Rozkład jazdy [13-19.09.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 13.09.2019

16:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz, Ireneusz Mamrot)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck (Łukasz Wiśniowski, Jakub Polkowski)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Wisła Płock (Robert Skrzyński, Kamil Kosowski – z Lubina)

18:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Karlsruher SC – SV Sandhausen (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Białegostoku)

20:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Białegostoku)

20:30 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – VFL Wolfsburg (Patryk Mirosławski, Dominik Guziak)

20:45 Eleven Sports 2
Championship: Derby County – Cardiff City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 CANAL+ Sport 2 | nSport+
LaLiga: RCD Mallorca – Athletic Bilbao (Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 14.09.2019

12:30 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 13:30 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Adam Kotleszka, Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Michał  Pol, Łukasz Olkowicz)

13:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Real Madryt – Levante UD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Jahn Regensburg – VFB Stuttgart (Michał Mitrut)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Domagała, Kamil Kosowski)

13:30 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
Premier League: Liverpool FC – Newcastle United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00 CANAL+ Sport 3 | nSport+
Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Arka Gdynia (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda – z Bełchatowa)

15:00 Eleven Sports 1
Serie A: ACF Fiorentina – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:30 Eleven Sports 2
Bundesliga: Union Berlin – Werder Brema (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:30 Eleven Sports 3
Bundesliga: FC Koln – Borussia Monchengladbach (Patryk Mirosławski)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: FC Augsburg – Eintracht Frankfurt (Michał Wszołek, Michał Świrkula)

15:30 CANAL+
Bundesliga: Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen (Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk)

16:00 CANAL+ Now
LaLiga: CD Leganes – Villarreal CF (Piotr Laboga, Tomasz Lipiński)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Leicester City (Przemysław Pełka, Tomasz Ćwiąkała)

17:10 TVP 2
Ekstraklasa: Studio (Rafał Patyra, Marek Citko, Marcin Żewłakow)

17:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K | TVP 2
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)
(Maciej Iwański, Sebastian Mila – z Gdańska)

17:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Marcin Gazda, Paweł Kapusta)
(Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban – z Lipska)

18:00 Eleven Sports 2
Serie A: SSC Napoli – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: RB Lipsk – Bayern Monachium (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak – z Lipska)

18:30 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
LaLiga: Real Sociedad – Atletico Madryt (Michał Mitut, Łukasz Wiśniowski)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Norwich City – Manchester City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

18:30 Polsat Sport News
Eredivisie: Ajax Amsterdam – SC Heerenveen (Cezary Kowalski)

19:00 Polsat Sport Extra
1. liga: Termalica Nieciecza – Warta Poznań (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński – z Niecieczy)

19:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Slavia Praga – FC Slovacko (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Kraków (Robert Skrzyński, Radosław Majdan – z Kielc)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Marcin Gazda, Mikołaj Kruk)

20:45 Eleven Sports 1 | Eleven Sports 4
Serie A: Inter Mediolan – Udinese Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:45 Polsat Sport News
Eredivisie: PSV Eindhoven – Vitesse Arnhem (Tomasz Włodarczyk)

21:00 CANAL+ Sport 2 | CANAL+ 4K
LaLiga: FC Barcelona – Valencia CF (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

21:50 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga+ (Michał Wodziński, Grzegorz Mielcarski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Marcin Gazda, Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski, Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, Marcin Pawłowski, Michał Mitut)

 

Niedziela 15.09.2019

01:30 Polsat Sport News
MLS: Philadelphia Union – Los Angeles FC (Robert  Zieliński)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Roman Kosecki, Jacek Krzynówek)

12:00 CANAL+ Sport
LaLiga: SD Eibar – RCD Espanyol (Piotr Domagała, Leszek Orłowski)

12:30 Eleven Sports 2
Serie A: Genoa CFC – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

12:45 Polsat Sport
1. liga: Miedź Legnica – Olimpia Grudziądz (Szymon Rojek, Janusz Kudyba – z Legnicy)

13:00 Eleven Sports 3
Championship: Huddersfield Town – Sheffield Wednesday (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

13:05 TVP 3
2. liga: Znicz Pruszków – Górnik Łęczna (Hubert Bugaj, Marek Citko – z Pruszkowa)

13:30 Eleven Sports 4
2. Bundesliga: SV Darmstadt – FC Nurnberg (Patryk Mirosławski)

