Rozkład jazdy [12-18.07.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 12.07.2019

15:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

21:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Pogoń Szczecin (Piotr Wąsowski, Mateusz Juza, Adam Frączczak, Mateusz Janiak, Bartosz Ślusarski, Daniel Trzepacz)

21:55 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

 

Sobota 13.07.2019

09:25 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM | 10:25 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Tomasz Muchiński, Czesław Michniewicz)

18:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Śląsk Wrocław (Samuel Szczygielski, Wojciech Piela, Dominik Klekowski, Jakub Łabojko, Michał Guz)

19:30 Polsat Sport Premium 1 | 20:00 Polsat Sport
Superpuchar Polski: Studio (Tomasz Smokowski, Tomasz Łapiński, Jarosław Kaszowski – z Gliwic)

20:30 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport | Super Polsat
Superpuchar Polski: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk (Mateusz Borek, Jacek Zieliński – z Gliwic)

21:25 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Niedziela 14.07.2019

01:30 Polsat Sport Extra
MLS: Montreal Impact – Toronto FC (Robert Zieliński)

16:00 Weszło FM
Niezapominane Mundialowe Finały (Kamil Gapiński, Janusz Basałaj, Rafał Nahorny, Bogusław Kaczmarek, Cezary Stefańczyk)

16:45 TVPSport.pl
ME U19: Armenia – Hiszpania

19:00 TVPSport.pl
ME U19: Włochy – Portugalia

19:00 Polsat Sport News
Liga czeska: Sparta Praga – FC Slovacko (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

21:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Wisła Kraków (Samuel Szczygielski, Wojciech Piela, Piotr Obidziński, Maciej Stolarczyk)

21:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

 

Poniedziałek 15.07.2019

00:30 Polsat Sport Extra
MLS: New York Red Bulls – New York City (Piotr Przybysz)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Artur Derbin, Piotr Tworek, Josef Petrik)

16:45 TVPSport.pl
ME U19: Norwegia – Irlandia

18:00 Polsat Sport Extra
Liga czeska: Fastav Zlin – Slavia Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

18:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Zagłębie Lubin (Samuel Szczygielski, Mateusz Juza, Dominik Klekowski, Mateusz Dróżdż, Romuald Kujawa, Bartosz Slisz, Bartosz Kopacz, Grzegorz Kowalski)

19:00 TVPSport.pl
ME U19: Czechy – Francja

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Andrzej Strejlau, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny)

20:00 TVP Sport
Gol (Rafał Patyra, Maciej Adamiak, Tomasz Kłos, Sebastian Mila)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Paweł Paczul, Szymon Podstufka, Jakub Rzeźniczak, Marek Papszun, Patryk Sokołowski)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Jolanta Zasępa, Wojciech Kowalczyk, Franciszek Smuda, Grzegorz Jędrzejewski, Radosław Majewski)

21:30 Onet
Lato z piłką (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Dominik Piechota, Łukasz Olkowicz)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

22:40 TVP Sport
Gol Retro

 

Wtorek 16.07.2019

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Gibraltar (Adam Kotleszka, Aleksander Januszkiewicz)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

20:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Janusz Basałaj)

20:00 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk)

21:30 Weszło FM
Odkrywamy karty: Wisła Płock (Piotr Wąsowski, Maciej Wąsowski, Dominik Furman, Damian Rasak, Michał Wiśniewski)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

 

Środa 17.07.2019

03:00 Polsat Sport Premium 2 | Polsat Sport
Mecz towarzyski: ACF Fiorentina – Chivas Guadalajara (Marcin Lepa)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Damian Gołąb, Grzegorz Wójtowicz)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Rafał Kędzior)

12:00 CANAL+ Sport
Mecz towarzyski: Newcastle United – Wolverhampton Wanderers (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Bartosz Witkowski, Adam Krokowski, Filip Miklas)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Piotr Chołdrych, Radosław Nawrot)

14:30 CANAL+ Sport
Mecz towarzyski: Manchester City – West Ham United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Wojciech Pertkiewicz, Jerzy Jastrzębowski)

16:45 TVP Sport
ME U19: Portugalia – Hiszpania (Hubert Bugaj)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Weszło FM
Odkrywamy karty: Cracovia Kraków (Mateusz Juza, Kamil Kania, Kazimierz Węgrzyn, Janusz Gol, Michał Trela)

18:50 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

19:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Tomasz Łapiński, Dariusz Dziekanowski – z Gliwic)

19:00 TVPSport.pl
ME U19: Armenia – Włochy (Aleksander Roj)

19:20 TVP Sport
Lech TV (Karol Szumlicz)

20:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport | Super Polsat
Liga Mistrzów: Piast Gliwice – BATE Borysów (Mateusz Borek, Jacek Zieliński – z Gliwic)

22:05 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

 

Czwartek 18.07.2019

05:00 Polsat Sport Premium 1 | Polsat Sport
Mecz towarzyski: Arsenal Londyn – Bayern Monachium (Piotr Przybysz)

16:45 TVP Sport
ME U19: Czechy – Norwegia (Aleksander Roj, Michał Zachodny)

18:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński, Marek Jóźwiak, Piotr Włodarczyk, Kazimierz Węgrzyn)

18:45 TVP Sport
Liga Europy: Studio (Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny)

19:00 TVP Sport
Liga Europy: Cracovia Kraków – DAC Dunajska Streda (Hubert Bugaj, Andrzej Strejlau – z Krakowa)

19:00 TVPSport.pl
ME U19: Irlandia – Francja

19:30 CANAL+ Sport
Premier League 100: Darren Bent (Grzegorz Kaczmarczyk)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Adam Westfal, Piotr Glamowski, Michał Kornacki, Adam Zakrzewski, Gabriel Rogaczewski, Adrian Olek)

21:00 TVP Sport
Liga Europy: Legia Warszawa – Europa FC (Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński – z Warszawy)

23:15 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

1
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()