Rozkład jazdy [12-18.04.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 12.04.2019

10:30 Fortuna
Kurs na weekend (Piotr Kędzierski, Marcin Feddek, Tomasz Ćwiąkała)

18:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Union Berlin – Jahn Regensburg (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

20:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Bundesliga: FC Nurnberg – Schalke 04 Gelsenkirchen (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:30 Polsat Sport
1. liga: GKS Jastrzębie – Stal Mielec (Szymon Rojek, Janusz Kudyba – z Jastrzębia-Zdroju)

21:00 CANAL+ Sport
Premier League: Leicester City – Newcastle United (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

23:00 CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Górnik Zabrze (Marcin Rosłoń, Piotr Glamowski)

 

Sobota 13.04.2019

02:30 Polsat Sport News
MLS: Chicago Fire – Vancouver Whitecaps (Mariusz Hawryszczuk)

12:00 TVP Sport / Weszło TV / Weszło FM
13:00 Weszło TV / Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Łukasz Olkowicz, Jarosław Mroczek)

13:00 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
La Liga: Espanyol Barcelona – Deportivo Alaves (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

13:00 Eleven Sports 2
2. Bundesliga: SC Paderborn – MSV Duisburg (Sebastian Chabiniak)

13:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Huddersfield Town (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: SPAL Ferrara – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

15:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Marcin Pawłowski)

15:30 Eleven Sports 3
Bundesliga: Hannover 96 – Borussia Monchengladbach (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

15:30 Eleven Sports 4
Bundesliga: VFB Stuttgart – Bayer 04 Leverkusen (Patryk Mirosławski, Tomasz Urban)

15:30 CANAL+
Bundesliga: RB Lipsk – VFL Wolfsburg (Edward Durda, Leszek Orłowski)

16:00 CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Wolverhampton Wanderers (Piotr Domagała, Michał Gutka)

16:15 Eleven Sports 1
La Liga: SD Huesca – FC Barcelona (Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda)

16:15 TVP Sport / 17:45 TVP 2
17:30 Eurosport 1
Ekstraklasa: Studio (Rafał Patyra, Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow – z Krakowa)
(Michał Zawacki, Radosław Majdan – z Lubina)

17:00 CANAL+ Sport
Multiliga+ (Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski)

17:45 Polsat Sport Extra
1. liga: GKS Tychy – ŁKS Łódź (Tomasz Włodarczyk, Tomasz Łapiński – z Tychów)

18:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Viktoria Pilzno – Banik Ostrawa (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

18:00 nSport+ / TVP Sport / TVP 2
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Lechia Gdańsk (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)
(Szymon Borczuch, Sebastian Mila – z Krakowa)

18:00 CANAL+ Family / CANAL+ 4K
Ekstraklasa: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (Rafał Wolski, Maciej Murawski – z Poznania)

18:00 CANAL+ Now
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Korona Kielce (Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda – z Gliwic)

18:00 CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Warszawy)

18:00 Eurosport 1
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Wisła Kraków (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Lubina)

18:00 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: AS Roma – Udinese Calcio (Michał Mitrut, Mikołaj Kruk)

18:15 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Urban, Paweł Kapusta)

18:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Borussia Dortmund – FSV Mainz 05 (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:30 Eleven Sports 3
La Liga: Atletico Madryt – Celta Vigo (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

18:30 CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – West Ham United (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

18:30 Polsat Sport News
Eredivisie: Ajax Amsterdam – Excelsior Rotterdam (Cezary Kowalski)

20:00 Weszło TV / Weszło FM
Liga Minus (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Mateusz Rokuszewski)

20:20 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

20:30 Eleven Sports 1
Serie A: AC Milan – Lazio Rzym (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

20:45 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
La Liga: Sevilla FC – Real Betis (Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski)

20:45 Polsat Sport News
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam – Heracles Almelo (Piotr Przybysz)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Marcin Grzywacz, Tomasz Urban, Marcin Gazda, Maciej Kruk)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

