Szamoobrona

Rozkład jazdy: 11-17.08.2017

progtv

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 11.08.2017

00:10. SportKlub
Copa Libertadores: Botafogo Rio de Janeiro – Club Nacional (Bartłomiej Rabij)

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

16:00. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Warszawy)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Piast Gliwice (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Warszawy)

20:25. Eleven Sports
Liga belgijska: Zulte Waregem – Club Brugge (Sebastian Chabiniak)

20:40. Eleven
Ligue 1: Stade Rennais – Olympique Lyon (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:40. Polsat Sport Extra
1. liga: GKS Katowice – Puszcza Niepołomice (Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński – z Katowic)

20:40. CANAL+ Sport 2
Premier League: Arsenal Londyn – Leicester City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

 

Sobota 12.08.2017

12:25. Polsat Sport
1. liga: Odra Opole – Miedź Legnica (Piotr Przybysz, Andrzej Iwan – z Opola)

13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Kamil Kosowski)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Watford FC – Liverpool FC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00. SportKlub
Copa Libertadores: Skróty meczów (Bartłomiej Rabij)

15:25. TVP Sport
Puchar Niemiec: FC Chemnitzer– Bayern Monachium (Maciej Iwański)

15:25. CANAL+ Sport; nSport+
Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz – Wisła Płock (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda – z Niecieczy)

15:55. Canal+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Burnley FC (Edward Durda, Przemysław Rudzki)

15:55. Eleven
Championship: Brentford FC – Nottingham Forest (Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: Rheindorf Altach – Red Bull Salzburg (Adam Kotleszka)

16:25. Polsat Sport News
Liga rosyjska: CSKA Moskwa – Spartak Moskwa (Roman Kołtoń)

16:55. Eleven Sports
Ligue 1: FC Nantes – Olympique Marsylia (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lech Poznań – Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Maciej Murawski – Poznania)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Brighton & Hove Albion – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:25. Eleven
Championship: Middlesbrough FC – Sheffield United (Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński)

18:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: PSV Eindhoven – AZ Alkmaar (Cezary Kowalski)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Wolfsberger AC (Julian Kowalski)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Cracovia Kraków (Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

20:40. Polsat Sport News
Liga holenderska: Heracles Almelo – Ajax Amsterdam (Grzegorz Michalewski)

20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Atletico Goianiense – Coritiba FBC (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

21:55. Eurosport 2
MLS: Seattle Sounders – Sporting Kansas City (Adam Kotleszka)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki)

23:55. Eurosport 2
MLS: Toronto FC – Portland Timbers (Edward Durda)

 

Niedziela 13.08.2017

14:25. CANAL+
Premier League: Newcastle United – Tottenham Hotspur (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

14:55. Eleven Sports
Ligue 1: RC Strasbourg – OSC Lille (Marcin Pawłowski, Stefan Białas)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Arka Gdynia (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła – z Zabrza)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Admira Wacker – Rapid Wiedeń (Jakub Polkowski)

16:55. Eleven
Ligue 1: Dijon FCO – AS Monaco (Patryk Mirosławski, Dominik Guziak)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – West Ham United (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Korona Kielce – Jagiellonia Białystok (Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski – z Kielc)

17:55. Polsat Sport News
Liga czeska: Slovan Liberec – Sparta Praga (Tomasz Włodarczyk)

20:00. CANAL+
Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski, Maciej Makuszewski)

20:40. Polsat Sport
Superpuchar Włoch: Juventus Turyn – Lazio Rzym (Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński)

20:55. Eleven
Ligue 1: EA Guingamp – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

20:55. Eleven Sports
Liga brazylijska: Atletico Mineiro – Flamengo Rio de Janeiro (Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała)

21:30. CANAL+ Sport
Superpuchar Hiszpanii: Studio (Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski, Maciej Bartoszek)

21:55. CANAL+ Sport
Superpuchar Hiszpanii: FC Barcelona – Real Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski – z Barcelony)

 

Poniedziałek 14.08.2017

00:15. CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Tomasz Lipiński)

10:00. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Mateusz Borek, Andrzej Twarowski)

10:00. CanalPlus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn, Michał Gutka)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (Julian Kowalski, Andrzej Strejlau – ze Szczecina)

