Rozkład jazdy [11-17.10.2019]

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 11.10.2019

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Bartłomiej Szczęśniak, Kamil Gapiński, Monika Pyrek)

11:00 Fortuna | Newonce
Kurs na weekend (Piotr Kędzierski, Przemysław Iwańczyk, Tomasz Ćwiąkała)

15:35 TVP Sport
El. ME U21: Studio (Maciej Adamiak, Adam Kotleszka, Marek Citko)

16:00 TVP Sport
El. ME U21: Rosja – Polska (Szymon Borczuch, Marek Citko)

17:45 Polsat Sport Extra
1. liga: Stomil Olsztyn – Termalica Nieciecza (Tomasz Lach, Dariusz Kubicki – z Olsztyna)

18:00 Weszło FM
Ofensywni (Piotr Wołosik, Łukasz Olkowicz)

18:00 Foot Truck Live
Foot Truck (Łukasz Wiśniowski, Jakub Polkowski, Dawid Szwarga, Tomasz Włodarek)

20:25 TVP Sport
El. ME 2020: Studio (Maciej Adamiak, Adam Kotleszka, Maciej Szczęsny)

20:45 Polsat Sport | TVP Sport
El. ME 2020: Czechy – Anglia (Tomasz Włodarczyk, Tomasz Łapiński)
(Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Islandia – Francja (Piotr Przybysz, Jacek Ziober)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Portugalia – Luksemburg (Szymon Rojek, Adam Matysek)

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Turcja – Albania

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski, Wojciech Hadaj)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Jabłoński)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Sobota 12.10.2019

09:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Dariusz Urbanowicz, Adam Kotleszka)

12:05 TVP Sport | Weszło TV | Weszło FM 13:05 Weszło TV | Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Sebastian Mila, Jarosław Kołakowski)

15:00 Polsat Sport News
El. ME 2020: Gruzja – Irlandia (Piotr Przybysz, Dariusz Dziekanowski)

16:30 Polsat Sport Extra
Konferencja prasowa reprezentacji Polski (Jakub Kwiatkowski, Jerzy Brzęczek, Bartosz Bereszyński)

18:00 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Dania – Szwajcaria (Tomasz Lach, Tomasz Łapiński)

18:00 Polsat Sport News
El. ME 2020: Wyspy Owcze – Rumunia (Paweł Ślęzak, Piotr Koźmiński)

18:15 TVP Sport
Przed meczem Polska – Macedonia Północna (Jacek Kurowski, Andrzej Strejlau, Marcin Żewłakow – z Warszawy)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Włochy – Grecja (Szymon Rojek, Piotr Czachowski)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Norwegia – Hiszpania (Cezary Kowalski, Maciej Żurawski)

21:55 TVP Sport
Sportowy wieczór (Piotr Sobczyński)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Adam Drygalski)

23:30 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Niedziela 13.10.2019

10:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Jakub Białek, Leszek Kaźmierczak, Jan Tomaszewski, Piotr Świerczewski, Kacper Bagrowski, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Łapiński)

11:00 Polsat Sport | PolsatSport.pl 12:25 PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Jacek Zieliński – z Warszawy)

13:05 TVP 3
2. liga: Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna (Aleksander Roj, Stanisław Fijarczyk – z Elbląga)

15:00 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Kazachstan – Belgia (Cezary Kowalski, Dariusz Kubicki)

18:00 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Białoruś – Holandia (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)

18:00 Polsat Sport News
El. ME 2020: Szkocja – San Marino

18:00 Polsat Sport 18:15 TVP Sport 20:10 TVP 2
El. ME 2020: Studio (Paulina Chylewska, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Adam Matysek)
(Bożydar Iwanow, Artur Wichniarek, Jerzy Engel – z Warszawy)
(Jacek Kurowski, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow – z Warszawy)

20:45 Polsat Sport | TVP Sport | TVP 2
El. ME 2020: Polska – Macedonia Północna (Mateusz Borek, Roman Kołtoń – z Warszawy)
(Jacek Laskowski, Robert Podoliński – z Warszawy)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Walia – Chorwacja

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Słowenia – Austria (Tomasz Lach, Maciej Żurawski)

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Estonia – Niemcy

20:45 Polsat Sport Premium 2
Mecz towarzyski: Słowacja – Paragwaj

22:45 Weszło TV | Weszło FM
Stan Kadry (Bartłomiej Szczęśniak, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski, Krzysztof Stanowski)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

23:35 TVP Sport
Sportowy wieczór (Sylwia Dekiert)

 

Poniedziałek 14.10.2019

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Adam Kotleszka, Mateusz Juza)

10:30 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Mateusz Borek, Dariusz Szpakowski, Tomasz Ćwiąkała)

13:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Szymon Podstufka, Jan Kałucki)

16:00 Weszło FM
Pierwszoligowiec (Samuel Szczygielski, Mateusz Rokuszewski, Michał Poncyliusz, Maciej Grygierczyk, Tomasz Kafarski)

16:30 TVP Sport
Mecz towarzyski U20: Studio (Adam Kotleszka – z Kalisza)

17:00 TVP Sport
Mecz towarzyski U20: Polska – Holandia (Michał Zawacki, Marcin Żewłakow – z Kalisza)

18:00 Weszło FM
KTS Weszło (Daniel Ciechański, Paweł Wysocki)

19:00 Polsat Sport Premium 1
Mecz towarzyski: Czechy – Irlandia Północna

19:15 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Michał Czechowicz, Piotr Żelazny)

20:00 Sport.pl
Sekcja Piłkarska (Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski, Marcin Feddek, Marek Koźmiński)

20:00 ETOTO
Quiz pod napięciem (Jolanta Zasępa, Tomasz Smokowski, Krzysztof Kondracki, Olaf Kaczmarski, Rafał Kaczmarski)

20:45 Polsat Sport
El. ME 2020: Francja – Turcja (Cezary Kowalski, Jacek Ziober)

20:45 Polsat Sport Extra
El. ME 2020: Bułgaria – Anglia

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Ukraina – Portugalia

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Marcin Rams)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Adam Drygalski, Leszek Kaźmierczak)

22:50 Polsat Sport | PolsatSport.pl
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Wtorek 15.10.2019

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Dariusz Urbanowicz, Michał Łopaciński, Igor Krymski, Maja Włoszczowska)

14:00 WP SportoweFakty
Druga połowa (Mateusz Skwierawski, Karolina Hytrek-Prosiecka, Izabela Kruk)

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Islandia (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Piotr Giedyk)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Damian Gąska)

17:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Krzysztof Rot, Mariusz Bielski, Michał Ratajczyk)

17:30 TVP Sport
El. ME U21: Studio (Maciej Adamiak, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny)

18:00 TVP Sport
El. ME U21: Polska – Serbia (Szymon Borczuch, Robert Podoliński – z Łodzi)

20:45 Polsat Sport | TVP Sport
El. ME 2020: Szwecja – Hiszpania (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński)
(Tomasz Jasina, Andrzej Strejlau)

20:45 Polsat Sport News
El. ME 2020: Izrael – Łotwa (Paweł Ślęzak, Piotr Koźmiński)

20:45 Polsat Sport Premium 1
El. ME 2020: Szwajcaria – Irlandia

20:45 Polsat Sport Premium 2
El. ME 2020: Liechtenstein – Włochy

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Samuel Szczygielski, Szymon Jadczak)

23:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Jacek Kurowski)

23:30 Polsat Sport
El. ME 2020: Skróty meczów

 

Środa 16.10.2019

07:00 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Bartłomiej Szczęśniak, Kamil Gapiński)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Grzegorz Wojtowicz, Justyna Krupa)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Leszek Bartnicki)

13:00 Weszło FM
Głos Portowców (Bartosz Ślusarski, Adam Krokowski, Maciej Chudzik, Patryk Zarzeczański)

14:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Damian Smyk, Piotr Chołdrych, Radosław Nawrot)

16:00 Weszło FM
Trójmiasto jest nasze (Paweł Paczul, Paweł Zawistowski, Paweł Kapsa)

16:05 TVP Sport
Droga do Euro 2020 (Maciej Iwański, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny)

17:00 Weszło FM
Curva Nord (Dominik Mucha, Michał Borkowski)

20:00 Weszło FM
Kluby, które kiedyś błyszczały (Adam Kotleszka, Wojciech Piela, Bogusław Kaczmarek)

21:55 TVP Sport
Sportowy wieczór (Maciej Barszczak)

22:30 Weszło FM
Hyde Park (Wojciech Piela, Wojciech Hadaj)

 

Czwartek 17.10.2019

07:30 Weszło FM
Dwójka bez sternika (Samuel Szczygielski, Adam Drygalski, Janusz Piechociński)

16:00 Weszło FM
Jak Uczyć Futbolu (Przemysław Mamczak, Bogumił Bonisławski, Rafał Ratajczak, Łukasz Wachowski, Wiesław Wilczyński)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Piela, Marcin Mięciel)

20:00 CANAL+ Sport | CANAL+ Sport 3
Liga Gra (Adrian Olek)

20:00 Weszło FM
Eldoradio (Leszek Kaźmierczak)

22:00 Weszło FM
Hyde Park (Kamil Gapiński, Andrzej Wrona)

22:00 TVP Sport
Sportowy wieczór (Rafał Patyra)

0
0
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE ()