Image and video hosting by TinyPic

Rozkład jazdy: 13-19.10.2017

progtv

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 13.10.2017

09:00. Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

13:25. Eurosport 2
MŚ u17 2017: Niemcy – Gwinea (Andrzej Janisz)

13:25. Polsat Sport Extra
Liga chińska: Guangzhou Evergrande – Yanbian Funde (Przemysław Iwańczyk, Andrzej Strejlau)

15:00. Łączy nas piłka
Po Kadrze (Łukasz Wiśniowski, Michał Zachodny)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Płock (Julian Kowalski, Maciej Terlecki – z Kielc)

18:25. Eleven Sports
2. Bundesliga: FC Sankt Pauli – FC Kaiserslautern (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)

20:25. Eleven Sports
Bundesliga: VFB Stuttgart – FC Koln (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Polsat Sport Extra
1. liga: Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice (Tomasz Włodarczyk, Tomasz Łapiński – z Mielca)

20:40. Eleven
Ligue 1: Olympique Lyon – AS Monaco (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

20:55. Eleven Extra
La Liga: Espanyol Barcelona – Levante UD (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

 

Sobota 14.10.2017

12:55. Eleven
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – Fortuna Dusseldorf (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

12:55. Eleven Sports
La Liga: Athletic Bilbao – Sevilla FC (Dominik Guziak, Marcin Gazda)

13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Kamil Kosowski)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Manchester United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny – z Liverpoolu)

15:00. Eleven Sports
Bundesliga: Studio (Mateusz Święcicki, Tomasz Urban, Paweł Kapusta)

15:25. Eleven Sports
Bundesliga: Bayern Monachium – SC Freiburg (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński – z Monachium)

15:25. Eleven Extra
Bundesliga: Hertha Berlin – Schalke Gelsenkirchen (Patryk Mirosławski, Filip Kapica)

15:25. CANAL+ Sport
Bundesliga: TSG Hoffenheim – FC Augsburg (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)

15:25. nSport+
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Sandecja Nowy Sącz (Adam Marchliński, Maciej Murawski – z Gliwic)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Chelsea Londyn (Przemysław Pełka, Michał Gutka)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: LASK Linz – Red Bull Salzburg (Adam Kotleszka)

16:10. Eleven
La Liga: Getafe CF – Real Madryt (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

16:25. Eurosport 1
MŚ u17 2017: Anglia – Irak (Michał Zawacki)

17:20*. Eleven Extra
Ligue 1: Dijon FCO – Paris Saint-Germain (Julian Kowalski, Stefan Białas)

17:30. Eleven Sports
Serie A: Studio (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski, Michał Borkowski)

17:40. Polsat Sport
1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice (Szymon Rojek, Andrzej Iwan – z Bielska-Białej)

17:55. Polsat Sport News
Liga rosyjska: FK Krasnodar – CSKA Moskwa (Piotr Przybysz)

17:55. Eleven Sports
Serie A: Juventus Turyn – Lazio Rzym (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Termalica Nieciecza – Arka Gdynia (Piotr Laboga, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Watford FC – Arsenal Londyn (Bartosz Gleń, Przemysław Rudzki)

18:25. CANAL+
Bundesliga: Borussia Dortmund – RB Lipsk (Przemysław Pełka, Leszek Orłowski)

18:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Sparta Rotterdam (Bożydar Iwanow)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – Sankt Polten (Jakub Polkowski)

18:25. Eleven
Championship: Wolverhampton Wanderers – Aston Villa (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:00. Eleven Sports
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Paweł Wilkowicz)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Wisła Kraków (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

20:40. Eleven
Serie A: AS Roma – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Atletico Madryt – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała – z Madrytu)

20:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Zwolle PEC (Cezary Kowalski)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Andrzej Juskowiak)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda, Patryk Mirosławski, Tomasz Urban, Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

 

Niedziela 15.10.2017

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Sebastian Mila, Paweł Kryszałowicz)

11:55. Eleven Extra
La Liga: Eibar SD – Deportivo La Coruna (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports
Serie A: ACF Fiorentina – Udinese Calcio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

12:30. CANAL+ Sport
1 na 1 Extra (Żelisław Żyżyński, Dani Quintana)

13:25. Eleven
2. Bundesliga: FC Heidenheim – Holstein Kiel (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

14:25. CANAL+
Premier League: Brighton & Hove Albion – Everton FC (Piotr Domagała, Przemysław Rudzki)

14:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: VVV Venlo – PSV Eindhoven (Piotr Przybysz)

14:30. Eleven Sports
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

14:55. Eleven Extra
Serie A: Sampdoria Genua – Atalanta Bergamo (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

15:25. Eleven Sports
Bundesliga: Bayer Leverkusen – VFL Wolfsburg (Patryk Mirosławski, Filip Kapica)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze (Cezary Olbrycht, Krzysztof Przytuła – z Lubina)

16:10. Eleven
La Liga: Girona FC – Villarreal CF (Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Austria Wiedeń (Łukasz Śliwa)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Newcastle United (Przemysław Pełka, Michał Gutka)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lechia Gdańsk (Rafał Wolski, Maciej Murawski – z Warszawy)

17:55. Polsat Sport News
Liga czeska: Sparta Praga – Viktoria Pilzno (Tomasz Włodarczyk)

17:55. Eleven Sports
Bundesliga: Werder Brema – Borussia Monchengladbach (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25. Eleven Extra
La Liga: Malaga CF – Leganes CD (Julian Kowalski, Marcin Pawłowski)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski – z Warszawy)

20:00. Eleven Sports
Serie A: Studio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Roman Sidorowicz)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – AC Milan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:40. Eleven
La Liga: Real Betis – Valencia CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

22:30. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Pełka, Leszek Orłowski, Tomasz Lipiński)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Tomasz Zieliński, Maciej Kruk, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:55. Eurosport 1
MLS: New York Red Bulls – Atlanta United (Adam Kotleszka)

 

Poniedziałek 16.10.2017

10:00. Onet
Misja Futbol (Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

10:00. CanalPlus.pl
Radio Canal (Piotr Domagała, Michał Zachodny, Piotr Żelazny)

15:00. Eleven
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

17:00. Łączy nas piłka
Po Lidze (Łukasz Wiśniowski, Michał Zachodny)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Pogoń Szczecin (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Krakowa)

18:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

20:00. Eleven
Eleven Gol (Patryk Mirosławski)

20:00. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Marcin Krzywicki)

20:15. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

20:25. Eleven Sports
2. Bundesliga: SV Darmstadt – FC Nurnberg (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:30. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Krzysztof Brede)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

20:40. Eleven Extra
Serie A: Hellas Werona – Benevento Calcio (Julian Kowalski, Filip Kapica)

20:55. Eleven
La Liga: Las Palmas UD – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – West Bromwich Albion (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:30. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Julian Kowalski, Filip Kapica, Dominik Guziak, Stefan Białas, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

23:10. CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Leszek Orłowski)

23:10. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)

23:55. TVP 1
Gol Ekstra (Jacek Kurowski)

 

Wtorek 17.10.2017

12:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Spartak Moskwa – Sevilla FC (Michał Kornacki, Leszek Orłowski)

13:25. Eurosport 1
MŚ u17 2017: Francja – Hiszpania (Tomasz Lach)

14:00. Eurosport 2
El. MŚ 2018: Losowanie par barażowych (Edward Durda)

16:25. Eurosport 1
MŚ u17 2017: Anglia – Japonia (Andrzej Janisz)

17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Legia Warszawa – Breidablik UBK (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda – z Warszawy)

18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Rafał Nahorny)

20:00. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:00. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Rafał Dębiński, Żelisław Żyżyński, Krzysztof Przytuła, Marcin Baszczyński)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Real Madryt – Tottenham Hotspur (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Madrytu)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Manchester City – SSC Napoli (Przemysław Pełka, Tomasz Lipiński)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: AS Monaco – Besiktas Stambuł (Bartosz Gleń, Filip Surma)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: NK Maribor – Liverpool FC (Adam Marchliński, Kamil Kosowski)

20:40. CANAL+ Now
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła)

 

Środa 18.10.2017

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

13:25. Eurosport 2
MŚ u17 2017: Ghana – Niger  (Michał Zawacki)

13:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Chelsea Londyn – AS Roma (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda)

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Bayern Monachium – Celtic Glasgow (Piotr Domagała, Tomasz Lipiński)

16:25. Eurosport 2
MŚ u17 2017: Brazylia – Honduras (Tomasz Lach)

17:55. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Qarabag Agdam – Atletico Madryt (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)

20:00. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Filip Surma, Maciej Murawski, Kamil Kosowski)
(Rafał Patyra, Jerzy Dudek, Jacek Magiera)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Celtic Glasgow (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – z Monachium)

20:40. CANAL+ Sport; TVP 1
Liga Mistrzów: Chelsea Londyn – AS Roma (Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński)
(Jacek Laskowski, Paweł Golański)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Olympiakos Pireus (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Benfica Lizbona – Manchester United (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

20:40. CANAL+ Now
Liga Mistrzów: Multiliga (Mariusz Wróblewski)

22:55. TVP 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Piotr Salak, Grzegorz Mielcarski)

22:55. TVP 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Jacek Kurowski, Maciej Iwański)

 

Czwartek 19.10.2017

15:00. Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Marek Koźmiński)

16:55. Eurosport 1
Liga Europy: FK Astana – Maccabi Tel Awiw (Edward Durda, Maciej Terlecki)

18:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: OGC Nice – Lazio Rzym (Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński)

18:55. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Vardar Skopje – Real Sociedad (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

18:55. nSport+
Liga Europy: Ostersunds FK – Athletic Bilbao (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda)

18:55. Eurosport 1
Liga Europy: Crvena Zvezda Belgrad – Arsenal Londyn (Tomasz Lach, Maciej Żurawski)

18:55. TVP Sport
Liga Europy: Olympique Marsylia – Vitoria Setubal (Szymon Borczuch, Robert Podoliński)

18:55. CANAL+ Now
Liga Europy: Multiliga (Mariusz Wróblewski)

21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Everton FC – Olympique Lyon (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

21:00. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: TSG Hoffenheim – Basaksehir Stambuł (Żelisław Żyżyński, Krzysztof Przytuła)

21:00. nSport+
Liga Europy: Atalanta Bergamo – Apollon Limassol (Filip Surma, Wojciech Jagoda)

21:00. Eurosport 1
Liga Europy: Villarreal CF – Slavia Praga (Michał Zawacki, Radosław Gilewicz)

21:00. TVP Sport
Liga Europy: AC Milan – AEK Ateny (Maciej Iwański, Marcin Żewłakow)

21:00. CANAL+ Now
Liga Europy: Multiliga (Robert Skrzyński)

23:30. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Krzysztof Bandych, Edward Durda)

4
6
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Stolec

dzieki ziom. Jestem twoim fanem, ogladam wszystkie mecze z twojej rozpiski.

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY