Rozkład jazdy 11-17.05.2018

progtv

Rozkład jazdy dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 11.05.2018

13:25 Eleven Sports 3
Mecz towarzyski: Mjanma – Leeds United (Marcin Grzywacz)

14:00 Zapinamy Pasy
Halo, tu mundial (Bartłomiej Rabij, Krystian Porębski)

16:30 Weszło FM
SzamoWołka (Piotr Wołosik, Grzegorz Szamotulski, Sebastian Staszewski)

18:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

20:40 Eleven Sports 1
Championship: Derby County – Fulham FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

 

Sobota 12.05.2018

11:00 Weszło FM
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Wojciech Kowalczyk, Radosław Matusiak, Piotr Reiss, Damian Smyk, Marcin Stefański)

13:25 Eleven Sports 3
League One: Scunthorpe United – Rotherham United (Michał Mitrut)

14:30 CANAL+ Sport
Multiliga+ (Żelisław Żyżyński, Filip Surma, Krzysztof Przytuła, Mirosław Szymkowiak, Robert Podoliński)

15:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Studio (Mateusz Majak, Tomasz Urban, Paweł Kapusta)

15:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: Bayern Monachium – VFB Stuttgart (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

15:25 Eleven Sports 3
Bundesliga: Hamburger SV – Borussia Monchengladbach (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

15:25 Eleven Sports 4
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Hannover 96 (Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak)

15:25 CANAL+ Sport 2
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Borussia Dortmund (Piotr Laboga, Maciej Murawski)

15:25 CANAL+ Now
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Eintracht Frankfurt (Edward Durda, Leszek Orłowski)

15:25 CANAL+ Family
Ekstraklasa: Termalica Nieciecza – Arka Gdynia (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

15:25 CANAL+
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Piast Gliwice (Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński – z Wrocławia)

15:25 nSport+
Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz – Cracovia Kraków (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Mielca)

15:25 Eurosport 2
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – ze Szczecina)

17:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Maciej Kruk)

17:40 Polsat Sport Extra
1. liga: Ruch Chorzów – GKS Katowice (Szymon Rojek, Andrzej Iwan – z Chorzowa)

18:10 Eleven Sports 4
Championship: Middlesbrough FC – Aston Villa (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:25 Eleven Sports 2
La Liga: MulltiGoal (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

18:25 Eleven Sports 1
La Liga: Real Betis – Sevilla FC (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda)

18:25 Eleven Sports 3
La Liga: Girona FC – Valencia CF (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

18:55 TVP 1
Orły Nawałki: Kamil Grosicki (Sylwia Dekiert)

20:30 Eleven Sports 1
La Liga: Studio (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki)

20:40 Eleven Sports 1
La Liga: Real Madryt – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40 Eleven Sports 3
Serie A: Inter Mediolan – Sassuolo Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:55 Eleven Sports 2
Ligue 1: AS Monaco – AS Saint-Etienne (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:55 Eleven Sports 3
Ligue 1: RC Strasbourg – Olympique Lyon (Julian Kowalski)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda, Piotr Dumanowski, Marcin Grzywacz, Tomasz Urban)

 

Niedziela 13.05.2018

11:00 Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Piotr Świerczewski, Jakub Rzeźniczak)

12:55 PolsatSport.pl
Liga rosyjska: Spartak Moskwa – Dynamo Moskwa (Grzegorz Michalewski)

14:55 Eleven Sports 2
Serie A: FC Crotone – Lazio Rzym (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

15:25 Eleven Sports 4
2. Bundesliga: Holstein Kiel – Eintracht Braunschweig (Julian Kowalski, Tomasz Urban)

15:55 CANAL+
Premier League: Southampton FC – Manchester City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:55 CANAL+ Now
Premier League: Liverpool FC – Brighton & Hove Albion (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

15:55 CANAL+ Sport 2
Premier League: Mecz+ mecz (Piotr Domagała)

16:25 SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Sturm Graz (Jakub Polkowski)

17:00 TOK FM
Przy Niedzieli o sporcie (Przemysław Iwańczyk, Marcin Animucki, Michał Gąsiorowski, Jacek Jaroszewski)

17:00 CANAL+ Sport
Multiliga+ (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn, Maciej Murawski, Marcin Żewłakow. Sławomir Stempniewski)

