 Eleven Sports 2
Championship: Hull City – Swansea City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
LaLiga: Valencia CF – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

21:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Wolverhampton Wanderers – Leicester City (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

21:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Wojciech Kowalczyk)

 

Sobota 15.02.2020

09:30 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 10:30 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Adam Kotleszka, Wojciech Kowalczyk, Adam Drygalski, Daniel Ciechański, Piotr Kubiarczyk, Wojciech Piela)

11:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Wojciech Piela, Daniel Ciechański, Włodzimierz Zientarski)

13:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Hannover 96 – Hamburger SV (Julian Kowalski, Mateusz Majak)

13:00 CANAL+ Now
LaLiga: RCD Mallorca – Deportivo Alaves (Michał Kornacki, Leszek Orłowski)

13:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Burnley FC (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny)

13:30 Eleven Sports 1
Championship: West Bromwich Albion – Nottingham Forest (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: US Lecce – SPAL Ferrara (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00 CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: ŁKS Łódź – Wisła Płock (Adam Marchliński, Marcin Baszczyński – z Łodzi)

15:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Union Berlin – Bayer Leverkusen (Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk)

15:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: SC Paderborn – Hertha Berlin (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: RB Lipsk –  Werder Brema (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

15:30 Eleven Sports 1
LaLiga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk)

16:00 Eleven Sports 1
LaLiga: FC Barcelona – Getafe CF (Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski)

17:00 Polsat Sport News
Liga czeska: Sparta Praga – Slovan Liberec (Marcin Kalita)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda – ze Szczecina)

18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Serie A: Bologna FC – Genoa CFC (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Paweł Kapusta)

18:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Borussia Monchengladbach (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Norwich City – Liverpool FC (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

18:30 nSport+
LaLiga: Villarreal CF – Levante UD (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

19:25 TVP Sport
Ekstraklasa: Studio (Rafał Patyra, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny)

19:45 Polsat Sport Premium 1
Eredivisie: ADO Den Haag – PSV Eindhoven (Cezary Kowalski)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K | TVP Sport
Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Legia Warszawa (Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki – z Bełchatowa)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Bełchatowa)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: Atalanta Bergamo – AS Roma (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

21:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Granada CF – Real Valladolid (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Rafał Dębiński, Maciej Murawski)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski, Mateusz Juza)

22:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Julian Kowalski, Tomasz Urban, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Niedziela 16.02.2020

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Drygalski, Leszek Kaźmierczak)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Przemysław Iwańczyk, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Piotr Włodarczyk, Piotr Mosór)

12:00 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Sevilla FC – RCD Espanyol (Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała)

12:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)

12:30 Eleven Sports 1
Serie A: Udinese Calcio – Hellas Werona (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

14:00 Eleven Sports 4
LaLiga: CD Leganes – Real Betis (Marcin Pawłowski, Jakub Ostrowski)

14:30 Polsat Sport Premium 1
Eredivisie: Ajax Amsterdam – RKC Waalwijk (Piotr Przybysz)

15:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Wisła Kraków (Robert Skrzyński, Kamil Kosowski – z Lubina)

15:00 CANAL+
Premier League: Aston Villa – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Juventus Turyn – Brescia Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:00 Eleven Sports 3
Serie A: Sampdoria Genua – ACF Fiorentina (Julian Kowalski, Mikołaj Kruk)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Paweł Kapusta)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: FC Koln – Bayern Monachium (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

16:00 Eleven Sports 4
LaLiga: SD Eibar – Real Sociedad (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

16:45 Polsat Sport Premium 1
Eredivisie: PEC Zwolle – Feyenoord Rotterdam (Tomasz Włodarczyk)

17:00 Polsat Sport Premium 2
Liga czeska: Bohemians Praga – Slavia Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

17:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Lech Poznań (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

17:30 CANAL+ Sport
Premier League: Arsenal Londyn – Newcastle United (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

17:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Dominik Mucha, Antoni Partum)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: Cagliari Calcio – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Schalke 04 Gelsenkirchen (Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban)

18:30 CANAL+ Sport 2
LaLiga: Athletic Bilbao – CA Osasuna (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Maciej Jermakow, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Lazio Rzym – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:50 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

21:00 CANAL+ Sport | CANAL+ 4K
LaLiga: Real Madryt – Celta Vigo (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

21:00 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Turbokozak (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Janusz Gol, Błażej Telichowski)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Jakub Białek)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Maciej Jermakow, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Michał Mitrut, Marcin Gazda, Tomasz Zieliński)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Edward Durda, Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński)

 

Poniedziałek 17.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Adam Drygalski, Radosław Majdan)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Now
Radio Canal (Piotr Domagała, Kazimierz Węgrzyn, Michał Zachodny)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Piotr Domagała, Adam Zakrzewski)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 Newonce
Kick Off (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

18:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Szymon Janczyk, Jarosław Klauzo)

18:00 CANAL+ Sport 19:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Skróty meczów (Michał Kornacki | Marcin Pawłowski)

18:00 Eleven Sports 1  19:00 CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak | Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau)

19:50 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

20:00 Eleven Sports 1
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Marcin Baszczyński, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Tomasz Włodarczyk, Tomasz Ćwiąkała, Dariusz Mioduski)

