Rozkład jazdy 12-18.01.2018

progtv

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 12.01.2018

00:55. Eleven Sports 1
Mecz towarzyski: Atletico Mineiro – Glasgow Rangers (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

18:30. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Skróty meczów (Piotr Laboga)

19:30. Eleven Sports 1; Facebook Eleven Sports
Bundesliga: Studio (Marcin Gazda, Maciej Kruk, Julian Kowalski)
(Mateusz Majak, Tomasz Urban – z Leverkusen)

20:25. Eleven Sports 1; Facebook Eleven Sports
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Bayern Monachium (Mateusz Święcicki, Filip Kapica – z Leverkusen)

20:40. Eleven Sports 3
Championship: Sheffield United – Sheffield Wednesday (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Sports 2; Eleven Sports 4
La Liga: Getafe CF – Malaga CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

 

Sobota 13.01.2018

00:55. Eleven Sports 1
Mecz towarzyski: PSV Eindhoven – Fluminense Rio de Janeiro (Michał Mitrut)

12:55. Eleven Sports 1
La Liga: Girona FC – Las Palmas UD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

13:25. Eleven Sports 2
Championship: Cardiff City – Sunderland AFC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25. CANAL+ Sport 2
Bundesliga: VFB Stuttgart – Hertha Berlin (Filip Surma, Leszek Orłowski)

15:25. Eleven Sports 2
Bundesliga: Werder Brema – TSG Hoffenheim (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:25. Eleven Sports 4
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – SC Freiburg (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

15:35. Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk)

15:55. CANAL+ Sport
Premier League: Chelsea Londyn – Leicester City (Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski)

15:55. Eleven Sports 3
Championship: Middlesbrough FC – Fulham FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

16:10. Eleven Sports 1
La Liga: Real Madryt – Villarreal CF (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

18:15. Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Urban)

18:25. Eleven Sports 1
Bundesliga: RB Lipsk – Schalke 04 Gelsenkirchen (Patryk Mirosławski, Dominik Guziak – z Lipska)

18:25. Eleven Sports 2
La Liga: Eibar SD – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25. CANAL+ Sport
Premier League: Tottenham Hotspur – Everton FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

18:55. Eleven Sports 4
Mecz towarzyski: Glasgow Rangers – Corinthians Paulista (Michał Mitrut)

19:55. Eleven Sports 3
Ligue 1: Montpellier HSC – AS Monaco (Julian Kowalski, Stefan Białas)

20:30. Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk)

20:40. Eleven Sports 1
La Liga: Deportivo La Coruna – Valencia CF (Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński)

20:55. Eleven Sports 2
Mecz towarzyski: Barcelona Guayaquil – Legia Warszawa (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

22:45. Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Michał Mitrut, Marcin Gazda, Marcin Grzywacz, Tomasz Urban, Julian Kowalski, Stefan Białas)

 

Niedziela 14.01.2018

11:55. Eleven Sports 1; Eleven Sports 4
La Liga: Levante UD – Celta Vigo (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

14:25. CANAL+ Sport
Premier League: Bournemouth AFC – Arsenal Londyn (Rafał Dębiński, Michał Gutka)

15:00. Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Tomasz Urban)

15:25. Eleven Sports 1
Bundesliga: FC Koln – Borussia Monchengladbach (Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak)

16:10. Eleven Sports 2
La Liga: Deporitvo Alaves – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Sports 3; Eleven Sports 4
Ligue 1: Olympique Lyon – Angers SCO (Julian Kowalski, Stefan Białas)

16:55. CANAL+ Sport; CANAL+ Now
Premier League: Liverpool FC – Manchester City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

17:55. CANAL+ Sport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – VFL Wolfsburg (Adam Marchliński, Maciej Murawski)

18:25. Eleven Sports 1
La Liga: Espanyol Barcelona – Athletic Bilbao (Patryk Mirosławski, Marcin Gazda)

18:55. Eleven Sports 2; Eleven Sports 4
Mecz towarzyski: Atletico Nacional – Atletico Mineiro (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

20:30. Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)

20:40. Eleven Sports 1
La Liga: Real Sociedad – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven Sports 2
Ligue 1: FC Nantes – Paris Saint-Germain (Michał Mitrut, Stefan Białas)

22:30. CANAL+ Sport 2
Sport+ (Przemysław Rudzki, Leszek Orłowski)

22:45. Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała, Mateusz Majak, Stefan Białas, Sebastian Chabiniak, Filip Kapica)

 

Poniedziałek 15.01.2018

11:00. WP SportoweFakty
Damy z siebie wszystko (Mateusz Skwierawski, Paweł Kapusta, Łukasz Wachowski)

17:00. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Jerzy Engel, Piotr Żelazny)

17:00. Łączy nas piłka
Po Lidze (Jakub Polkowski, Michał Zachodny)

17:00. Eleven Sports 1
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

18:00. Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

18:30. CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00. Eleven Sports 1
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

20:00. Eleven Sports 1
Eleven Gol (Patryk Mirosławski)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Stoke City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

20:55. Eleven Sports 1
La Liga: Real Betis – Leganes CD (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

21:55. Eleven Sports 2
Mecz towarzyski: Fluminense Rio de Janeiro – Barcelona Guayaquil (Julian Kowalski, Marcin Gazda)

 

Wtorek 16.01.2018

20:30. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

20:40. Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Leicester City – Fleetwood Town (Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak)

20:55. Eleven Sports 1
Ligue 1: AS Monaco – OGC Nice (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

22:00. Eleven Sports 2
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 17.01.2018

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

18:55. CANAL+ Now
Puchar Hiszpanii: Valencia CF – Deportivo Alaves (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda)

18:55. CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii: Atletico Madryt – Sevilla FC (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

20:40. Eleven Sports 2
Puchar Anglii: Chelsea Londyn – Norwich City (Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak)

20:55. Eleven Sports 1
Ligue 1: Paris Saint-Germain – Dijon FC (Michał Mitrut, Stefan Białas)

20:55. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Espanyol Barcelona – FC Barcelona (Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła)

 

Czwartek 18.01.2018

09:00. Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

19:00. Eleven Sports 1
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

21:25. CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii: Leganes CD – Real Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

5
4
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (3)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
WujaNieMaEunuchKochany
Torpedo Indyczów

Dobra robota!

tristan

Chujowa robota!

MArekPolkowski

Co to za debile minusuja?:)

wpDiscuz