17:40 Polsat Sport Extra
1. liga: Chrobry Głogów – Stal Mielec (Cezary Kowalski, Waldemar Prusik – z Głogowa)

17:55 CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Górnik Zabrze (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Warszawy)

17:55 CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Lech Poznań (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Krakowa)

17:55 nSport+
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

17:55 Eurosport 2
Ekstraklasa: Wisła Płock – Korona Kielce (Michał Zawacki, Sławomir Chałaśkiewicz – z Płocka)

17:55 Eleven Sports 1
Serie A: Atalanta Bergamo – AC Milan (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

17:55 Eleven Sports 2
Liga belgijska: KAA Gent – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)

18:10 Eleven Sports 3
League One: Shrewsbury Town – Charlton Athletic (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:00 Eleven Sports 2
Serie A: Studio (Mateusz Majak, Julian Kowalski, Mikołaj Kruk)

20:40 Eleven Sports 2
Serie A: AS Roma – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:40 Eleven Sports 3
Serie A: Sampdoria Genua – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

20:40 Eleven Sports 1; Eleven Sports 4
La Liga: Levante UD – FC Barcelona (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

21:55 Eurosport 2
MLS: Portland Timbers – Seattle Sounders (Adam Kotleszka)

22:30 CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Edward Durda, Żelisław Żyżyński)

22:45 Eleven Sports 1
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak, Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

 

Poniedziałek 14.05.2018

09:00 CanalPlus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda, Marek Jóźwiak)

10:15 Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

11:00 Sportowe Fakty
Damy z siebie wszystko (Mateusz Skwierawski, Paweł Kapusta, Michał Czechowicz, Radosław Majdan)

11:00 Zapinamy Pasy
Ekstra Tajm (Piotr Glamowski, Piotr Koźmiński, Marek Jóźwiak, Marcin Żewłakow)

12:00 Weszło FM
Football, bloody hell! (Wojciech Piela, Piotr Domagała, Jarosław Koliński)

13:00 Weszło FM
Estadio Weszło (Samuel Szczygielski, Mariusz Bielski, Dominik Piechota)

14:00 Weszło FM
Na Moskwę! (Karol Bochenek, Marcin Komorowski, Anna Łabuszewska)

14:00 Zapinamy Pasy
Magazyn 1. ligi (Gabriel Rogaczewski, Adam Delimat)

16:00 Eleven Sports 1
Ligue 1: Skróty meczów (Dominik Guziak)

17:00 Eleven Sports 1
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:55 Polsat Sport
1. liga: GKS Tychy – Raków Częstochowa (Piotr Przybysz, Waldemar Prusik – z Tychów)

17:55 Polsat Sport Extra
Liga czeska: Dukla Praga – Slavia Praga (Tomasz Włodarczyk, Marcin Kalita)

18:00 Weszło FM
Weszłopolscy (Bartłomiej Szczęśniak, Jakub Białek, Paweł Paczul, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk)

18:00 Eleven Sports 1
Bundesliga: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

18:00 CANAL+ Sport
Bundesliga: Skróty meczów (Grzegorz Kaczmarczyk)

19:00 CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów (Piotr Domagała)

19:00 TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Piotr Koźmiński, Piotr Żelazny)

19:00 Eleven Sports 1
La Liga: Skróty meczów (Marcin Pawłowski)

20:00 Eleven Sports 2
Eleven Gol (Patryk Mirosławski)

20:00 CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Żelisław Żyżyński, Marek Jóźwiak)

20:00 Sport.pl
Dogrywka (Dominik Wardzichowski, Marcin Żewłakow)

20:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Ekstraklasy (Piotr Glamowski, Zbigniew Mucha, Michał Zachodny)

20:00 Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:30 Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński, Michał Ilków-Gołąb)

20:30 Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski)

20:40 Eleven Sports 2
Championship: Fulham FC – Derby County (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

21:00 CANAL+ Sport
Ekstrapaka (Radosław Śliwiński)

22:00 Zapinamy Pasy
Magazyn Lig Zagranicznych (Artur Kwiatkowski, Adam Rolnik, Piotr Dumanowski, Piotr Koźmiński)

 

Wtorek 15.05.2018

14:00 Weszło FM
Magazyn Lig Egzotycznych: Korea Południowa (Adam Kotleszka, Adam Błoński, Dariusz Kowalczyk)