 

Niedziela 14.04.2019

04:30 Polsat Sport News
MLS: Los Angeles Galaxy – Philadelphia Union (Robert Zieliński)

11:00 Polsat Sport / PolsatSport.pl
12:30 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Bogusław Kaczmarek)

11:00 CANAL+ Sport
Piłka z góry (Daria Kabała-Malarz, Rafał Dębiński, Zbigniew Mucha, Jakub Polkowski, Piotr Żelazny)

12:00 CANAL+ Sport / nSport+
La Liga: Real Valladolid – Getafe CF (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

12:15 Polsat Sport News
Eredivisie: PSV Eindhoven – De Graafschap (Piotr Przybysz)

12:30 Eleven Sports 1
Serie A: Torino FC – Cagliari Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

13:00 Eleven Sports 2
Championship: Wigan Athletic – Norwich City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

13:05 TVP 3
2. liga: Widzew Łódź – Pogoń Siedlce (Tomasz Jasina, Maciej Szczęsny – z Łodzi)

13:30 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Hertha Berlin (Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała)

13:30 Eleven Sports 4
2. Bundesliga: FC Sankt Pauli – Arminia Bielefeld (Patryk Mirosławski)

14:00 Eleven Sports 3
La Liga: Athletic Bilbao – Rayo Vallecano (Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda)

15:00 Eleven Sports 2
Serie A: Sampdoria Genua – Genoa CFC (Michał Mitrut, Mikołaj Kruk)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

15:05 CANAL+ Sport
Premier League: Crystal Palace – Manchester City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

15:30 Eleven Sports 1
Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Bayern Monachium (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

16:15 Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4
La Liga: Real Sociedad – SD Eibar (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

17:00 SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Sturm Graz (Tomasz Zieliński)

17:30 CANAL+ Sport / CANAL+ 4K
Premier League: Liverpool FC – Chelsea Londyn (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

17:30 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk)

18:00 Eleven Sports 1
Serie A: Chievo Werona – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

18:00 Eleven Sports 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – FC Augsburg (Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak)

18:00 PolsatSport.pl
Liga czeska: Slavia Praga – Sparta Praga (Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita)

18:30 CANAL+ Sport 2
La Liga: Girona FC – Villarreal CF (Adam Marchliński, Tomasz Lipiński)

20:00 Eleven Sports 1
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Mikołaj Kruk, Dominik Mucha)

20:30 Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4
Serie A: Frosinone Calcio – Inter Mediolan (Julian Kowalski, Tomasz Zieliński)

20:45 CANAL+ Sport
La Liga: Valencia CF – Levante UD (Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała)

21:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Julian Kowalski, Dominik Guziak, Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński, Marcin Pawłowski, Michał Mitrut)

22:45 CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Pełka, Edward Durda, Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski)

 

Poniedziałek 15.04.2019

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Michał Gutka, Adam Zakrzewski)

15:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Andrzej Iwan, Marek Jóźwiak, Zbigniew Prejs, Miłosz Szczepański)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Mikołaj Kruk)

18:00 Eleven Sports 1 / CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak / Grzegorz Kaczmarczyk)

18:00 FootTruck
CalcioTruck (Łukasz Wiśniowski, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

19:00 Eleven Sports 1 / 20:00 CANAL+ Sport 2
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski / Piotr Domagała)

19:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Patryk Mirosławski)

19:00 CANAL+ Sport 2
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Filip Surma, Łukasz Madej, Paulina Czarnota-Bojarska)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Sebastian Staszewski, Tomasz Ćwiąkała, Waldemar Fornalik)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Jolanta Zasępa, Michał Pol, Tomasz Hajto, Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń)

20:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk, Jacek Zieliński, Martin Konczkowski, Andrzej Dadełło)

20:00 Polsat Sport Extra
Eredivisie: Skróty meczów (Paweł Ślęzak)

