Rozkład jazdy 13-19.04.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 13.04.2018

12:00 CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Europy: Losowanie 1/2 finału (Piotr Domagała; Edward Durda)

13:00 CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Mistrzów: Losowanie 1/2 finału (Bartosz Gleń; Edward Durda)

14:00 Zapinamy pasy
Halo, tu mundial (Artur Kwiatkowski, Krystian Porębski)

16:30 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk (Michał Zawacki, Andrzej Strejlau – z Gdyni)

18:25 Eleven Sports 1
2. Bundesliga: Greuther Furth – Jahn Regensburg (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

19:55 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Heracles Almelo – AZ Alkmaar (Mariusz Hawryszczuk)

20:00 CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Krzysztof Przytuła – z Poznania)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lech Poznań – Korona Kielce (Adam Marchliński, Maciej Murawski – z Poznania)

20:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: VFL Wolfsburg – FC Augsburg (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:40 Eleven Sports 3
Championship: Aston Villa – Leeds United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55 Eleven Sports 2; Eleven Sports 4
La Liga: Girona FC – Real Betis (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

 

Sobota 14.04.2018

11:00 Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Maciej Wąsowski, Jacek Kruszewski)

11:50 Polsat Sport
Cafe Futbol on tour (Bożydar Iwanow, Andrzej Dawidziuk – z Poznania)

12:55 Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Dynamo Moskwa – Lokomotiv Moskwa (Grzegorz Michalewski)

12:55 Eleven Sports 1
La Liga: Sevilla FC – Villarreal CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:55 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: FC Sankt Pauli – Union Berlin (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

13:00 CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Kamil Kosowski)

13:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Chelsea Londyn (Piotr Domagała, Michał Gutka)

15:25 nSport+
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Piast Gliwice (Piotr Laboga, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

15:25 CANAL+ Sport
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt (Edward Durda, Maciej Murawski)

15:25 Eleven Sports 2
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Hamburger SV (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25 Eleven Sports 4
Bundesliga: VFB Stuttgart – Hannover 96 (Piotr Dumanowski, Tomasz Urban)

15:35 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Piotr Urban)

15:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Swansea City – Everton FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

15:55 Polsat Sport Extra
Liga ukraińska: Szachtar Donieck – Dynamo Kijów (Robert Zieliński)

15:55 SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – SV Mattersburg (Łukasz Wiśniowski)

16:10 Eleven Sports 1
La Liga: FC Barcelona – Valencia CF (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

17:40 Polsat Sport
1. liga: GKS Katowice – Stal Mielec (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Katowic)

17:55 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)

17:55 Eleven Sports 2
Serie A: Chievo Werona – Torino FC (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

18:25 Eleven Sports 1
La Liga: Leganes CD – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25 Eleven Sports 3; Eleven Sports 4
Championship: Fulham FC – Brentford FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25 CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – AFC Bournemouth (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

18:25 CANAL+; CANAL+ Now
Bundesliga: Bayern Monachium – Borussia Monchengladbach (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

18:55 Eurosport 2
MLS: New York Red Bulls – Montreal Impact (Adam Kotleszka)

18:55 TVP Sport; TVP 3
3. liga: Widzew Łódź – Legia II Warszawa (Marek Madej)

18:55 TVP 1
Orły Nawałki: Wojciech Szczęsny (Sylwia Dekiert)

20:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Warszawy)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Piotr Czachowski)

20:40 Eleven Sports 1
Serie A: Atalanta Bergamo – Inter Mediolan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:40 Eleven Sports 2
La Liga: Athletic Bilbao – Deportivo La Coruna (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

20:40 CANAL+ Sport 2; CANAL+ Now
Premier League: Tottenham Hotspur – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

21:55 Eurosport 1
MLS: Chicago Fire – Los Angeles Galaxy (Michał Zawacki)

22:30 CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Andrzej Juskowiak)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Marcin Grzywacz, Tomasz Urban, Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

 

Niedziela 15.04.2018

11:00 Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Ireneusz Mamrot)

11:55 Eleven Sports 2
La Liga: Eibar SD – Deportivo Alaves (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:25 Eleven Sports 1
Serie A: ACF Fiorentina – SPAL Ferrara (Michał Mitrut, Mikołaj Kruk)

12:55 Eleven Sports 4
Championship: Wolverhampton Wanderers – Birmingham City (Marcin Grzywacz)

13:25 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – FC Heindeheim (Tomasz Zieliński)

14:25 CANAL+
Premier League: Newcastle United – Arsenal Londyn (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

14:25 Polsat Sport News
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – FC Utrecht (Piotr Przybysz)

14:55 Eleven Sports 2
Serie A: AC Milan – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

15:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Dortmund (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak – z Gelsenkirchen)

15:25 CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Termalica Nieciecza (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda – ze Szczecina)

16:10 Eleven Sports 3
La Liga: Atletico Madryt – Levante UD (Piotr Dumanowski, Tomasz Ćwiąkała)

16:25 SportKlub
Liga austriacka: Austria Wiedeń – Rapid Wiedeń (Adam Kotleszka)

16:40 Polsat Sport News
Liga holenderska: PSV Eindhoven – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

16:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – West Bromwich Albion (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

17:00 TOK FM
Przy Niedzieli o sporcie (Przemysław Iwańczyk, Grzegorz Knap, Krzysztof Wróbel, Tomasz Zahorski)

17:40 Polsat Sport
1. liga: Raków Częstochowa – Chrobry Głogów (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński – z Częstochowy)

17:55 Polsat Sport Extra
Liga czeska: Viktoria Pilzno – Sparta Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Sandecja Nowy Sącz (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

17:55 Eleven Sports 4
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – Club Brugge (Dominik Guziak)

17:55 Eleven Sports  1
Bundesliga: Werder Brema – RB Lipsk (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

17:55 Eleven Sports 2
Serie A: Juventus Turyn – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

18:25 Eleven Sports 3
La Liga: Getafe CF – Espanyol Barcelona (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

20:00 CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski, Michał Helik)

20:00 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Piotr Urban, Paweł Wilkowicz)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: Malaga CF – Real Madryt (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40 Eleven Sports 2
Serie A: Lazio Rzym – AS Roma (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:55 Eleven Sports 3; Eleven Sports 4
Ligue 1: Paris Saint-Germain – AS Monaco (Dominik Guziak, Stefan Białas)

21:55 Eurosport 1
MLS: Sporting Kansas City – Seattle Sounders (Tomasz Lach)

22:30 CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Leszek Orłowski, Tomasz Lipiński)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda, Tomasz Zieliński, Maciej Kruk, Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

 

Poniedziałek 16.04.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Marek Saganowski)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

11:00 Sportowe Fakty
Damy z siebie wszystko (Mateusz Skwierawski, Paweł Kapusta, Marcin Animucki)

11:00 Zapinamy Pasy
Ekstra Tajm (Piotr Glamowski, Łukasz Wiśniowski, Robert Podoliński, Marcin Żewłakow)

12:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Maciej Jarosiński, Max Mahor)

13:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Mariusz Bielski, Dawid Król, Dominik Piechota, Kibu Vicuna)

14:00 Zapinamy Pasy
Magazyn 1. ligi (Gabriel Rogaczewski, Adam Delimat)

16:00 Eleven Sports 1
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00 Łączy nas piłka
Po Lidze (Łukasz Wiśniowski, Jakub Polkowski, Michał Zachodny)

17:30 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

17:55 Eurosport 1
Ekstraklasa: Wisła Płock – Wisła Kraków (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Płocka)

18:00 CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk)

18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

19:00 Eleven Sports 1
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Patryk Mirosławski)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Tomasz Frankowski)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Sebastian Staszewski, Janusz Melaniuk)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk)

20:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Ekstraklasy (Piotr Glamowski, Zbigniew Mucha, Michał Zachodny)

20:00 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:25 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: FSV Mainz 05 – SC Freiburg (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

20:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

20:55 CANAL+ Sport
Premier League: West Ham United – Stoke City (Piotr Domagała, Rafał Nahorny)

21:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Lig Zagranicznych (Artur Kwiatkowski, Łukasz Wiśniowski, Rafał Lebiedziński)

23:00 CANAL+ Sport 2
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

 

Wtorek 17.04.2018

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych (Adam Kotleszka)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

17:00 Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Michał Zawacki)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

18:00 Eleven Sports 2
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

19:25 Eleven Sports 2
La Liga: Deportivo La Coruna – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:30 Polsat Sport
Puchar Polski: Studio (Bożydar Iwanow, Czesław Boguszewicz, Marcin Kaczmarek – z Gdyni)

19:30 TVP Sport
Piłkarski wieczór (Rafał Patyra, Tomasz Kłos, Adam Matysek)

20:00 Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:25 Polsat Sport; Super Polsat
Puchar Polski: Arka Gdynia – Korona Kielce (Cezary Kowalski, Paweł Golański – z Gdyni)

20:40 Eleven Sports 3
Serie A: Inter Mediolan – Cagliari Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40 CANAL+ Sport
Premier League: Brighton & Hove Albion – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:40 TVP Sport; TVP 3
Puchar Niemiec: Bayer Leverkusen – Bayern Monachium (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)

20:55 Sport.TVP.pl
Puchar Francji: Les Herbiers – FC Chambly (Hubert Bugaj, Piotr Rzepka)

20:55 Eleven Sports 1
La Liga: Celta Vigo – FC Barcelona (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

21:25 Eleven Sports 2
La Liga: Villareal CF – Leganes CD (Michał Mitrut, Sebastian Chabiniak)

 

Środa 18.04.2018

02:25 SportKlub
Copa Libertadores: Cerro Porteno – Gremio Porto Alegre (Bartłomiej Rabij)

09:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

13:00 Zapinamy Pasy
Radio Brazylia (Bartłomiej Rabij)

16:55 CANAL+ Sport 2
Puchar Rosji: Awangard Kursk – Szynnik Jarosław (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda)

17:25 nSport+
Puchar Rosji: Spartak Moskwa – FK Tosno (Żelisław Żyżyński, Krzysztof Przytuła)

17:30 TVP Sport
Jedziemy na mundial (Maciej Iwański, Paweł Frelik)

17:55 Eleven Sports 2
Serie A: Benevento Calcio – Atalanta Bergamo (Dominik Guziak)

18:25 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Roda Kerkrade – PSV Eindhoven (Piotr Przybysz)

19:25 Eleven Sports 1
La Liga: Valencia CF – Getafe CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:30 TVP Sport
Piłkarski wieczór (Mariusz Jankowski, Piotr Rzepka, Marcin Żewłakow)

19:30 Polsat Sport
Puchar Polski: Studio (Marcin Feddek, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski – z Warszawy)

20:25 Polsat Sport; Super Polsat
Puchar Polski: Legia Warszawa – Górnik Zabrze (Bożydar Iwanow, Tomasz Hajto – z Warszawy)

20:40 Eleven Sports 2
Serie A: SSC Napoli – Udinese Calcio (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40 Eleven Sports 3
Serie A: FC Crotone – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:40 Eleven Sports 4
Serie A: Torino FC – AC Milan (Julian Kowalski, Piotr Czachowski)

20:40 CANAL+ Sport
Premier League: Bournemouth AFC – Manchester United (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

20:40 TVP Sport
Puchar Niemiec: Schalke 04 Gelsenkirchen – Eintracht Frankfurt (Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

20:55 Sport.TVP.pl
Puchar Francji: SM Caen – Paris Saint-Germain (Szymon Borczuch, Marek Jóźwiak)

21:25 Eleven Sports 1
La Liga: Real Madryt – Athletic Bilbao (Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała)

 

Czwartek 19.04.2018

09:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

10:00 Weszło FM
Olek Wandzel podcast: Michał Kołodziejczyk

14:00 Weszło FM
Curva Nord (Michał Borkowski, Dominik Mucha)

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Janusz Filipiak)

19:25 Eleven Sports 1
La Liga: Real Sociedad – Atletico Madryt (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

19:25 Eleven Sports 2
La Liga: Deportivo Alaves – Girona FC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:40 CANAL+ Sport
Premier League: Burnley FC – Chelsea Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – VVV Venlo (Tomasz Włodarczyk)

21:25 Eleven Sports 1
La Liga: Real Betis – Las Palmas UD (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

21:25 Eleven Sports 2
La Liga: Levante UD – Malaga CF (Michał Mitrut, Sebastian Chabiniak)

4
2
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (2)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Voitcus

Dziękuję

bartr

Dzięki – zajebiste to jest :)

wpDiscuz

INNE SPORTY

Tyson Fury boxing sparring session in Manchester, United Kingdom

Featuring: Tyson Fury
Where: MANCHESTER, United Kingdom
When: 06 Jun 2018
Credit: WENN.com

*****No UK Tabloids & Tabloid Websites*****
FOT. WENN/NEWSPIX.PL
POLAND ONLY!
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
18 sierpnia, 23:33