16:00 Weszło FM
Die Qualitat (Adam Kotleszka, Piotr Szymczuk, Adam Błoński, Dariusz Kowalczyk)

19:00 Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Michał Zawacki)

20:40 Eleven Sports 1
Championship: Aston Villa – Middlesbrough FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

22:00 Eleven Sports 2
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

 

Środa 16.05.2018

00:10 SportKlub
Copa Libertadores: Defensor Sporting – Cerro Porteno (Bartłomiej Rabij)

09:00 Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)

10:00 Weszło FM
Tego Słuchaj Wiślaku (Kamil Kania, Grzegorz Wójtowicz, Justyna Krupa)

11:00 Weszło FM
Gryfny Szpil (Sebastian Wach, Przemysław Michalak, Krzysztof Brommer, Piotr Ćwielong)

13:00 Zapinamy Pasy
Radio Brazylia (Bartłomiej Rabij)

17:35 TVP Sport
Jedziemy na mundial (Maciej Iwański, Dariusz Szpakowski)

18:10 Eleven Sports 1
Mecz towarzyski: Mamelodi Sundowns – FC Barcelona (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)

19:30; 20:30 CANAL+; TVP 1
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Filip Surma, Grzegorz Mielcarski, Kamil Kosowski, Tomasz Frankowski)
(Rafał Patyra, Marek Jóźwiak, Piotr Świerczewski)

20:40 CANAL+; TVP 1; Eurosport 1
Liga Europy: Olympique Marsylia – Atletico Madryt (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn – z Lyonu)
(Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow – z Lyonu)
(Julian Kowalski, Radosław Gilewicz – z Lyonu)

20:40 Eleven Sports 1
League One: Rotherham United – Scunthorpe United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

 

Czwartek 17.05.2018

09:00 Onet
La Liga Loca (Michał Pol, Jakub Kręcidło, Dominik Piechota)

10:00 Weszło FM
Olek Wandzel podcast: Marek Szkolnikowski

14:00 Weszło FM
Curva Nord (Michał Borkowski, Dominik Mucha)

15:00 Sport.pl
Sam na sam (Paweł Wilkowicz, Szymon Marciniak)

15:00 Weszło FM
Stacja Bułgarska (Adrian Nowak, Maciej Sypuła, Mateusz Jarmusz, Kevin Wojtasiak)

17:30 Weszło FM
Czarna eLka (Wojciech Hadaj, Mirosław Milewski, Jerzy Podbrożny)

20:25 Eleven Sports 1
Bundesliga: VFL Wolfsburg – Holstein Kiel (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

8
2
Zdjęcie profilowe rafal rafal

KOMENTARZE (2)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Voitcus

Fajną robotę robisz. Myślę, że p. Stanowski Zdjęcie profilowe krzysztof-stanowski powinien Ci dać jakąś stałą rubrykę

Borubar
Pogoń Szczecin

Szkoda, że później nijak się to ma do rzeczywistości, jeśli chodzi o komentatorów. Nie pierwszy raz przejechałem się na Twojej liście planując obejrzeć mecz na Eurosporcie, z powodu wymienienia tutaj nieodżałowanego Andrzeja Strejlaua. Odpalam więc telewizor – tak odpalam, bo wciąż używam polskiego telewizora „Helios”, zamiast dotować zagraniczne antypolskie koncerny. W każdym razie do moich uszu dochodzi dźwięk osobnika dobrze znanego, zwłaszcza w kręgach tefałenowskich (żyjemy w Polsce, więc piszę po polsku) – niejakiego Majdana. Nie muszę chyba mówić, jak wielką niedogodność powoduje choćby chwila słuchania takiej osoby. Tak więc, jak sam widzisz, lista ta ma w najlepszym wypadku połowiczny sens. Ja zaś nie zgadzam się nigdy na półśrodki, zatem jestem zmuszony zakwalifikować ją jako nieprzydatną.

wpDiscuz

INNE SPORTY

WARSZAWA 17.05.2018 
KONFERENCJA PRASOWA  PRZED BOXING NIGHT 14 NARODOWA GALA BOKSU --- PRESS CONFERENCE BERORE BOXING NIGHT 14 NATIONAL BOX GALA  
MARCIN NAJMAN   
FOT. ANNA KLEPACZKO/FOTOPYK/NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
26 maja, 11:40