Rozkład jazdy 11-17.05.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 11.05.2018

13:25 Eleven Sports 3
Mecz towarzyski: Mjanma – Leeds United (Marcin Grzywacz)

14:00 Zapinamy Pasy
Halo, tu mundial (Bartłomiej Rabij, Krystian Porębski)

16:30 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski, Sebastian Staszewski)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

20:40 Eleven Sports 1
Championship: Derby County – Fulham FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

 

Sobota 12.05.2018

11:00 Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Radosław Matusiak, Piotr Reiss, Damian Smyk, Marcin Stefański)

13:25 Eleven Sports 3
League One: Scunthorpe United – Rotherham United (Michał Mitrut)

14:30 CANAL+ Sport
Multiliga+ (Żelisław Żyżyński, Filip Surma, Krzysztof Przytuła, Mirosław Szymkowiak, Robert Podoliński)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Urban, Paweł Kapusta)

15:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – VFB Stuttgart (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:25 Eleven Sports 3
Bundesliga: Hamburger SV – Borussia Monchengladbach (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25 Eleven Sports 4
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Hannover 96 (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:25 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Borussia Dortmund (Piotr Laboga, Maciej Murawski)

15:25 CANAL+ Now
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Eintracht Frankfurt (Edward Durda, Leszek Orłowski)

15:25 CANAL+ Family
Ekstraklasa: Termalica Nieciecza – Arka Gdynia (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

15:25 CANAL+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Piast Gliwice (Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński – z Wrocławia)

15:25 nSport+
Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz – Cracovia Kraków (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Mielca)

15:25 Eurosport 2
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – ze Szczecina)

17:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk)

17:40 Polsat Sport Extra
1. liga: Ruch Chorzów – GKS Katowice (Szymon Rojek, Andrzej Iwan – z Chorzowa)

18:10 Eleven Sports 4
Championship: Middlesbrough FC – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25 Eleven Sports 2
La Liga: MulltiGoal (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

18:25 Eleven Sports 1
La Liga: Real Betis – Sevilla FC (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda)

18:25 Eleven Sports 3
La Liga: Girona FC – Valencia CF (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

18:55 TVP 1
Orły Nawałki: Kamil Grosicki (Sylwia Dekiert)

20:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: Real Madryt – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40 Eleven Sports 3
Serie A: Inter Mediolan – Sassuolo Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:55 Eleven Sports 2
Ligue 1: AS Monaco – AS Saint-Etienne (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:55 Eleven Sports 3
Ligue 1: RC Strasbourg – Olympique Lyon (Julian Kowalski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda, Piotr Dumanowski, Marcin Grzywacz, Tomasz Urban)

 

Niedziela 13.05.2018

11:00 Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Piotr Świerczewski, Jakub Rzeźniczak)

12:55 PolsatSport.pl
Liga rosyjska: Spartak Moskwa – Dynamo Moskwa (Grzegorz Michalewski)

14:55 Eleven Sports 2
Serie A: FC Crotone – Lazio Rzym (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

15:25 Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Holstein Kiel – Eintracht Braunschweig (Julian Kowalski, Tomasz Urban)

15:55 CANAL+
Premier League: Southampton FC – Manchester City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:55 CANAL+ Now
Premier League: Liverpool FC – Brighton & Hove Albion (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

15:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Mecz+ mecz (Piotr Domagała)

16:25 SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Sturm Graz (Jakub Polkowski)

17:00 TOK FM
Przy Niedzieli o sporcie (Przemysław Iwańczyk, Marcin Animucki, Michał Gąsiorowski, Jacek Jaroszewski)

17:00 CANAL+ Sport
Multiliga+ (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn, Maciej Murawski, Marcin Żewłakow. Sławomir Stempniewski)

17:40 Polsat Sport Extra
1. liga: Chrobry Głogów – Stal Mielec (Cezary Kowalski, Waldemar Prusik – z Głogowa)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Górnik Zabrze (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Warszawy)

17:55 CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Lech Poznań (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Krakowa)

17:55 nSport+
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Wisła Płock – Korona Kielce (Michał Zawacki, Sławomir Chałaśkiewicz – z Płocka)

17:55 Eleven Sports 1
Serie A: Atalanta Bergamo – AC Milan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

17:55 Eleven Sports 2
Liga belgijska: KAA Gent – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)

18:10 Eleven Sports 3
League One: Shrewsbury Town – Charlton Athletic (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:00 Eleven Sports 2
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Julian Kowalski, Mikołaj Kruk)

20:40 Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:40 Eleven Sports 3
Serie A: Sampdoria Genua – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:40 Eleven Sports 1; Eleven Sports 4
La Liga: Levante UD – FC Barcelona (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

21:55 Eurosport 2
MLS: Portland Timbers – Seattle Sounders (Adam Kotleszka)

22:30 CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Edward Durda, Żelisław Żyżyński)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak, Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

 

Poniedziałek 14.05.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda, Marek Jóźwiak)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

11:00 Sportowe Fakty
Damy z siebie wszystko (Mateusz Skwierawski, Paweł Kapusta, Michał Czechowicz, Radosław Majdan)

11:00 Zapinamy Pasy
Ekstra Tajm (Piotr Glamowski, Piotr Koźmiński, Marek Jóźwiak, Marcin Żewłakow)

12:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Piotr Domagała, Jarosław Koliński)

13:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Mariusz Bielski, Dominik Piechota)

14:00 Weszło FM
Na Moskwę! (Karol Bochenek, Marcin Komorowski, Anna Łabuszewska)

14:00 Zapinamy Pasy
Magazyn 1. ligi (Gabriel Rogaczewski, Adam Delimat)

16:00 Eleven Sports 1
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:55 Polsat Sport
1. liga: GKS Tychy – Raków Częstochowa (Piotr Przybysz, Waldemar Prusik – z Tychów)

17:55 Polsat Sport Extra
Liga czeska: Dukla Praga – Slavia Praga (Tomasz Włodarczyk, Marcin Kalita)

18:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk)

18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

18:00 CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Piotr Koźmiński, Piotr Żelazny)

19:00 Eleven Sports 1
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Patryk Mirosławski)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Marek Jóźwiak)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Marcin Żewłakow)

20:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Ekstraklasy (Piotr Glamowski, Zbigniew Mucha, Michał Zachodny)

20:00 Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Michał Ilków-Gołąb)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

20:40 Eleven Sports 2
Championship: Fulham FC – Derby County (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Lig Zagranicznych (Artur Kwiatkowski, Adam Rolnik, Piotr Dumanowski, Piotr Koźmiński)

 

Wtorek 15.05.2018

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Korea Południowa (Adam Kotleszka, Adam Błoński, Dariusz Kowalczyk)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Adam Błoński, Dariusz Kowalczyk)

19:00 Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Michał Zawacki)

20:40 Eleven Sports 1
Championship: Aston Villa – Middlesbrough FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:00 Eleven Sports 2
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 16.05.2018

00:10 SportKlub
Copa Libertadores: Defensor Sporting – Cerro Porteno (Bartłomiej Rabij)

09:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Grzegorz Wójtowicz, Justyna Krupa)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Krzysztof Brommer, Piotr Ćwielong)

13:00 Zapinamy Pasy
Radio Brazylia (Bartłomiej Rabij)

17:35 TVP Sport
Jedziemy na mundial (Maciej Iwański, Dariusz Szpakowski)

18:10 Eleven Sports 1
Mecz towarzyski: Mamelodi Sundowns – FC Barcelona (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

19:30; 20:30 CANAL+; TVP 1
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Filip Surma, Grzegorz Mielcarski, Kamil Kosowski, Tomasz Frankowski)
(Rafał Patyra, Marek Jóźwiak, Piotr Świerczewski)

20:40 CANAL+; TVP 1; Eurosport 1
Liga Europy: Olympique Marsylia – Atletico Madryt (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn – z Lyonu)
(Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow – z Lyonu)
(Julian Kowalski, Radosław Gilewicz – z Lyonu)

20:40 Eleven Sports 1
League One: Rotherham United – Scunthorpe United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

 

Czwartek 17.05.2018

09:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

10:00 Weszło FM
Olek Wandzel podcast: Marek Szkolnikowski

14:00 Weszło FM
Curva Nord (Michał Borkowski, Dominik Mucha)

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Szymon Marciniak)

15:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Adrian Nowak, Maciej Sypuła, Mateusz Jarmusz, Kevin Wojtasiak)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Mirosław Milewski, Jerzy Podbrożny)

20:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: VFL Wolfsburg – Holstein Kiel (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

8
2
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (2)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Voitcus

Fajną robotę robisz. Myślę, że p. Stanowski Zdjęcie profilowe krzysztof-stanowski powinien Ci dać jakąś stałą rubrykę

Borubar
Pogoń Szczecin

Szkoda, że później nijak się to ma do rzeczywistości, jeśli chodzi o komentatorów. Nie pierwszy raz przejechałem się na Twojej liście planując obejrzeć mecz na Eurosporcie, z powodu wymienienia tutaj nieodżałowanego Andrzeja Strejlaua. Odpalam więc telewizor – tak odpalam, bo wciąż używam polskiego telewizora „Helios”, zamiast dotować zagraniczne antypolskie koncerny. W każdym razie do moich uszu dochodzi dźwięk osobnika dobrze znanego, zwłaszcza w kręgach tefałenowskich (żyjemy w Polsce, więc piszę po polsku) – niejakiego Majdana. Nie muszę chyba mówić, jak wielką niedogodność powoduje choćby chwila słuchania takiej osoby. Tak więc, jak sam widzisz, lista ta ma w najlepszym wypadku połowiczny sens. Ja zaś nie zgadzam się nigdy na półśrodki, zatem jestem zmuszony zakwalifikować ją jako nieprzydatną.

wpDiscuz