20:00 ETOTO
Piłkarski Quiz Pod Napięciem (Michał Pol, Edward Durda)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Daniel Ciechański, Jakub Czerwiński, Kamil Rogólski, Sebastian Musiolik)

20:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

20:30 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Maciej Adamiak, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow)

20:30 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: VFL Bochum – VFB Stuttgart (Julian Kowalski, Mateusz Majak)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: AC Milan – Torino FC (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

21:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
Premier League: Chelsea Londyn – Manchester United (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:25 TVP Sport
Gol Retro

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Daniel Ciechański)

 

Wtorek 18.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Leszek Kaźmierczak, Marcin Ryszka, Jarosław Królewski)

10:00 CANAL+ Now | CANAL+ Now
Radio Canal: Na Wyspach (Piotr Domagała, Michał Gutka, Jarosław Koliński)

12:00 Weszło FM
To My Scyzory (Marcin Długosz, Michał Siejak)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Meksyk (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Michał Matlak)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Damian Gąska)

17:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Jakub Kręcidło, Maciej Łoś)

17:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Mateusz Majak, Tomasz Urban)

18:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Jerzy Engel, Jacek Gmoch)

18:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasyka: Legia Warszawa – Amica Wronki 14.03. 2003 (Krzysztof Marciniak)

20:55 TVP Sport
Retro TVP Sport: Dania – Belgia 19.06.1984 (Przemysław Babiarz, Dariusz Szpakowski)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Atletico Madryt – Liverpool FC (Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan – z Madrytu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Borussia Dortmund – Paris Saint-Germain (Marcin Feddek, Tomasz Hajto – z Dortmundu)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski, Daniel Ciechański, Wojciech Kowalczyk)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Szymon Rojek)

 

Środa 19.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Michał Łopaciński, Wojciech Piela)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Michał Trela, Piotr Tymczak, Justyna Krupa)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Paweł Przybyła, Leszek Błażyński)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Maciej Chudzik, Rafał Kusz, Krzysztof Domański)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Rafał Pierzak, Maciej Wąsowski)

17:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Konrad Ferszter, Michał Zachodny)

18:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1 19:45 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Piotr Czachowski)
(Rafał Patyra, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny)

18:40 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

19:10 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumilcz)

20:00 CANAL+ Sport 3 21:30 CANAL+ Sport
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

20:30 CANAL+ | CANAL+ 4K
Premier League: Manchester City – West Ham United (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

21:00 Polsat Sport Premium 1 | TVP 1
Liga Mistrzów: Tottenham Hotspur – RB Lipsk (Cezary Kowalski, Artur Wichniarek – z Londynu)
(Michał Zawacki, Jacek Magiera – z Londynu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Atalanta Bergamo – Valencia CF (Tomasz Włodarczyk, Paweł Golański)

23:00 Weszło FM
Hyde Park (Mateusz Juza, Adam Drygalski)

22:55 TVP Sport 23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Maciej Iwański, Marcin Żewłakow)
(Szymon Rojek)

 

Czwartek 20.02.2020

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Maja Strzelczyk, Samuel Szczygielski, Mateusz Borek)

13:00 Weszło FM
Magazyn Ligi Mistrzów (Kamil Kania, Tomasz Smokowski, Sławomir Kwiatkowski, Kamil Rogólski)

16:00 Weszło FM
Jak uczyć futbolu (Przemysław Mamczak, Sławomir Cisakowski, Mikołaj Raczyński)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Jan Kałucki, Marcin Szymczyk, Piotr Czachowski)

18:00 Newonce
Futbol i cała reszta (Przemysław Rudzki, Arkadiusz Sitarz, Olaf Lubaszenko)

18:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Bożydar Iwanow, Adam Matysek, Marek Jóźwiak, Maciej Żurawski, Paolo Cozza)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Club Brugge – Manchester United (Marcin Feddek, Hieronim Wrona)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: FC Kopenhaga – Cetlic Glasgow (Mariusz Hawryszczuk, Dariusz Kubicki)

18:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Ludogorets Razgrad – Inter Mediolan (Marcin Lepa, Paweł Golański)

18:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Getafe CF – Ajax Amsterdam (Piotr Przybysz, Piotr Koźmiński)

18:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Eintracht Frankfurt – Red Bull Salzburg (Andrzej Janisz, Filip Jastrzębski)

18:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Szachtar Donieck – Benfica Lizbona (Grzegorz Michalewski, Bartłomiej Rabij)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Filip Surma, Marcin Baszczyński)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Kącik Klubowy

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Olympiakos Pireus – Arsenal Londyn (Tomasz Włodarczyk, Artur Wichniarek)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Bayer Leverkusen – FC Porto (Roman Kołtoń, Tomasz Hajto)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Glasgow Rangers – Sporting Braga (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: AS Roma – KAA Gent (Tomasz Lach, Piotr Czachowski)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: VFL Wolfsburg – Malmo FF (Jakub Polkowski, Marcin Kalita)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Wolverhampton Wanderers – RCD Espanyol (Paweł Ślęzak, Bartłomiej Rabij)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Kamil Gapiński, Bartłomiej Szczęśniak)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Skróty meczów (Szymon Rojek)

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()