19:30. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Arkadiusz Onyszko, Piotr Koźmiński, Maciej Sawicki)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Piotr Włodarczyk)

20:20. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)

20:30. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Karol Wójcik)

20:40. TVP Sport
Puchar Niemiec: Hansa Rostock – Hertha Berlin (Tomasz Jasina)

21:00. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:00. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)

22:55. TVP 1
Gol Ekstra (Jacek Kurowski)

 

Wtorek 15.08.2017

09:00. Onet
English Breakfast Extra (Przemysław Rudzki, Andrzej Twarowski)

15:25. Eurosport 1
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Termalica Nieciecza (Julian Kowalski, Maciej Żurawski – z Wrocławia)

17:50. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

17:55. nSport+
Liga Mistrzów: Qarabag Agdam – FC Kopenhaga (Bartosz Gleń, Kamil Kosowski)

18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

20:00. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki, Maciej Murawski)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Dariusz Dziekanowski)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: TSG Hoffenheim – Liverpool FC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Sporting Lizbona – Steaua Bukareszt (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

20:40. CANAL+ Now
Liga Mistrzów: Young Boys BSC – CSKA Moskwa (Edward Durda, Filip Surma)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: APOEL Nikozja – Slavia Praga (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Multiliga (Mariusz Wróblewski)

 

Środa 16.08.2017

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: SSC Napoli – OGC Nice (Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Istanbul Basaksehir – Sevilla FC (Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła)

20:40. CANAL+ Now
Liga Mistrzów: Olympiakos Pireus – HNK Rijeka (Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Celtic Glasgow – FK Astana (Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła)

22:45. CANAL+
Liga Mistrzów: Skróty meczów (Bartosz Gleń)

22:45. CANAL+ Sport
Superpuchar Hiszpanii: Studio (Krzysztof Marciniak, Marcin Baszczyński, Jacek Zieliński)

22:55. CANAL+ Sport
Superpuchar Hiszpanii: Real Madryt – FC Barcelona (Rafał Wolski, Leszek Orłowski – z Madrytu)

23:00. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Piotr Salak, Kazimierz Węgrzyn)

 

Czwartek 17.08.2017

15:00. Sport.pl
Wilkowicz sam na sam (Paweł Wilkowicz, Justyna Kowalczyk)

20:00. TVP Sport; TVP 2
Liga Europy: Studio (Rafał Patyra, Jan Tomaszewski, Marek Saganowski – z Warszawy)

20:40. TVP Sport; TVP 2
Liga Europy: Legia Warszawa – Sheriff Tyraspol (Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow – z Warszawy)

12
2
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (5)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Trzydziesci srebrnikow

Dzięki.
Przydatne informacje.
Pozdrawiam

FC Bazuka Bolencin

Bardzo dobrze, że te artykuły regularnie powstają. Nie trzeba grzebać wszędzie po programach gdzie jakie transmisje.

M.

Brawo Ty. Good Job.

Raffael

Jak ktoś ma Cyfrowy Polsat, to na ZDF powinna być transmisja meczu Hoffenheim-Liverpool.
W trakcie Euro 2016 kanał usunęli z listy programów, ale można go dodać przez wyszukanie.

trylezsis
Legia

Ehh… TVP żałuje wydania kasy na emisję superpucharu Europy oraz superpucharu Hiszpanii (które były wcześniej przez TVP1 emitowane), no comment… Najgorsze jest to że nie ma nadziei w innych stacjach, bo Polsat już wkurzył mnie (i większość Polaków) rok temu kodując Euro 2016, a TVN to w ogóle ma wyje*ane na piłkę nożną, ehh.. jeśli chodzi o piłkę (i to nie tylko) telewizja w Polsce to totalne dno :( Czy istnieje jakiś inny kraj w Europie, w którym tak żałują kasy na emisję meczów?

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY

2017.08.13 KRAKOW
SIATKOWKA XV MEMORIAL HUBERTA JERZEGO WAGNERA 
POLSKA - ROSJA 
NZ FERDINANDO DE GIORGI TRENER POLSKA 
FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl
20 września, 19:49
Szamoobrona