14:00 CANAL+ Sport
LaLiga: Deportivo Alaves – Sevilla FC (Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała)

14:30 Polsat Sport News
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam – ADO Den Haag (Piotr Przybysz)

15:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Fastav Zlin – Sparta Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: SPAL Ferrara – Lazio Rzym (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:00 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – ze Szczecina)

15:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: AFC Bournemouth – Everton FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

15:30 CANAL+ Now
Bundesliga: TSG Hoffenheim – SC Freiburg (Edward Durda, Wojciech Jagoda)

16:00 Eleven Sports 3 | Eleven Sports 4
LaLiga: Celta Vigo – Granada CF (Marcin Pawłowski)

17:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3 | CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław (Żelisław Żyżyński, Kazimierz Węgrzyn – z Zabrza)

17:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Watford FC – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski)

18:00 Eleven Sports 2
Bundesliga: SC Paderborn – Schalke 04 Gelsenkirchen (Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński)

18:00 Eleven Sports 3
Serie A: AS Roma – Sassuolo Calcio (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

18:30 Eleven Sports 4
LaLiga: Real Valladolid – CA Osasuna (Michał Wszołek)

19:30 CANAL+ | CANAL+ Sport 3
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Jesus Imaz)

19:30 Weszło TV | Weszło FM
Liga Minus (Jakub Białek, Wojciech Kowalczyk, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski)

20:15 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Marcin Gazda, Mikołaj Kruk, Antoni Partum)

20:45 Eleven Sports 1
Serie A: Hellas Werona – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

21:00 Eleven Sports 2 | Eleven Sports 4
LaLiga: Real Betis – Getafe CF (Patryk Mirosławski, Łukasz Wiśniowski)

21:05 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

21:30 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Turbokozak (Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Paweł Tomczyk)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Marcin Gazda, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak, Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak, Marcin Pawłowski)

23:00 CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Piotr Laboga)

 

Poniedziałek 16.09.2019

10:30 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Szymon Ratajczak, Michał Skiba, Przemysław Pełka)

15:00 Weszło FM
Stranieri (Wojciech Piela, Maciej Rybus, Marcin Dobosz)

15:30 CANAL+ Sport 18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk | Sebastian Chabiniak)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Michał Brański, Zbigniew Prejs, Jarosław Skrobacz, Valerijs Sabala)

16:30 CANAL+ Sport 19:00 Eleven Sports 1
LaLiga: Skróty meczów (Adrian Olek | Marcin Pawłowski)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

18:00 Foot Truck Live
Calcio Truck (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Piast Gliwice (Tomasz Ćwiąkała, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Czechowicz, Piotr Żelazny)

20:00 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Marek Citko, Marcin Żewłakow)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Radosław Majdan, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski, Mateusz Święcicki, Tomasz Listkiewicz)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Michał Pol, Jolanta Zasępa, Roman Kołtoń, Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Kazimierz Moskal, Mirosław Smyła)

20:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Dominik Guziak)

20:30 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: FC St. Pauli – Hamburger SV (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

20:45 Eleven Sports 2
Serie A: Torino FC – US Lecce (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

21:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Aston Villa – West Ham United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

21:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

23:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Piotr Tworek, Robert Janicki)

 

Wtorek 17.09.2019

10:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Piotr Domagała, Piotr Laboga, Leszek Orłowski, Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk)

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Mateusz Skwierawski, Izabela Kruk, Maja Strzelczyk)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: SSC Napoli – Liverpool FC (Robert Zieliński)

16:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Młodzieżowa: Borussia Dortmund – FC Barcelona (Paweł Ślęzak)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Studio (Mateusz Borek, Jerzy Engel, Piotr Czachowski, Czesław Michniewicz)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

18:00 Foot Truck Live
Bundes Truck (Mateusz Majak, Sebastian Chabiniak)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Michał Brański)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Inter Mediolan – Slavia Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Olympique Lyon – Zenit Sankt Petersburg (Mariusz Hawryszczuk, Piotr Koźmiński)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasyka: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok 03.05.2012 (Krzysztof Marciniak)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: SSC Napoli – Liverpool FC (Bożydar Iwanow, Paweł Golański – z Neapolu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Borussia Dortmund – FC Barcelona (Tomasz Smokowski, Tomasz Hajto)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Chelsea Londyn – Valencia CF (Cezary Kowalski, Dariusz Kubicki)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Benfica Lizbona – RB Lipsk (Szymon Rojek, Adam Matysek)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Ajax Amsterdam – Lille OSC (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Red Bull Salzburg – KRC Genk (Piotr Przybysz, Maciej Żurawski)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

22:30 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Wdowczyk)

 

Środa 18.09.2019

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Mateusz Miga, Bartosz Karcz, Łukasz Wantuch)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Adam Krokowski, Daniel Przybysz, Radosław Pawłowski)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Dariusz Skrzypczak)

14:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Młodzieżowa: Atletico Madryt – Juventus Turyn (Jakub Baranowski, Maciej Turski)

16:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Młodzieżowa: Paris Saint-Germain – Real Madryt (Marcin Kalita)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Wiesław Renusz, Jarosław Kotas)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

17:00 Polsat Sport Premium 1 20:10 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Veljko Nikitović)
(Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Robert Podoliński)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck United (Tomasz Zieliński, Michał Zachodny)

18:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Ekstraklasa: Wisła Płock – Legia Warszawa (Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki – z Płocka)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Olympiakos Pireus – Tottenham Hotspur (Mariusz Hawryszczuk, Dariusz Kubicki)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Club Brugge – Galatasaray Stambuł (Grzegorz Michalewski, Piotr Koźmiński)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Planeta Ekstraklasa (Piotr Glamowski)

20:00 Onet
LaLiga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

20:00 Polsat Sport Extra
1. liga: Warta Poznań – Odra Opole (Tomasz Lach, Janusz Kudyba – z Grodziska Wielkopolskiego)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Crvena Zvezda Belgrad (Marcin Feddek, Artur Wichniarek – z Monachium)

21:00 Polsat Sport Premium 2 | TVP 1
Liga Mistrzów: Paris Saint-Germain – Real Madryt (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)
(Dariusz Szpakowski, Jacek Magiera – z Paryża)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Mistrzów: Atletico Madryt – Juventus Turyn (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Mistrzów: Bayer Leverkusen – Lokomotiv Moskwa (Andrzej Janisz, Filip Jastrzębski)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Mistrzów: Szachtar Donieck – Manchester City (Tomasz Włodarczyk, Maciej Żurawski)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Mistrzów: Dinamo Zagrzeb – Atalanta Bergamo (Paweł Ślęzak, Robert Zieliński)

23:05 TVP Sport 23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Rafał Patyra, Marcin Żewłakow)
(Szymon Rojek, Dariusz Dziekanowski)

 

Czwartek 19.09.2019

13:00 Weszło FM
Magazyn Ligi Mistrzów (Kamil Kania, Tomasz Ćwiąkała, Kamil Rogólski, Michał Trela)

17:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Dziekanowski, Paweł Kryszałowicz, Marek Jóźwiak)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Piotr Kamieniecki, Jakub Majewski)

18:00 Foot Truck Live
El Truck (Marcin Gazda, Piotr Urban)

18:25 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumilcz)

18:55 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

18:55 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Eintracht Frankfurt – Arsenal Londyn (Mateusz Borek)

18:55 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: PSV Eindhoven – Sporting Lizbona (Tomasz Włodarczyk, Bartłomiej Rabij)

18:55 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: FC Basel – FK Krasnodar (Grzegorz Michalewski)

18:55 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Dynamo Kijów – Malmo FF (Tomasz Lach, Marcin Kalita)

18:55 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: CFR Cluj – Lazio Rzym (Robert Zieliński, Piotr Koźmiński)

18:55 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Stade Rennes – Celtic Glasgow (Tomasz Smokowski, Jacek Ziober)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Adrian Olek)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Glasgow Rangers – Feyenoord Rotterdam (Bożydar Iwanow, Paweł Golański)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: FC Porto – Young Boys BSC (Cezary Kowalski, Dariusz Kubicki)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: AS Roma – Basaksehir Stambuł (Mariusz Hawryszczuk, Piotr Czachowski)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Manchester United – FK Astana (Marcin Feddek, Jakub Baranowski)

21:00 Polsat Sport Premium 5 PPV
Liga Europy: Wolverhampton Wanderers – SC Braga (Paweł Ślęzak, Bartłomiej Rabij)

21:00 Polsat Sport Premium 6 PPV
Liga Europy: Borussia Monchengladbach – Wolfsberger AC (Andrzej Janisz, Filip Jastrzębski)

22:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Skróty meczów (Szymon Rojek, Dariusz Dziekanowski)

0
2
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()