Rozkład jazdy 12-18.10.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 12.10.2018

17:25 Eurosport 1
Mecz towarzyski u20: Niemcy – Holandia (Edward Durda, Maciej Terlecki)

17:55 TVP Sport
EL. ME u21: Dania – Polska (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

18:00 Polsat Sport
20:15 TVP Sport
Liga Narodów: Studio (Jerzy Mielewski, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Kobylański, Piotr Świerczewski)
(Rafał Patyra, Robert Podoliński, Maciej Szczęsny)

19:55 Eurosport 1
El. ME u21: Niemcy – Norwegia (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

19:55 Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Arabia Saudyjska – Brazylia (Hubert Bugaj)

20:40 Polsat Sport / TVP Sport
Liga Narodów: Chorwacja – Anglia (Marcin Feddek, Andrzej Strejlau)
(Tomasz Jasina, Leszek Ojrzyński)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Belgia – Szwajcaria (Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Dziekanowski)

 

Sobota 13.10.2018

11:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Jakub Białek, Dominik Ebebenge)

14:55 Polsat Sport News
Liga Narodów: Słowacja – Czechy (Grzegorz Michalewski)

16:00 Łączy nas piłka
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Wojciech Szczęsny)

17:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Studio (Jerzy Mielewski, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Kobylański, Andrzej Strejlau)

17:55 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Norwegia – Słowenia (Piotr Przybysz)

17:55 Polsat Sport News
Liga Narodów: Gruzja – Andora (Paweł Ślęzak)

19:55 Eurosport 2
MLS: Minnesota United – Colorado Rapids (Tomasz Lach)

20:40 Polsat Sport
Liga Narodów: Holandia – Niemcy (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Niedzielan)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Irlandia – Dania (Cezary Kowalski)

20:40 Polsat Sport News
Liga Narodów: Bułgaria – Cypr (Robert Zieliński)

21:45 Łączy nas piłka
Studio z kadry (Filip Adamus, Jerzy Brzęczek)

22:55 Eurosport 2
MLS: DC United – FC Dallas (Adam Kotleszka)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Dariusz Dziekanowski)

 

Niedziela 14.10.2018

10:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Michał Kołodziejczyk, Zbigniew Mucha, Łukasz Olkowicz, Paweł Wilkowicz)

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Marek Koźmiński – z Chorzowa)

14:55 Polsat Sport News
Liga Narodów: Rumunia – Serbia (Cezary Kowalski)

17:30 Polsat Sport
18:00 TVP Sport
Liga Narodów: Studio (Paulina Chylewska, Tomasz Smokowski, Artur Wichniarek, Dariusz Wdowczyk, Paolo Cozza)
(Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Niedzielan – z Chorzowa)
(Rafał Patyra, Tomasz Kłos, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny – z Chorzowa)

17:55 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Rosja – Turcja (Grzegorz Michalewski)

20:40 Polsat Sport / TVP Sport / TVP 1
Liga Narodów: Polska – Włochy (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Chorzowa)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Chorzowa)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Litwa – Czarnogóra (Michał Zawacki)

20:40 Polsat Sport News
Liga Narodów: Izrael – Albania (Mariusz Hawryszczuk)

22:45 Weszło TV / Weszło FM
Stan Kadry (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Michał Sadomski)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Wdowczyk)

 

Poniedziałek 15.10.2018

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Łukasz Fabiański)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Andrzej Iwan, Maciej Bartoszek, Grzegorz Niciński, Mirosław Hajdo, Krzysztof Janus)

16:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek)

18:00 Polsat Sport
20:15 TVP Sport
Liga Narodów: Studio (Przemysław Iwańczyk, Artur Wichniarek, Tomasz Frankowski, Piotr Urban)
(Maciej Adamiak, Tomasz Kłos, Robert Podoliński)

19:15 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Adam Godlewski)

20:40 Polsat Sport / TVP Sport
Liga Narodów: Hiszpania – Anglia (Cezary Kowalski, Paweł Golański)
(Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Islandia – Szwajcaria (Tomasz Włodarczyk, Dariusz Wdowczyk)

20:40 Polsat Sport News
Liga Narodów: Bośnia i Hercegowina – Irlandia Północna (Piotr Przybysz)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Artur Wichniarek)

 

Wtorek 16.10.2018

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Armenia (Adam Kotleszka)

15:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Marcin Borciuch, Dominik Piechota)

15:55 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Kazachstan – Andora (Paweł Ślęzak)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

17:55 Polsat Sport Extra
El. ME u21: Polska – Gruzja (Mateusz Borek, Paweł Golański – z Gdyni)

17:55 Polsat Sport News
Liga Narodów: Armenia – Macedonia (Robert Zieliński)

18:00 Onet
Prosto w Szczenę (Łukasz Wiśniowski, Wojciech Szczęsny, Arkadiusz Milik)

18:00 Newonce radio
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Piotr Dumanowski)

18:10 Eurosport 1
Mecz towarzyski u21: Niemcy – Irlandia (Michał Zawacki)

19:00 Polsat Sport
Liga Narodów: Studio (Paulina Chylewska, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek)

19:55 TVP Sport
Mecz towarzyski: Brazylia – Argentyna (Tomasz Jasina, Bartłomiej Rabij)

20:40 Polsat Sport
Liga Narodów: Niemcy – Francja (Tomasz Smokowski, Tomasz Hajto)

20:40 Polsat Sport Extra
Liga Narodów: Irlandia – Walia (Marcin Feddek)

20:40 Polsat Sport News
Liga Narodów: Ukraina – Czechy (Grzegorz Michalewski)

23:30 Polsat Sport
Liga Narodów: Skróty meczów (Szymon Rojek, Adam Matysek)

 

Środa 17.10.2018

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Damian Gołąb, Jakub Niziński)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Rafał Kędzior)

20:30 TVP Sport
Liga Narodów: Podsumowanie (Maciej Iwański, Michał Pol, Andrzej Strejlau)

 

Czwartek 18.10.2018

09:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Łukasz Fabiański)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj)

20:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

21:00 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski)

3
1
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (2)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
HWDP

Dziękuję

MArekPolkowski

newonce radio? ktoś, coś? 😉

wpDiscuz