20:30 Polsat Sport Extra / PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Jan Woś, Jarosław Skrobacz)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Krzysztof Stanowski, Maciej Szczęsny)

20:30 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Czechowicz, Piotr Żelazny)

20:30 Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4
Serie A: Atalanta Bergamo – Empoli FC (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

20:30 Eleven Sports 3
2. Bundesliga: FC Koln – Hamburger SV (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 CANAL+ Sport
Premier League: Watford FC – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

21:00 CANAL+ Sport 2 / CANAL+ 4K
La Liga: CD Leganes – Real Madryt (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

21:30 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

21:55 TVP Sport
Gol (Maciej Iwański, Maciej Adamiak, Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow)

23:30 TVP Sport
Gol po Golu

 

Wtorek 16.04.2019

10:00 CANAL+ Sport Facebook
Radio Canal (Bartosz Gleń, Wojciech Michałowicz)

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Michał Kołodziejczyk, Daria Kabała-Malarz, Ana Brzezińska, Izabela Kruk)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Brazylia (Adam Kotleszka)

15:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Dawid Król, Michał Zawada)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Damian Gąska, Piotr Szymczuk)

18:00 Newonce
2AngryMen (Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Jarosław Królewski)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Glamowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Studio (Paulina Chylewska, Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Janusz Panasewicz)

19:30 Polsat Sport Extra
MLS: Skróty meczów (Tomasz Włodarczyk)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Manchester United (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Barcelony)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Mistrzów: Juventus Turyn – Ajax Amsterdam (Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan – z Turynu)

21:00 TVP Sport
Retro TVP Sport: Polska – ZSRR w hokeju 08.04.1976 (Przemysław Babiarz, Wiesław Jobczyk)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Dziekanowski)

 

Środa 17.04.2019

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Piotr Jawor, Piotr Tymczak)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Maciej Grygierczyk)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

18:00 Polsat Sport Premium 1
20:00 TVP Sport
Liga Mistrzów: Studio (Jerzy Mielewski, Dariusz Wdowczyk, Adam Matysek, Jerzy Dudek, Goncalo Feio)
(Rafał Patyra, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny)

19:00 Eleven Sports 1
Serie A: Lazio Rzym – Udinese Calcio (Mateusz Święcicki)

19:20 TVP Sport
Legia TV (Łukasz Stasiak)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: FC Porto – Liverpool FC (Marcin Feddek, Roman Kołtoń – z Porto)

21:00 Polsat Sport Premium 2 / TVP Sport / TVP 1
Liga Mistrzów: Manchester City – Tottenham Hotspur (Tomasz Smokowski, Paweł Golański)
(Dariusz Szpakowski, Robert Podoliński – z Manchesteru)

23:00 TVP Sport / TVP 1
23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Jacek Kurowski, Marcin Żewłakow)
(Szymon Rojek, Adam Matysek)

 

Czwartek 18.04.2019

15:00 Sport.pl
Sam na Sam (Paweł Wilkowicz, Magdalena Piekarska)

17:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Bartłomiej Kubiak, Tomasz Sokołowski)

18:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

18:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Studio (Przemysław Iwańczyk, Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk, Tomasz Frankowski, Adam Matysek)

21:00 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: SSC Napoli – Arsenal Londyn (Bożydar Iwanow, Artur Wichniarek – z Neapolu)

21:00 Polsat Sport Premium 2
Liga Europy: Chelsea Londyn – Slavia Praga (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Strejlau)

21:00 Polsat Sport Premium 3 PPV
Liga Europy: Eintracht Frankfurt – Benfica Lizbona (Mateusz Borek, Szymon Rojek)

21:00 Polsat Sport Premium 4 PPV
Liga Europy: Valencia CF – Villarreal CF (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński)

21:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

21:20 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

23:30 Polsat Sport Premium 1
Liga Europy: Skróty meczów (Tomasz Smokowski, Tomasz Frankowski)

1
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()